«کتابواره» با بیش از دو هزار کتاب دینی افتتاح شد

«کتابواره» با بیش از دو هزار کتاب دینی افتتاح شد

|«کتابواره» با بیش از دو هزار کتاب دینی افتتاح شد از مسیح داراب|

صدای شیعه: مجتبی دهقانی، مدیر اجرایی انتشارات دلیل ما در گفت‌وگویی گفتن کرد: فروشگاه اینترنتی کتابواره، پاسخگوی مستلزم و نیاز مخاطبان مذهبی در سراسر ایران می باشد و همچنین با جمع‌آوری بیش از دو هزار عنوان از برترین و همچنین قوی‌ترین کتاب‌های دینی، گنجینه‌ای دست‌یافتنی ارائه کرده می باشد.
او همچنین گفت: آن کتاب‌ها در پی نشر فراخوان و همچنین با بررسی کردن دقیق و همچنین کارشناسانه انتخاب شده‌اندانتشارات دلیل ما، جهت ادامه آن مسیر و همچنین عرضه هرچه اکثرا و بیشتر کتاب‌های معارف، از مشارکت بانیان و همچنین خیرین استقبال می‌کند.
مدیر اجرایی انتشارات دلیل ما، افزود: با توجه به مناسبت‌های متنوع و گوناگون و مختلف دینی در طول سال شمسی و همچنین همراهی بانیان، کانال تلگرامی کتابواره به معرفی کتاب‌های برتر با تخفیف ویژه می‌پردازد و همچنین در حال حاضر به ارائه کتاب‌های فاطمی در فروشگاه و همچنین وبسایت و مرکز خبرهای جدید اینترنتی dalilema.ir با تخفیف ۵۰ قسمت و بخش پرداخته که آن طرح تا تولد حضرت فاطمه زهرا (س) دایر می باشد.
دهقانی اظهار کرد: علاقه‌مندان جهت سهولت در خرید، می‌توانند با رفت و آمد و مراجعه به نشانی dalilema.ir و همچنین کانال تلگرام @ketabvareh، به‌روش مستقیم خرید اینترنتی را انجام دهند و همچنین بعد از ۴۸ ساعت، کتاب‌های درخواستی را به‌صورت پستی تحویل بگیرند.

انتهای پیام

«کتابواره» با بیش از دو هزار کتاب دینی افتتاح شد در تاریخ ۱۹۷۰-۰۱-۰۱ ۰۳:۳۰:۰۰ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان