حضرت آیت الله نوری همدانی: مسئولان حقایق معیشت و همچنین اوضاع اقتصادی شهروندان و مردم شهر را درک کنند

نوری حضرت آیت الله نوری همدانی: مسئولان حقایق معیشت و همچنین اوضاع اقتصادی شهروندان و مردم شهر را درک کنند

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی تاکید کرد: مسولان تمام همت خود را به خدمتگزاری بگذارند و همچنین حقایق معیشت و همچنین اوضاع اقتصادی شهروندان و مردم شهر را درک کنند و همچنین به فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن خدمت باشند و همچنین قدر آن جوانان را بدانند.

به به گفته شفقنا، آن مرجع تقلید در ابتدای درس خارج فقه خود در مسجد اعظم از حضور پرشور و همچنین کم نظیر شهروندان و مردم شهر در راهپیمایی ۲۲ بهمن تشکر کرد.

او عنوان کرد: شهروندان و مردم شهر ایران شهروندان و مردم شهر وفادار و همچنین مومن خواهند بود واقعا چقدر بایستی و حتما قدر آن شهروندان و مردم شهر متعهد را دانست
مسوولان محترم ما چه وظیفه سنگینی در مقابل آن وفای شهروندان و مردم شهر دارند، با توجه به همه معظلات و مسائل و مشکلات ولی دست از نظام و همچنین انقلاب و همچنین رهبری برنمی دارند.

آیت الله نوری همدانی گفت: آن شهروندان و مردم شهر پیامشان آن بود که ما آن نظام را حفظ خواهیم کردو به عهد خود با امام و پیشوا و همچنین شهدا پابرجا هستیم، حضور جوانان و همچنین جوانان و نوجوانان نشان از آن بود که نسل های سوم و همچنین چهارم انقلاب نیز عظمت آن انقلاب و همچنین نظام ولایی را درک کردند.

او خاطرنشان کرد: مسولان تمام همت خود را به خدمتگزاری بگذارند و همچنین حقایق معیشت و همچنین اوضاع اقتصادی شهروندان و مردم شهر را درک کنند و همچنین به فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن خدمت باشند خصوصا قدر آن جوانان دانسته و همچنین باره اشتغال و همچنین ازدواج آنان فراهم می شود و همچنین انشاالله همه اینها با وحدت و همچنین همدلی در حول محور رهبری قابل حل می باشد.

آن مرجع تقلید، پیام دوم آن حضور حماسی را به دشمن دانست و همچنین تصریح کرد:دشمن بداند شهروندان و مردم شهر در نگهداری آن نظام و همچنین انقلاب مقاوم تر شده و همچنین اجازه دخالت به هیچ کشوری را نخواهند داد و همچنین دشمنان آن ملت بهتر می باشد دست از آن دشمنی بردارند، تغییر روش دهند و همچنین آن ملت پهناور و بزرگ و همچنین انقلابی را بهتر بشناسند.

حضرت آیت الله نوری همدانی: مسئولان حقایق معیشت و همچنین اوضاع اقتصادی شهروندان و مردم شهر را درک کنند در تاریخ ۲۰۱۸-۰۲-۱۲ ۱۱:۳۴:۱۰ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان