پیام تسلیت ریاست حوزه علمیه اصفهان در پی درگذشت حجت الاسلام مظاهری

مظاهری پیام تسلیت ریاست حوزه علمیه اصفهان در پی درگذشت حجت الاسلام مظاهری

شفقنا- آیت الله حسین مظاهری با صدور پیامی درگذشت آیت الله مهدی مظاهری را تسلیت گفت.

به به گفته شفقنا، در پیام تسلیت ریاست حوزه علمیه اصفهان آمده می باشد: عالم خدوم و همچنین خطیب توانا، حضرت حجه‌الاسلام والمسلمین آقای حاج شیخ مهدی مظاهری«رحمه‌الله‌علیه» دار فانی را وداع گفته و همچنین به دیدار پروردگار متعال شتافت.

آن روحانی با ثواب و فضیلت، یکی از فردی یا شخصیّت‌های مبرّز و همچنین با اخلاصی بودند که ده‌ها سال شمسی با سرویس ها و خدمات والای فرهنگی و اجتماعی و همچنین معنوی خود، موقعیّت دینی و همچنین مذهبی شهرستان اصفهان را ارتقاء بخشیده و همچنین همواره با خطابه‌ها و همچنین نوای گرم دعا و همچنین نیایش خود و همچنین همچنین با ایفاء نقشِ برجسته و همچنین اثربخش در برنامه جذاب و جالب و خوب‌های فرهنگی و اجتماعی و همچنین فرهنگی نظیر تأسیس دارالقرآن و همچنین دانشگاه معارف قرآن و همچنین مساجد و همچنین خیریّه‌ها و همچنین مراکز درمانی و همچنین نظایر آن هم، در ترویج دین و همچنین خدمت به اهل ایمان، اهتمامی والا داشتند و همچنین آن سرویس ها و خدمات خالصانه هیچ‌گاه از ذهن و همچنین یاد شهروندان و مردم شهر قدرشناس اصفهان محو نخواهد شد.

سالیان آخر عمر با برکت ایشان همراه با آزمایش الهیِ بیماری و همچنین مرارت سپری شد و همچنین آن عالم با اخلاص، همواره با صبر و همچنین شکر، آن هم را پشت سر می‌نهاد.

با عرض تسلیت به خاندان گرامی و همچنین همۀ ارادتمندان ایشان خصوصاً فرزندان محترم و همچنین دامادهای مکرّمشان، از خداوند تعالی علوّ درجات آن عالم متقّی را مسألت می‌کنم.

پیام تسلیت ریاست حوزه علمیه اصفهان در پی درگذشت حجت الاسلام مظاهری در تاریخ ۲۰۱۸-۰۱-۱۳ ۱۰:۰۷:۲۴ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان