علی شمخانی: عده‌ای به دنبال پمپاژ ناامیدی و همچنین شایعه به جامعه خواهند بود/ امام و پیشوا جمعه‌ای که از اشتغال نگوید خطابه‌اش ناقص می باشد

علی شمخانی: عده‌ای به دنبال پمپاژ ناامیدی و همچنین شایعه به جامعه خواهند بود/ امام و پیشوا جمعه‌ای که از اشتغال نگوید خطابه‌اش ناقص می باشد

|علی شمخانی: عده‌ای به دنبال پمپاژ ناامیدی و همچنین شایعه به جامعه خواهند بود/ امام و پیشوا جمعه‌ای که از اشتغال نگوید خطابه‌اش ناقص می باشد از مسیح داراب|

صدای شیعه: علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی ظهر امروز در جریان سفر به استان البرز و همچنین افتتاح طرح های دهه فجر در آن شهرستان با گفتن آنکه امروز با یک خطی به نام القا ناکارآمدی مواجه هستیم که از بیرون به داخل پمپاژ می‌می شود، گفت: آن رویکرد به اضافه غلفت که موجب بروز یاس در جامعه می می شود سعی دارد تا نقاط نیرو را به ضعف تغییر پیدا کردن کند.

شمخانی اضافه کرد: ولی باید توجه داشت واقعیت توسعه چیز غیره ای می باشد. عده‌ای به دنبال شایعه؛ بایکوت و همچنین تحریف خواهند بود و همچنین جهت ناکارآمد نشان دادن رسانه های مجازی نیز ابزار آن رویکرد محسوب می می شود.

او همچنین ادامه داد: وضع امروز ما نسبت به دیروز و همچنین در حال حاظر متغایر و متفاوت می باشد؛ جمعیت کشور دو برابر شده می باشد و همچنین با ۵ میلیون دانشجو مواجه هستیم، آن حجم استخراج ها، افزایش امید به زندگی، توسعه برق و همچنین آب و همچنین گاز در روستا و همچنین شهرستان همه تحولاتی می باشد که بیانگر تغییرات ساخته یا ایجاد شده می باشد.

او همچنین افزود: تداوم آن روند موجب می‌می شود القا ناکارآمدی در ذهن جوانان جا می افتد و همچنین راه چاره آن هم هم  آگاهی‌رسانی می باشد‌.

شمخانی در ادامه با گفتن آنکه امنیت بدون اقتصاد مفهوم اش استقلال سیاسی بدون استقلال علمی می باشد و همچنین آن امر نیز ممکن نیست.

دبیر شورای عالی امنیت ملی با گفتن آنکه اولویت‌ها در هر زمانی فرق می‌کند، گفت: روزی جنگ سخت می‌می شود، شرایط متغایر و متفاوت می باشد، امروز هم جنگ اقتصادی و همچنین نرم می باشد و همچنین بایستی و حتما در آن جبهه تلاش کرد.

شمخانی در ادامه با گفتن آنکه در جنگ اقتصادی امروز مسئولان نباید دغدغه ای جز ساخته یا ایجاد کارو بار یا کسب و کار یا همان شغل، توسعه اقتصادی و همچنین معیشت شهروندان و مردم شهر داشته باشند، تصریح کرد: امروز در استانی که امام و پیشوا جمعه اش از اقتصاد و همچنین معیشت و همچنین اشتغال نگوید خطابه اش ناقص می باشد.

دبیر شورای عالی امنیت ملی ادامه داد: نماینده ای که دغدغه رفع موانع تولید را دنبال نکند حتما مسیر ضعیفی را طی می کند.

شمخانی با اشاره به وظیفه شورای عالی امنیت ملی گفتن کرد: نسبت ما با اقتصاد، حفظ استقلال سیاسی می باشد و همچنین آن امر نیز بدون قدرت اقتصادی ممکن نیست و همچنین حداقل جهت ما ننگ می باشد.

او همچنین افزود: امنیت،اقتصاد و همچنین معیشت، سه بال در کنار هم می باشد که هر یک بدون غیره ای معنایی ندارد.

دبیر شورای عالی امنیت‌ملی با تحلیل اوضاع آسیب‌های فرهنگی و اجتماعی و همچنین شناسایی ریشه‌های آن هم ادامه داد: مهمترین آسیب ها نظیر؛ طلاق، اعتیاد و همچنین.. به دلیل معظلات و مسائل و مشکلات اقتصادی می باشد و همچنین البته پاشنه آشیل اقتصاد موضوع اقتصاد می باشد.

شمخانی ادامه داد: ما مصمم هستیم تا از سو سوی اشتغالی که توسط تنگ نظران دیده نمی می شود، از همین سو سو به نور افکن تغییر پیدا کردن برسیم.

دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: در صورتی که احساس می کنیم شهروندان و مردم شهر سروران ما خواهند بود که خواهند بود و همچنین ما خدمتگزاران آنها هستیم، راه حفظ نشاط شهروندان و مردم شهر، حمایت از لوکوموتیوهایی می باشد که می تواند اقتصاد را به جلو ببرد.

او همچنین با گفتن آنکه امنیت و همچنین اقتصاد دو بال پرواز توسعه خواهند بود، گفت: در داخل کشور ظرفیت های بالایی داریم که بایستی و حتما به آنها اعتماد کنیم و همچنین به جای سرکوب‌کردن و همچنین گفتن آنکه نمی‌توانیم کاری انجام دهیم، بگوییم چه بکنیم که بتوانیم.

شمخانی افزود: تلاش ما بایستی و حتما پاسخ به آن باشد که چه کاری انجام دهیم که قدرت انجام آن هم را داشته باشیم.

او همچنین ادامه داد: وزنه اقتصادی متکی بر پیشران‌های توسعه ای می باشد و همچنین آماده ایم که بدون هیچگونه ترس و همچنین منتی در جنگ اقتصادی جهت بهبود شرایط تلاش کنیم.

منبع: ایلنا

انتهای پیام

علی شمخانی: عده‌ای به دنبال پمپاژ ناامیدی و همچنین شایعه به جامعه خواهند بود/ امام و پیشوا جمعه‌ای که از اشتغال نگوید خطابه‌اش ناقص می باشد در تاریخ ۱۹۷۰-۰۱-۰۱ ۰۳:۳۰:۰۰ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان