ادامه یاوه گویی های وزیر خارجه عربستان علیه کشورمان الجبیر: به ایران می گوییم انقلاب تمام شد!

ادامه یاوه گویی های وزیر خارجه عربستان علیه کشورمان الجبیر: به ایران می گوییم انقلاب تمام شد!

|ادامه یاوه گویی های وزیر خارجه عربستان علیه کشورمان الجبیر: به ایران می گوییم انقلاب تمام شد! از مسیح داراب|

صدای شیعه: عادل الجبیر در سخنانی در برابر پارلمان اورپا مدعی شد: ایران به دنبال دخالت در مسائل داخلی کشورها از باب طایفه گری می باشد. ایران اصل شهروندی را به رسمیت نمی شناسد. ما بایستی و حتما همکاری کنیم تا ایران در مسائل منطقه دخالت نکند. به ایران می گوییم بس می باشد و همچنین انقلاب تمام شد.

او همچنین افزود: ما خواهان حل سیاسی بحران در سوریه هستیم و همچنین آن تنها راه می باشد. بایستی و حتما به بشار اسد ریاست جمهور سوریه جهت حل سیاسی بحران فشار وارد می شود. ما به رایزنی با روسیه به منظور فشار بر اسد ادامه می دهیم.

الجبیر گفت: ما در مرحله بازسازی روابط با عراق هستیم و همچنین در راستای حمایت کامل از عراق به منظور تضمین عدم بازگشت داعش خود خوانده تلاش می کنیم!

وزیر خارجه سعودی در ادامه ادعا کرد: انصارالله مورد حمایت ایران از ایران موشک های بالستیک گرفتن می کند. انصارالله عامل گرسنگی در یمن خواهند بود و همچنین همه جا را مین گذاری کرده اند و همچنین مانع از کمکها جهت یمنی ها می شوند و همچنین آنها را می دزدند.

او همچنین در مورد روابط قطر با اشاره به آنکه دوحه پناهگاهی جهت تروریستها شده می باشد گفت: به قطر می گوییم که مخالف تروریسم هستیم و همچنین مخالف حمایت قطر از تروریسم هستیم. ما اجازه تروریسم و همچنین حمایت اقتصادی و مالی از آنرا نمی دهیم. ما درخواست ساده ای از قطر داشتیم و همچنین آن هم توقف حمایت قطر از تروریسم و همچنین افراط گرایی می باشد.

منبع: مهر

انتهای پیام

ادامه یاوه گویی های وزیر خارجه عربستان علیه کشورمان الجبیر: به ایران می گوییم انقلاب تمام شد! در تاریخ ۱۹۷۰-۰۱-۰۱ ۰۳:۳۰:۰۰ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان