چرا با Topdi مسافرت کنیم؟

چرا با Topdi مسافرت کنیم؟

چرا با Topdi مسافرت کنیم؟ در این پست قصد داریم با توجه به مزایای مسافرت با تاپ دی پاسخ مناسبی به این سوال بدهیم. امیدواریم این مقاله مورد توجه شما کاربران گرامی قرار بگیرد. 

خودروهایی متنوع مناسب برای تمام مردم

تاپ دی در سطوح مختلف خدمات رسانی خود،انواع مسافرت های کلاسیک،کلاسنو،تاپ،VIP و ویژه را قرار داده است تا شهروندان گرامی امکان دسترسی به انتخاب های متنوع را داشته باشند.در ضمن هر مسافر قبل از سفر،می تواند از هزینه سفرخود مطلع شود و متناسب با برنامه های خود،نوع خودرو را انتخاب نماید.

photo %DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7 %DB%B1%DB%B0 %DB%B3%DB%B0 %DB%B2%DB%B0 %DB%B5%DB%B7 %DB%B2%DB%B0 2 چرا با Topdi مسافرت کنیم؟

مسافرتی ایمن و مطمئن

23456 %DB%B2%DB%B0 %DB%B5%DB%B7 %DB%B2%DB%B0 چرا با Topdi مسافرت کنیم؟

رانندگانی متعهد و مقید به اصول ارزشمند اسلامی، دارای گواهینامه های تخصصی رانندگی و مسلط به مهارت های انسانی و ارتباط اجتماعی، همچنین فراهم بودن امکان اشتراک گذاری مسافرت با نزدیکان و دوستان،آرامش خیال مسافرین را در تاپ دی فراهم می سازد و قطعاً این آرامش هدف اصلی ماست.

مسافرتی بدون نیاز به همراه داشتن پول نقد

 
photo %DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7 %DB%B1%DB%B0 %DB%B3%DB%B0 %DB%B2%DB%B0 %DB%B5%DB%B7 %DB%B2%DB%B0 1 چرا با Topdi مسافرت کنیم؟

هر مسافر مالک کیف پول مجازی در تاپ دی می باشد،امکان پرداخت با کارت های بانکی برایش فراهم است و پرداخت با سیستم QR-Scan که بارکد آن بر روی شیشه های خودرو نصب شده است، این امکان را ایجاد می کند که مسافران الزامی به همراه داشتن پول نقد نداشته باشند.این روش،باعث افزایش امنیت ذهنی مسافرین، تسهیل جابجایی های درون شهری و افزایش ضریب رضایت شهروندان خواهد شد. مطمئناً تاپ دی به صورت مستمر روشهای پرداخت جدیدتری را نیز رصد کرده و ارائه خواهد نمود.

 

سرگرم کنندگی فضای داخل خودروهای تاپ دی

 

54 %DB%B1%DB%B0 %DB%B3%DB%B0 %DB%B2%DB%B0 %DB%B5%DB%B7 %DB%B2%DB%B0 چرا با Topdi مسافرت کنیم؟

امکان گوش دادن به موسیقی، تماشای فیلم و استفاده از اینترنت رایگان، مطالعه مجلات و کتاب، دسترسی به روزنامه های اقتصادی و اجتماعی روز،محیط سرگرم کننده ای را برای مسافران تاپ دی فراهم می کند. هدف ما اینست،کابین خودروهای تاپ دی متناسب با نیاز هر مسافر،محیطی جذاب و آرامش بخش باشد.توصیه می کنیم مسافرین از این محیط به مفید ترین شکل ممکن استفاده نمایند.

 

اعلام مستمر طرح های خدمات مسافرتی

56789%DB%B5%DB%B7 %DB%B2%DB%B0 چرا با Topdi مسافرت کنیم؟

برای جلب رضایت مسافرین و تعدیل هزینه جابجایی ایشان،تیم تاپ دی به صورت روزانه برنامه های مسافرتی خود را در بخش پیشنهادات امروز اعلام می کند. در این بخش امکان اطلاع و استفاده از تخفیف های ویژه،مسافرت های هدیه،برنامه های کوتاه مدت و میان مدت قرعه کشی و …. فراهم شده است.توصیه می شود مسافرین به صورت روزانه بخش پیشنهادات ویژه سایت را مشاهده نمایند.

برخورداری از مزایای عضویت در باشگاه مسافرین تاپ دی

 
ssss%DB%B7 %DB%B2%DB%B0 چرا با Topdi مسافرت کنیم؟

 برنامه های عضویت این امکان را برای شما فراهم می کند که همواره قیمت مشخصی را برای مسیرها و مسافت های معین پرداخت نمایید.زمان انتظار رسیدن خودرو به مبداء برای شما به حداقل زمان ممکن برسد. از مزیت های مستمر عضویت در باشگاه مسافرین تاپ دی بهره مند شوید.این بخش در کنار سایر خدمات اصلی،امکان دسترسی به خدمات خاص را برای اعضاء، فراهم می کند.

برای مشاهده  اطلاعات بیشتر در مورد موبایل تاکسی کلیک کنید

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان