آیت الله جوادی آملی: هیچ بهانه ای جهت اصلاح نشدن نداریم

آیت الله جوادی آملی1 آیت الله جوادی آملی: هیچ بهانه ای جهت اصلاح نشدن نداریم

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی گفت: ما هیچ بهانه‌ای جهت اصلاح نشدن نداریم، در هر شرایطی باشیم خاندان اهل بیت(ع) ما را می‌پذیرند و همچنین هرچه بخواهیم به ما می‌دهند.

به به گفته شفقنا، آن مرجع تقلید به مناسبت حلول ماه تبریک و مبارک شعبان در درس خارج فقه امروز خود گفتن داشت: امروز اول ماه پربرکت شعبان می باشد که در آن ماه بایستی و حتما جهت تبریک و مبارک رمضان آماده شد، آن ماه پربرکت شعبان را عده‌ای عید خاص می‌دانند البته نه تنها جهت آنکه مثلاً اعیاد پربرکت شعبانیه در آن هم واقع شده می باشد بلکه اصولاً خود ماه شعبان شهرستان رسول الله(ص) می باشد.

او با توصیه به خوانش ادعیه و همچنین صلوات شعبانیه ادامه داد: در آن صلوات شعبانیه که هر روز عندالزوال خوانده می‌می شود می‌بینید که ما هیچ بهانه‌ای جهت اصلاح نشدن نداریم، ما در هر شرایطی باشیم آن خاندان ما را می‌پذیرند و همچنین هرچه بخواهیم به ما می‌دهند، کَرَم اهل بیت علیهم السلام نامحدود می باشد و همچنین آن ماه‌ هم ماهِ خواستن می باشد.

آیت الله جوادی آملی با اشاره به دعای امام و پیشوا سجاد علیه السلام اذعان داشت: امام و پیشوا سجاد(ع) در دعای عندالزوال دارد خدایا آن پیغمبر(ص) که علی(ع) جدید و تو و تازه از دست‌پرورده‌های اوست را جهت من یک راه باز و همچنین وسیع قرار بده! ما هر روز می‌توانیم از پیغمبر چنین خواسته ای داشته باشیم که آن طلیعه‌ای باشد جهت ماه تبریک و مبارک رمضان. غرض آن می باشد که همین پیغمبر اشخاص بت‌پرست را به جایی رساند که سلمان و همچنین اباذر و همچنین مقداد شدند پس ما نیز می توانیم به چنین مقامی برسیم و همچنین آن شدنی می باشد.

آیت الله جوادی آملی: هیچ بهانه ای جهت اصلاح نشدن نداریم در تاریخ ۲۰۱۸-۰۴-۱۸ ۱۷:۳۹:۳۷ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان