گفتاری از مرضیه هاشمی طالب‌زاده قوه مؤثر در جنگ نرم می باشد

گفتاری از مرضیه هاشمی طالب‌زاده قوه مؤثر در جنگ نرم می باشد

|گفتاری از مرضیه هاشمی طالب‌زاده قوه مؤثر در جنگ نرم می باشد از مسیح داراب|

صدای شیعه: مرضیه هاشمی روزنامه نویس و خبرنگار، مستندساز، کارشناس رسانه ای و همچنین گوینده آمریکایی-ایرانی می باشد. او اکنون مجری پرس تی‌او همچنین، می باشد. هاشمی در دانشگاه ایندیانا استیت خبرنگاری خوانده و همچنین در کنار تحصیل به کارو بار یا کسب و کار یا همان شغل خبرنگاری مشغول بوده می باشد. او همچنین به خاطر فعالیت های بین المللی در حوزه رسانه با نادر طالب زاده آشنایی فراوانی دارد. متن زیر گفتاری از او همچنین در مورد شخصیت و همچنین فعالیت‌های نادر طالب زاده می باشد.

من به یاد ندارم اولین بار آقای طالب‌زاده را در کدام جشنواره یا شبکه‌ای دیدم هرچند سال شمسی‌های بسیاری می باشد که با ایشان آشنا هستم. آقای طالب‌زاده یک قوه خیلی مؤثر در جنگ نرم می باشد. افرادی خواهند بود که آشنایی بسیاری با ایشان ندارند، چه ایرانی و همچنین چه خارج از ایران، ولی هنگام و زمانی که در جشنواره یا کنفرانسی در خصوص برنامه جذاب و جالب و خوب‌های ایشان شرکت می‌کند، می‌توانند خیلی مؤثر باشند.  بعد از انقلاب همواره در رسانه علیه ایران سیاه نمایی شد و همچنین آقای طالب‌زاده فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کرد در صورتی که کسی بتواند از نزدیک ایران را ببینند، کمک خیلی زیاد بزرگی در تبلیغات می باشد. آمریکایی‌های بسیاری را می‌شناسم که جهت کنفرانس‌های متنوع و گوناگون و مختلف می‌آیند و همچنین هنگام و زمانی که برمی‌گردند در مورد ایران تعریف می‌کنند و همچنین دید آن هم‌ها تغییر می‌کند. آن امر خیلی زیاد کمک‌کننده بود، نه‌تنها و فقط ازنظر تبلیغاتی هنگام و زمانی که آن‌ها برمی‌گردند، بلکه جهت بعضی از پیران و همچنین جوانان ما که آمریکا جهت آن هم‌ها یک بت می باشد، هنگام و زمانی که آمریکایی‌ها در مورد واقعیت‌های آمریکا صبحت می‌کنند، تأثیرگذار می باشد.

ایشان مهمان‌ها را به سراسر کشور می‌فرستند تا با شهروندان و مردم شهر ارتباط برقرار کنند. خودم شخصاً افرادی را دیدم که آمریکایی بودند و همچنین از پیشرفت ایران متعجب بودند. سال شمسی قبل مهمان‌هایی داشتم که سیاه‌پوست بودند. به تجریش رفتیم و همچنین هنگام و زمانی که بازار میوه را دیدند گفتند اینجا بالا شهرستان می باشد و همچنین بایستی و حتما چنین باشد و همچنین ما مطمئن هستیم تمام شهرستان آن‌چنین نیست. آن هم‌ها را به جنوبی‌ترین نقطه شهرستان بردم. تعجب کردند که در تمام شهرستان نان، پنیر، شیر و همچنین میوه و همچنین غیره وجود دارد. گفت در بعضی شهرهای آمریکا کویر غذایی می باشد. در منطقه ها و مناطق محروم نشین ازنظر تغذیه کمبود دارند. آن هم‌ها فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کردند در ایران نیز چنین می باشد.

بعضی فعالین فرهنگی و اجتماعی در آمریکا اشخاص مختلفی را انتخاب می‌کنند و همچنین به ایران می‌آورند. آقای طالب‌زاده بهترین ارتباط را ارتباط شهروندان و مردم شهر با شهروندان و مردم شهر و همچنین مستقیم می‌داند.

یک واقعیتی در ایران وجود دارد و همچنین رهبری در مورد جنگ نرم صحبت کردند ولی باید توجه داشت کمتر کسی اهمیت می‌دهد. کمتر کسی هم اهمیت می‌دهد و همچنین هم می‌تواند کار مفیدی انجام دهد. کار در جنگ نرم خیلی زیاد سخت می باشد متأسفانه در داخل دائما سنگ‌اندازی می‌کنند.

من می‌دانم آقای طالب‌زاده خیلی زیاد سختی‌کشیده­ می باشد. فرض کنید مثلاً اجازه دعوت مهمانی را نمی‌دهند یا اجازه نمی‌دهند بودجه مشخص کردن می شود. قوه واقعی که می‌تواند در جنگ نرم مؤثر باشد در ایران خیلی زیاد اندک و همچنین محدود می باشد.

متأسفانه در ایران واقعیتی وجود دارد که نهاد یا سازمانی به نام جنگ نرم بودجه گرفتن می‌کند ولی نمی‌داند بایستی و حتما چه کند. در جنگ نرم در صورتی که می‌خواهند مؤثر باشند بایستی و حتما دیدگاه اسلامی، ولایی و همچنین بین­المللی داشته باشند و همچنین تجربه زندگی در غرب خصوصاً در آمریکا را داشته باشند.

در صورتی که کسی تجربه ­ای ندارد حداقل باکسانی که آن تجربه رادارند، مشورت کنند. در ایران آن هم وجود ندارد. هدف را گم کردیم، هدف جنگ نرم نیست. هدف مطرح کردن من، شرکت، بنیاد و همچنین نهاد در جنگ نرم می باشد.

کسی مثل آقای طالب‌زاده از جیب خود هزینه­ می‌کند و همچنین نهادی قول پرداخت هزینه می‌دهد ولیکن متأسفانه هیچ­وقت هزینه را پرداخت نمی‌کنند. بعضی فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن ‌می‌کنند آقای طالب‌زاده ازنظر اقتصادی و مالی تأمین می باشد درحالی‌که چنین نیست.

چند فرد یا شخص در ایران داریم که جنگ نرم جهت آن هم‌ها به‌مقدار و اندازه‌ای مهم باشد که یک ریال هم دخل و درآمد نداشته باشند و همچنین حتی از جیب خود هم هزینه دهند؟ نیت آقای طالب‌زاده واقعاً خالص می باشد. متوجه خواهند بود آن امر چقدر مهم می باشد و همچنین حس می‌کند در صورتی که من انجام ندهم چه کسی انجام می‌دهد. ایشان حس وظیفه می‌کند.

نقطه دیگر در خصوص شخص آقای طالب‌زاده آن می باشد که ایشان بچه مسلمان می باشد. در جمهوری اسلامی ‌ایران فعلی جهت پیشرفت کار و همچنین جهت پیشرفت هر چیزی، بعضی خود را مذهبی­ و همچنین ولایی­ نشان می‌دهند. ایشان اصلاً مطرح نمی‌کند هرچند بچه شیعه می باشد و همچنین با تمام وجود عشق به خداوند تبارک و تعالی و همچنین اهل‌بیت دارد.

در حال حاظر در جمهوری اسلامی ‌ایران بعد از ۳۷ سال شمسی کمتر کسی وجود دارد که فعالیت می‌کنند و همچنین به کار و همچنین هدفی که انجام می‌دهد باور دارد، نه فیلم دیدنی و جذاب بازی می‌کند و همچنین نه می‌خواهد خود را مطرح کند. خیلی‌ها خواهند بود آن هم نیت و همچنین هدف اصلی را فراموش کرده­ اند و همچنین می‌خواهند «من» مطرح می شود، جیب «من» پر می شود ولی باید توجه داشت آقای نادر طالب زاده آن‌چنین نیست.

انتهای پیام

گفتاری از مرضیه هاشمی طالب‌زاده قوه مؤثر در جنگ نرم می باشد در تاریخ ۱۹۷۰-۰۱-۰۱ ۰۳:۳۰:۰۰ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان