پروفسور فرانچسکو پائولو کامپیونه: حرم حضرت معصومه(س) مکانی جهت رسیدن به دگرگونی و تغییری پهناور و بزرگ می باشد

پروفسور فرانچسکو پائولو کامپیونه: حرم حضرت معصومه(س) مکانی جهت رسیدن به دگرگونی و تغییری پهناور و بزرگ می باشد

|پروفسور فرانچسکو پائولو کامپیونه: حرم حضرت معصومه(س) مکانی جهت رسیدن به دگرگونی و تغییری پهناور و بزرگ می باشد از مسیح داراب|

صدای شیعه: مدیر موزه فرهنگ لوگانو سوئیس گفت: در زندگی مدرنیته امروزی امکانی جهت توقف نفسانیت و همچنین فکر کردن و اندیشیدن در مورد اهمیت اعتماد به نفس خود وجود ندارد ولی باید توجه داشت در حرم حضرت معصومه(س) به عنوان یک مکان معنوی امکان رسیدن به آن تغییر پهناور و بزرگ وجود دارد.

«پروفسور فرانچسکوپائولو کامپیونه» در بازدید از آستان مقدس حضرت معصومه(س)، از حرم مطهر کریمه اهل بیت(س) به عنوان مکانی مذهبی و همچنین فرهنگی و اجتماعی نام برد و همچنین اظهار کرد: در آن مکان که مملو از معنویت می باشد می‌توانیم به واقعیت و حقیقت اصلی خود برسیم.

او همچنین با گفتن آنکه زیبایی‌های بسیاری در حرم مطهر حضرت معصومه(س) وجود دارد، اضافه کرد: در آن مکان مذهبی زیبایی‌ها با هنر تلفیق شده و همچنین حضور معنویت به خوبی قابل احساس می باشد.

مدیر موزه فرهنگ لوگانو سوئیس با تاکید بر آنکه توقف نفسانیت و همچنین فکر کردن و اندیشیدن پیرامون اعتماد به نفس خود در زندگی انسان تاثیرات مثبت بسیاری را به دنبال دارد، گفت: در زندگی مدرنیته امروزی امکانی جهت توقف نفسانیت و همچنین فکر کردن و اندیشیدن در مورد اهمیت اعتماد به نفس خود وجود ندارد ولی باید توجه داشت در آن مکان معنوی امکان رسیدن به آن تغییر پهناور و بزرگ وجود دارد.

او همچنین خاطرنشان کرد: در حرم حضرت فاطمه معصومه(س) می‌قدرت معنویت را در دیوارها، بناها و همچنین همچنین سایر اجزای سازنده آن مکان روحانی دیدن کرد.

انتهای پیام

پروفسور فرانچسکو پائولو کامپیونه: حرم حضرت معصومه(س) مکانی جهت رسیدن به دگرگونی و تغییری پهناور و بزرگ می باشد در تاریخ ۱۹۷۰-۰۱-۰۱ ۰۳:۳۰:۰۰ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان خرید فیلترشکن خرید vpn خرید vpn ارزان خرید vpn خرید vpn