آیت الله نوری همدانی: در صورتی که هوس رفراندوم دارید در خصوص معیشت شهروندان و مردم شهر رفراندوم برگزار کنید

IMG 0834 copy copy 1 آیت الله نوری همدانی: در صورتی که هوس رفراندوم دارید در خصوص معیشت شهروندان و مردم شهر رفراندوم برگزار کنید

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی نوری همانی نسبت به سخنان اخیر بعضی مسئولان واکنش نشان داد و همچنین گفت: در صورتی که هوس نمایش رفراندوم دارید، در خصوص معیشت شهروندان و مردم شهر رفراندوم برگزار کنید.

به به گفته روزنامه نویس و خبرنگار شفقنا در قم، آن مرجع تقلید در انتهای درس خارج فقه خود در مسجد اعظم با اشاره به نظر بعضی اشخاص حوزوی در خصوص عدم وجوب حجاب ابراز داشت: افرادی که تفقه در دین ندارند در برابر آیات قرآن و همچنین روایات ما دست به قلم شدند و همچنین چنین مباحث و مطالب ناصحیحی را گفتن می کنند.

او تاکید کرد: حوزه بایستی و حتما خیلی مراقب باشد و همچنین نباید در برابر چنین منکراتی سکوت کند؛ ما با جامعه و همچنین انظار و افکار متنوع و گوناگون و مختلف بایستی و حتما ارتباط داشته باشیم.

آیت الله نوری همدانی همچنین با اشاره به راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن امسال گفت: ۲۲ بهمن روز همبستگی ملت و همچنین روزی می باشد که شهروندان و مردم شهر جهت ساخته یا ایجاد نظام ولایی به میدان آمده و همچنین وارد صحنه شدند و همچنین خون و همچنین جان دادند و همچنین زحمت کشیدند.

او بخشی از سخنان سخنران راهپیمایی ۲۲ بهمن را دشمن شادکن خواند و همچنین اظهار کرد: اولین کسی که سخنان آن فرد را پخش کرد، شبکه بی بی سی بود.

آن مرجع تقلید در خصوص مساله رفراندوم که یکی از مسئولان مطرح کرده بود، عنوان داشت: جمهوری اسلامی یکبار رفراندوم را انجام داد و همچنین شهروندان و مردم شهر با آرای خیلی زیاد بالا آن نظام را قبول کردند و همچنین آن هم شهروندان و مردم شهر که به آن نظام رای دادند روز ۲۲ بهمن حضور یافتند. همین حضور جهت تائید نظام کافی می باشد لذا مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد فردی که صحبت می کند به قانون اساسی ما رفت و آمد و مراجعه کند و همچنین بداند رفراندوم در چه زمانی انجام می گیرد.

او خاطرنشان کرد: من به مسئولان نصیحت می کنم از مسائل حاشیه ای به روش جدّ پرهیز کنند. ما در ۲۲ بهمن جمع می شویم تا عزت و همچنین وحدت و همچنین عظمت خود را به دشمن نشان دهیم. آن حاشیه سازی ها جهت چیست؟

آیت الله نوری همدانی ابراز داشت: به جای آن حرفها و همچنین حاشیه سازی ها، اوضاع اقتصادی و همچنین معیشت شهروندان و مردم شهر را درست کنند؛ طوری حرف می زنند که انگار از اوضاع جامعه بی خبرند و همچنین نمی بینند شهروندان و مردم شهر از گرانی در رنج خواهند بود.

او تاکید کرد: به جای حاشیه سازی، بانکها را درست کنید و همچنین اقتصاد کشور را سامان دهید؛ در صورتی که عاجز از درست کردن بیکاری و همچنین گرانی هستید با صداقت بگوئید نمی توانید انجام دهید، چرا حاشیه سازی می کنید؟ رهبر انقلاب اسلامی هم در مورد اقتصاد مقاومتی به مسئولان تذکرات و همچنین توصیه هایی داشته اند که در مقابل آن سخنان ررهبری هم گزینشی عمل می کنند.

آن مرجع تقلید در پایان یادآور شد: در صورتی که هوس رفراندوم دارید، در مورد معیشت شهروندان و مردم شهر رفراندوم برگزار کنید، صندوقی بگذارید و همچنین آرای شهروندان و مردم شهر را اخذ کنید.

آیت الله نوری همدانی: در صورتی که هوس رفراندوم دارید در خصوص معیشت شهروندان و مردم شهر رفراندوم برگزار کنید در تاریخ ۲۰۱۸-۰۲-۱۴ ۱۱:۱۱:۳۷ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان