جنگ آل‌خلیفه با مخالفان خود و همچنین شیعیان حتی در شبکه های فرهنگی و اجتماعی

جنگ آل‌خلیفه با مخالفان خود و همچنین شیعیان حتی در شبکه های فرهنگی و اجتماعی

|جنگ آل‌خلیفه با مخالفان خود و همچنین شیعیان حتی در شبکه های فرهنگی و اجتماعی از مسیح داراب|

صدای شیعه به نقل از شبکه اللولوه: نظام آل‌خلیفه در بحرین به جنگ با مخالفان خود و همچنین شیعیان در تمام عرصه های زندگی اکتفا نکرده و همچنین آن جنگ را به شبکه های فرهنگی و اجتماعی نیز کشانده می باشد.

آل‌خلیفه از سویی با تشکیل شبکه ای از یاغیان و همچنین وابستگان خود در شبکه های فرهنگی و اجتماعی و همچنین بخصوص "توییتر" در داخل و همچنین در کشورهای مجاور اقدام به نشر نفرت پراکنی، تهدید و همچنین تحقیر علیه مخالفان خود و همچنین شیعیان نموده و همچنین از سوی دیگر از طریق آن یاغیان اقدام به مسدود نمودن صفحاتی می نماید که اقدام به نشر حقایقی از ظلمی که بر شهروندان و مردم شهر بحرین می رود و همچنین خبرهای جدید و همچنین تصاویری از تظاهراتها و همچنین فعالیتهای اعتراض آمیز شهروندان و مردم شهر می نمایند.

آن اقدامات یاغیان آل‌خلیفه پیش از آن به بسته شدن صفحه "وفاقیون" در شبکه اینستاگرام با بیش از چندین هزار دنبال کننده انجامیده و همچنین اکنون نیز به به گفته شبکه اللؤلؤة صفحه "حرکت جوانان الدراز" در توییتر مورد هجوم الکترونیکی آنان قرار گرفته و همچنین به محدودیت آن صفحه در نشر مباحث و مطالب جدید انجامیده می باشد. همچنین آن اقدامات خصمانه باعث بسته شدن کامل دو صفحه "بازداشت شدگان منطقه بلاد القدیم" و همچنین صفحه جوانان منطقه "المصلی" در شبکه توییتر شده می باشد.

نگاشتن "توییت" های منتقدانه در بحرین جرم و جنایت‌ محسوب شده و همچنین میتواند نگارنده آن هم را به سال شمسی ها حبس بکشاند. به تا حال جوانان، فعالان حقوقی و همچنین حتی بانوانی تنها به علت نگاشتن یک توییت بازداشت و همچنین به تحمل حبس های بلند مدت محکوم شده اند.

محاکمه "نبیل رجب" از فعالان حقوقی معروف و مشهور بحرین به علت توییتی انتقادی در خصوص مشارکت بحرین در جنگ علیه یمن به فرماندهی عربستان در جریان می باشد و همچنین او همچنین که در بازداشت بسر میبرد در صورت اثبات و یا تایید اتهام های تلفیقی ممکن می باشد به ۱۵ سال شمسی حبس محکوم گردد. او همچنین هم اکنون به تحمل ۲ سال شمسی حبس به علت مصاحبه با شبکه های خارجی در خصوص اوضاع بحرین محکوم شده می باشد.

پیش از آن نیز "طیبه اسماعیل" بانویی بحرینی به علت نگاشتن یک توییت انتقادی به تحمل ۱ سال شمسی حبس و همچنین پرداخت هزار دینار جریمه نقدی محکوم شده بود. وبلاگ نویس بحرینی "علی المعراج" که به تحمل ۳۰ ماه حبس به علت وبلاگ نویسی محکوم شده بود با تلفیق اتهاماتی جدید و همچنین ضد بشری و ترویستی در قسمتهای آخر سال شمسی ۲۰۱۷ به حبس ابد محکوم شد.

در پرونده ای مشابه "محمود الجزیری" از روزنانه نگاران روزنامه تعطیل شده "الوسط" نیز به تحمل ۱۵ سال شمسی حبس محکوم گشت. جوانان خیلی زیاد غیره ای نیز با درپی خفقان امنیتی ساخته یا ایجاد شده توسط آل‌خلیفه به علت فعالیت در شبکه های فرهنگی و اجتماعی بازداشت شده و همچنین در زندان بسر میبرند.

آن اقدامات آل‌خلیفه نشانگر شکست و همچنین ضعف آن هم و همچنین برنتابیدن صدای منتقدان خود حتی در شبکه های مجازی ست. گفتنی ست پیام رسان تلگرام نیز چندین سال شمسی می باشد در آن جزیره کوچک مورد فیلتر قرار گرفته می باشد.

منبع: مهر

انتهای پیام

جنگ آل‌خلیفه با مخالفان خود و همچنین شیعیان حتی در شبکه های فرهنگی و اجتماعی در تاریخ ۱۹۷۰-۰۱-۰۱ ۰۳:۳۰:۰۰ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان