پیام تسلیت ریاست حوزه علمیه اصفهان در پی درگذشت حجت الاسلام مظاهری

مظاهری پیام تسلیت ریاست حوزه علمیه اصفهان در پی درگذشت حجت الاسلام مظاهری

شفقنا- آیت الله حسین مظاهری با صدور پیامی درگذشت آیت الله مهدی مظاهری را تسلیت گفت.

به به گفته شفقنا، در پیام تسلیت ریاست حوزه علمیه اصفهان آمده می باشد: عالم خدوم و همچنین خطیب توانا، حضرت حجه‌الاسلام والمسلمین آقای حاج شیخ مهدی مظاهری«رحمه‌الله‌علیه» دار فانی را وداع گفته و همچنین به دیدار پروردگار متعال شتافت.

آن روحانی با ثواب و فضیلت، یکی از فردی یا شخصیّت‌های مبرّز و همچنین با اخلاصی بودند که ده‌ها سال شمسی با سرویس ها و خدمات والای فرهنگی و اجتماعی و همچنین معنوی خود، موقعیّت دینی و همچنین مذهبی شهرستان اصفهان را ارتقاء بخشیده و همچنین همواره با خطابه‌ها و همچنین نوای گرم دعا و همچنین نیایش خود و همچنین همچنین با ایفاء نقشِ برجسته و همچنین اثربخش در برنامه جذاب و جالب و خوب‌های فرهنگی و اجتماعی و همچنین فرهنگی نظیر تأسیس دارالقرآن و همچنین دانشگاه معارف قرآن و همچنین مساجد و همچنین خیریّه‌ها و همچنین مراکز درمانی و همچنین نظایر آن هم، در ترویج دین و همچنین خدمت به اهل ایمان، اهتمامی والا داشتند و همچنین آن سرویس ها و خدمات خالصانه هیچ‌گاه از ذهن و همچنین یاد شهروندان و مردم شهر قدرشناس اصفهان محو نخواهد شد.

سالیان آخر عمر با برکت ایشان همراه با آزمایش الهیِ بیماری و همچنین مرارت سپری شد و همچنین آن عالم با اخلاص، همواره با صبر و همچنین شکر، آن هم را پشت سر می‌نهاد.

با عرض تسلیت به خاندان گرامی و همچنین همۀ ارادتمندان ایشان خصوصاً فرزندان محترم و همچنین دامادهای مکرّمشان، از خداوند تعالی علوّ درجات آن عالم متقّی را مسألت می‌کنم.

پیام تسلیت ریاست حوزه علمیه اصفهان در پی درگذشت حجت الاسلام مظاهری در تاریخ ۲۰۱۸-۰۱-۱۳ ۱۰:۰۷:۲۴ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان خرید فیلترشکن خرید vpn خرید vpn ارزان خرید vpn خرید vpn