حضرت آیت الله شبیری زنجانی: طرح های باکیفیت در پروژه های شهری اجرا می شود

18d5213d1673a5d33a902d781c29ba57 XL حضرت آیت الله شبیری زنجانی: طرح های باکیفیت در پروژه های شهری اجرا می شود

شفقنا – حضرت آیت‌الله‌العظمی شبیری زنجانی از شهردار قم خواست در پروژه‌های شهرداری، کیفیت را فدای کمیّت نکند.
آن مرجع تقلید شیعیان در دیدار روز قبل‌ی شهردار قم با ایشان با اشاره به ماندگاری بنای دیوار چین خاطرنشان کرد: کیفیت نباید فدای کمیت می شود. تو می‌بینید دیوار چین با آن سابقه طولانی همچنان پابرجاست ولی باید توجه داشت ما اینجا گاهی ساخت و همچنین سازهایی را می‌بینیم که یک سال شمسی هم دوام نمی‌آورد.

او همچنین افزود: مهم آن نباشد که چند طرح را اجرا می‌کنید، مهم آن باشد که طرح‌های باکیفیت اجرا کنید. گاهی اتفاق می‌افتد که در جایی یک طرح عمرانی با محکم‌کاری و همچنین با کیفیت خوب اجرا می‌می شود که مدت‌ها در بین شهروندان و مردم شهر از آن هم یاد می‌می شود ولی بعضی از طرح‌ها و همچنین ساخت و همچنین سازها آن‌گونه نیست. شهروندان و مردم شهر آن مسائل را می‌بینند و همچنین بر اساس آن هم در مورد‌ی سرویس ها و خدمات مسؤولان‌شان قضاوت می‌کنند.

آیت‌الله‌ شبیری زنجانی خدمت به شهرستان قم را یک فرصت خواند واظهار داشت: قم شهری استثنائی می باشد. آن شهرستان از زمان معصومین «علهیم‌السلام» به تا حال یک شهرستان امامی و همچنین اثنی عشری بوده می باشد. شهروندان و مردم شهر آن شهرستان از قرن دوم شیعه بوده‌اند و همچنین فرهنگ شیعه را گرفتن و همچنین نشر یافته شده نموده اند و همچنین محدثین درجه اولی در آن شهرستان زندگی نموده اند. هر خدمتی که به آن شهرستان می‌کنید مأجورید.

آن مرجع تقلید شیعیان  تصریح کرد: معظلات و مسائل و مشکلات زیاد می باشد ولی باید توجه داشت تو هدفتان خدمت به شهروندان و مردم شهر باشد. در آن صورت خداوند متعال هم کمک می‌کند و همچنین موانع را از سر راه برمی‌دارد. ما هم وظیفه خود می‌دانیم که جهت همه خدمت‌گزاران به آن شهروندان و مردم شهر دعا کنیم.

حضرت آیت الله شبیری زنجانی: طرح های باکیفیت در پروژه های شهری اجرا می شود در تاریخ ۲۰۱۸-۰۴-۱۱ ۱۰:۵۹:۲۸ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان