حضرت آیت الله جوادی آملی: انقلاب تنها با صبر و همچنین بردباری حفظ می می شود

آیت الله جوادی آملی حضرت آیت الله جوادی آملی: انقلاب تنها با صبر و همچنین بردباری حفظ می می شود

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی گفت: نباید بهانه ای به دست دیگران داد تا به واسطه آن هم آن انقلاب آسیب ببیند و همچنین آن سرمایه تنها با بردباری و همچنین صبر حفظ خواهد شد.

به به گفته شفقنا، آن مرجع تقلید در دیدار جمعی از اعضاء خانواده مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی اظهار داشت: قرآن کریم می فرماید که انسان در مواجهه با مردن و مرگ، مردن و مرگ را می میراند؛ آن حرف جدید و تو و تازه ای می باشد که انبیاء آوردند،  قرآن می فرماید «کُلُّ نَفْسٍ ذائِقَهُ الْمَو همچنینْتِ» و همچنین روشن می باشد که هر ذائقی، مذوق را هضم می کند.

او ادامه داد: امام و پیشوا حسین علیه السلام در بحبوحه جنگ خطاب به اصحاب خود فرمود بدانید که مردن و مرگ پلی می باشد زیر پای تو و همچنین تو از آن هم می گذرید و همچنین آن هم را زیر پا می گذارید، همه خطر و همچنین خبر، آنسوی آن پل می باشد.

آیت الله جوادی آملی با اشاره به شخصیت کم نظیر آیت الله هاشمی رفسنجانی خاطرنشان کرد: آیت الله هاشمی در مواجهه با مردن و مرگ، لشکری از مردن و مرگ ها را زیر پا گذاشت؛ زندان رفتن ها و همچنین مجاهدتهای بیشمار یک طرف، صبر و همچنین استقامت ایشان چیز غیره ای بود و همچنین ما در صورتی که می خواهیم ایشان را خوشحال کنیم  و همچنین روح ایشان خشنود باشد، بایستی و حتما کار او را ادامه بدهیم و همچنین ایشان «صبر» را خیلی دوست داشت و همچنین کسی را نرنجاند و همچنین آن صبر را به پای انقلاب نثار کرد و همچنین چه نعمتی بالاتر از انقلاب!

او ابراز داشت: در حوادث اخیر مشخص شد که دشمن تا چه حد در کمین می باشد، نباید بهانه ای به دست دیگران داد تا به واسطه آن هم آن انقلاب آسیب ببیند و همچنین آن سرمایه تنها با بردباری و همچنین صبر حفظ خواهد شد.

آن مرجع تقلید با اشاره به جمله تاریخی حضرت امام و پیشوا که فرمودند «هاشمی زنده می باشد زیرا و به درستی که نهضت زنده می باشد» گفتن کرد: ایشان همواره زنده می باشد، هاشمی انقلابی دائما زنده می باشد، هاشمی صبور دائما زنده می باشد، و همچنین ما در صورتی که می خواهیم آن زنده بودن استمرار داشته باشد بایستی و حتما نظام را حفظ کنیم تا روح هاشمی از همه ما خشنود باشد که امیدواریم روح مطهر ایشان با انبیاء و همچنین اولیاء محشور باشد.

حضرت آیت الله جوادی آملی: انقلاب تنها با صبر و همچنین بردباری حفظ می می شود در تاریخ ۲۰۱۸-۰۲-۰۷ ۱۷:۲۶:۱۰ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان