حضرت آیت الله حکیم: سفیران عراق با تقویت همزیستی مسالمت آمیز فرقه گرایی را از بین ببرند

حکیم حضرت آیت الله حکیم: سفیران عراق با تقویت همزیستی مسالمت آمیز فرقه گرایی را از بین ببرند

شفقنا(پایگاه بین المللی همکاری های خبری شیعه)- حضرت آیت الله العظمی محمد سعید حکیم در دیدار «حسین الخطیب» سفیر عراق در ترکیه از سفیران آن کشور خواست با تقویت پایه های همزیستی مسالمت آمیز، فرقه گرایی و همچنین تفرقه را از بین ببرند.

به نقل از سرویس ترجمه شفقنا به نقل از شفقنا عراق، آیت الله حکیم در آن دیدار از سفیران عراق خواست به مسائل عراقی های خارج از کشور اهمیت دهند و همچنین در راستای کمک رسانی به آنها اهتمام ورزند تا باعث رشد روحیه شهروندی صالح در میان آنها شده و همچنین ارتباط آنها با کشورشان را تقویت بخشد.

مرجع تقلید شیعیان همچنین از سفیران عراق خواست در راستای خدمت به منافع ملت عراق و همچنین برآورده کردن نیازهای انسانی آنها روابط  خود با کشورهای متنوع و گوناگون و مختلف جهان بویژه کشورهای هم جوار را تقویت کنند و همچنین بهبود بخشند.

او همچنین همچنین از سفیران عراق در کشورهای خارجی خواست با تقویت پایه های همزیستی مسالمت آمیز و همچنین گفتگوی سازنده و همچنین هدفمند و همچنین دور از خشونت و همچنین تعصب، طایفه گرایی و همچنین تفرقه را از بین ببرند و همچنین شرایط مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را جهت اشخاص راغب به زیارت عتبات عالیات فراهم کنند.

از طرف دیگر «الخطیب» سفیر عراق در ترکیه نیز در آن دیدار از حضرت آیت الله حکیم به دلیل فراهم شدن فرصت جنین دیداری تشکر کرد  و همچنین دیدار با او همچنین را فرصتی تاریخی برشمرد که مدتهاست منتظر آن لحظه بوده می باشد.

حضرت آیت الله حکیم: سفیران عراق با تقویت همزیستی مسالمت آمیز فرقه گرایی را از بین ببرند در تاریخ ۲۰۱۸-۰۲-۲۰ ۰۰:۳۲:۴۰ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان