«سالنامه حدیث فاطمی نور» تازه ترین و جدیدترین اثر انتشارات دارالحدیث نشر یافته شده شد

«سالنامه حدیث فاطمی نور» تازه ترین و جدیدترین اثر انتشارات دارالحدیث نشر یافته شده شد

|«سالنامه حدیث فاطمی نور» تازه ترین و جدیدترین اثر انتشارات دارالحدیث نشر یافته شده شد از مسیح داراب|

صدای شیعه: معاونت فرهنگی مؤسسه دارالحدیث بیش از ۲۰ سال شمسی می باشد که هر سال شمسی اقدام به نشر سر رسید نور می‌کند، ولی باید توجه داشت چند سالی می باشد رویه‌ای جدید را در پیش گرفته و همچنین هر سال شمسی آن سر رسید را به یکی از حضرات معصومین (ع) اختصاص داده می باشد.

در سال شمسی ۱۳۹۵ «سالنامۀ حدیث نبوی نور» شامل احادیث از نبّی مکرم اسلام (ص) به همراه نقطه‌ای تاریخی از زندگی ایشان جهت روزهای جمعه نشر یافته شده شد، همچنین در سال شمسی ۹۶ «سالنامۀ حدیث علوی نور» شامل احادیث امیر‏المؤمنین (ع) به همراه نقطه‌ای تاریخی از زندگی ایشان جهت روزهای جمعه نشر یافته شده شد.

معاونت فرهنگی موسسه دارالحدیث جهت سال شمسی ۹۷ «سالنامه حدیث فاطمی نور» را نشر یافته شده کرده که شامل احادیث هر روز خدا از حضرت زهراء (س) و همچنین یا احادیثی در شأن حضرت زهراء (س) می‌می شود. جهت روزها جمعه نیز نقطه‌ای تاریخی دربارۀ آن بانوی بزرگوار گفتن شده می باشد.

نرخ «سالنامۀ حدیث فاطمی نور» 12000 تومان می باشد که علاقه‌مندان جهت تهیۀ آن هم می‌توانند به وبسایت و مرکز خبرهای جدید انتشارات دارالحدیث به نشانی www.darolhadith.ir رفت و آمد و مراجعه کنند.

انتهای پیام

«سالنامه حدیث فاطمی نور» تازه ترین و جدیدترین اثر انتشارات دارالحدیث نشر یافته شده شد در تاریخ ۱۹۷۰-۰۱-۰۱ ۰۳:۳۰:۰۰ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان