حضرت آیت الله صافی گلپایگانی: ابلاغ پیام فاطمیه وظیفه پهناور و بزرگ شیعیان در عصر حاضر می باشد

صافی حضرت آیت الله صافی گلپایگانی: ابلاغ پیام فاطمیه وظیفه پهناور و بزرگ شیعیان در عصر حاضر می باشد

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی صافی گلپایگانی در پیامی به همایش نگین شکسته در مشهد وظیفه پهناور و بزرگ شیعیان در عصر حاضر را ابلاغ پیام فاطمیه به سراسر جهان دانست و همچنین گفت: نباید آن هم را منحصر به یک شهرستان و همچنین یا یک کشور نمود.

به نقل از شفقنا، متن پیام آن مرجع تقلید به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

ایام شهادت ام الائمه النقباء، حجه الله الکبری، بقیه النبوه و همچنین ثمره الرساله، سیده نساء العالمین، حضرت صدیقه طاهره فاطمه زهرا سلام الله علیها را به محضر مقدّس حضرت بقیه الله الاعظم ارواح العالمین له الفداء و همچنین دوستداران و همچنین خادمان با اخلاص دربار آسمانی فاطمی تسلیت عرض می کنم.

شهرستان مقدّس مشهد که بزرگترین پایگاه معنوی ایران و همچنین قبله آمال شیعیان جهان و همچنین مطاف فرشتگان مقرّب خداوند می باشد، در اقامه مجالس سوگواری و همچنین ذکر فضائل و همچنین مناقب اهل بیت علیهم السلام و همچنین عرض ادب و همچنین توسل به ساحت مقدس بانوی پهناور و بزرگ جهان بشریت، دائما موفق و همچنین موید بوده و همچنین الگوی سایر شهرهای مذهبی می باشد.

افتخار بزرگی که آن شهرستان مقدّس دارد برپائی سوگواره (نگین شکسته) و همچنین انجام مراسم ویژه عزاداری فاطمیه می باشد.
آن مراسم با شکوه، پرتوی از تعظیم شعائر مقدس الهی می باشد که افتخار نمایش آن هم نصیب تو خادمان و همچنین چاکران  آستان فرشته پاسبان حضرت علی بن موسی الرضا علیه آلاف التحیه و همچنین الثنا شده می باشد.

وظیفه پهناور و بزرگ شیعیان در عصر حاضر، ابلاغ پیام فاطمیه به سراسر جهان می باشد و همچنین نباید آن هم را منحصر به یک شهرستان و همچنین یا یک کشور نمود.

پیام فاطمیه، پیام رحمت و همچنین مودّت و همچنین دوستی و همچنین درس خداشناسی و همچنین توحید و همچنین رهبری صالح جهت تمام جهان می باشد.

فاطمیه، حماسه پهناور و بزرگ جهت کمک به مظلوم و همچنین دشمنی با ظالم و همچنین ستمگران می باشد.

فاطمیه نه یک روز و همچنین نه یک ماه و همچنین نه یک سال شمسی می باشد، بلکه یک تاریخ می باشد؛ تاریخ رهبری امام و پیشوا معصوم و همچنین انسان کامل و همچنین تقرّب به خداوند متعال و همچنین کسب فضائل و همچنین مکارم اخلاق می باشد.

فاطمیه، غدیر می باشد. فاطمیه، شب قدر می باشد و همچنین فاطمیه عاشوراست و همچنین در یک کلام، فاطمیه، انتظار حکومت واحد الهی و همچنین رهبری قطب عالم امکان حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف می باشد.

ان شاء الله تعالی دوستان اهل بیت علیهم السلام با اقامه مجالس فاطمی، راه و همچنین روش حضرت صدیقه طاهره سلام الله علیها را دنبال کرده و همچنین بانوان مسلمان ما با حفظ حجاب و همچنین عفاف در تمام زندگی، آن هم حضرت را الگو و همچنین سرمشق خود قرار دهند و همچنین قلب مقدّس حضرت بقیه الله الاعظم ارواح العالمین له الفدا را از خود خشنود نمایند و همچنین السلام علیکم و همچنین رحمه الله و همچنین برکاته

حضرت آیت الله صافی گلپایگانی: ابلاغ پیام فاطمیه وظیفه پهناور و بزرگ شیعیان در عصر حاضر می باشد در تاریخ ۲۰۱۸-۰۲-۰۸ ۲۰:۰۸:۴۹ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان