حضرت آیت الله بشیر نجفی در دیدار عمار حکیم: نتایح اقدامات سیاسی بایستی و حتما به نفع جامعه عراق باشد

عمار حکیم حضرت آیت الله بشیر نجفی در دیدار عمار حکیم: نتایح اقدامات سیاسی بایستی و حتما به نفع جامعه عراق باشد

شفقنا(پایگاه بین المللی همکاری های خبری شیعه)- عمار الحکیم ریاست ائتلاف شیعی پارلمان عراق با حضرت آیت الله العظمی بشیر نجفی دیدار و همچنین با او همچنین در مورد اوضاع سیاسی عراق و همچنین چالش های پیش روی آن کشور گفتگو کرد.

به به گفته سرویس ترجمه شفقنا به نقل از شفقنا عراق، حضرت آیت الله نجفی در آن دیدار تاکید کرد: مهم و همچنین ضروری می باشد که نتایج اقدامات سایسی به نفع جامعه عراق باشد.

او همچنین همچنین تاکید کرد: مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری و همچنین ضروری می باشد که در راستای عراقی قدرتمند و همچنین  عاری از فساد و همچنین درگیری سیاسی تلاش جدی می شود.

حجت الاسلام و همچنین المسلمین سید عمار حکیم نیز در آن دیدار گزارشی از آخرین تحولات روند سیاسی عراق ارائه و همچنین از آیت الله نجفی به دلیل ارائه توصیه های راهگشا در راستای خدمت به عراق تمجید کرد.

زندگی مومنان به برکت امام و پیشوا زمان(عج) به سمت بهتر شدن تغییر کند

حضرت آیت الله بشیر نجفی همچنین در دیدار جمعی از شیعیان لبنان تاکید کرد: زندگی مومنان بایستی و حتما به برکت وجود تبریک و مبارک امام و پیشوا زمان(عج) به سمت بهتر شدن تغییر یابد.

مرجع تقلید شیعیان افزود: به برکت دعای آن هم حضرت جهت شیعیان، تشیع حفظ شده و همچنین پیروزی در تمامی میادین زندگی بررسی کننده و پروهشگر شده می باشد. بایستی و حتما از طریق پایبندی به سیره آبا و همچنین اجداد صالح آن هم حضرت علهم السلام که عین واقعیت و حقیقت و همچنین سعادت می باشد، خشنودی آن هم حضرت را کسب کنیم.

آیت الله نجفی در ادامه گفت: تغییر مثبت در رفتار فرد پس نتیجه آن می شود که قبول زیارت عتبات عالیات و همچنین تنها راه تغییر بهتر و همچنین ایده آل تر در جامعه و همچنین باعث پیشرفت آن هم می باشد.

حضرت آیت الله بشیر نجفی در دیدار عمار حکیم: نتایح اقدامات سیاسی بایستی و حتما به نفع جامعه عراق باشد در تاریخ ۲۰۱۸-۰۳-۱۱ ۱۴:۵۴:۳۵ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان