حضرت آیت الله نجفی: دفاع از نجف اشرف، دفاع از عقیده ناب اسلامی می باشد

نجفی حضرت آیت الله نجفی: دفاع از نجف اشرف، دفاع از عقیده ناب اسلامی می باشد

شفقنا (پایگاه بین المللی همکاری های خبری شیعه)- حضرت آیت الله العظمی بشیر نجفی در دیدار هیاتی از مومنان لبنان تاکید کرد: دفاع مومنان از نجف اشرف در واقع دفاع از عقیده ناب اسلامی می باشد.

به به گفته سرویس ترجمه شفقنا به نقل از شفقنا عراق، آیت الله نجفی افزود: وظیفه مومنان، وحدت صف و همچنین کلمه در برابر توطئه هایی می باشد که تلاش می کند به اسلام ناب محمدی که در اهل بیت پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله صلی الله علیه و همچنین آله تجلی می یابد، لطمه بزند.

زیارت عتبات عالیات آغازگر اصلاح نفس و همچنین جامعه باشد

از سوی دیگر حضرت آیت الله بشیر نجفی در جمع هیاتی از مومنان استان میسان عراق توصیه هایی به آنها ارائه کرد.

مرجع تقلید شیعان تاکید کرد: بایستی و حتما زیارت عتبات عالیات آغازگر اصلاح ذات و همچنین جامه و همچنین تلاش در راستای رشد و همچنین ترقی آن هم باشد. مومنان بایستی و حتما با اشتباهات خود و همچنین جامه مقابله کنند و همچنین در راستای بهبود و همچنین بهتر شدن اوضاع تلاش کنند.

آیت الله نجفی گفتن کرد:مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد فرد مومن نسبت به محاسبه نفس خود اصرار ورزد و همچنین در امر اصلاح خود و همچنین ارتقای مراتب تقوا که باعث تقرب به خداوند سبحانه وتعالی و همچنین سعادت دنیا و همچنین آخرت می می شود، استمرار ورزد.

 

 

حضرت آیت الله نجفی: دفاع از نجف اشرف، دفاع از عقیده ناب اسلامی می باشد در تاریخ ۲۰۱۸-۰۲-۱۹ ۱۳:۲۶:۲۱ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان