پروفسور فرانچسکو پائولو کامپیونه: حرم حضرت معصومه(س) مکانی جهت رسیدن به دگرگونی و تغییری پهناور و بزرگ می باشد

پروفسور فرانچسکو پائولو کامپیونه: حرم حضرت معصومه(س) مکانی جهت رسیدن به دگرگونی و تغییری پهناور و بزرگ می باشد

|پروفسور فرانچسکو پائولو کامپیونه: حرم حضرت معصومه(س) مکانی جهت رسیدن به دگرگونی و تغییری پهناور و بزرگ می باشد از مسیح داراب|

صدای شیعه: مدیر موزه فرهنگ لوگانو سوئیس گفت: در زندگی مدرنیته امروزی امکانی جهت توقف نفسانیت و همچنین فکر کردن و اندیشیدن در مورد اهمیت اعتماد به نفس خود وجود ندارد ولی باید توجه داشت در حرم حضرت معصومه(س) به عنوان یک مکان معنوی امکان رسیدن به آن تغییر پهناور و بزرگ وجود دارد.

«پروفسور فرانچسکوپائولو کامپیونه» در بازدید از آستان مقدس حضرت معصومه(س)، از حرم مطهر کریمه اهل بیت(س) به عنوان مکانی مذهبی و همچنین فرهنگی و اجتماعی نام برد و همچنین اظهار کرد: در آن مکان که مملو از معنویت می باشد می‌توانیم به واقعیت و حقیقت اصلی خود برسیم.

او همچنین با گفتن آنکه زیبایی‌های بسیاری در حرم مطهر حضرت معصومه(س) وجود دارد، اضافه کرد: در آن مکان مذهبی زیبایی‌ها با هنر تلفیق شده و همچنین حضور معنویت به خوبی قابل احساس می باشد.

مدیر موزه فرهنگ لوگانو سوئیس با تاکید بر آنکه توقف نفسانیت و همچنین فکر کردن و اندیشیدن پیرامون اعتماد به نفس خود در زندگی انسان تاثیرات مثبت بسیاری را به دنبال دارد، گفت: در زندگی مدرنیته امروزی امکانی جهت توقف نفسانیت و همچنین فکر کردن و اندیشیدن در مورد اهمیت اعتماد به نفس خود وجود ندارد ولی باید توجه داشت در آن مکان معنوی امکان رسیدن به آن تغییر پهناور و بزرگ وجود دارد.

او همچنین خاطرنشان کرد: در حرم حضرت فاطمه معصومه(س) می‌قدرت معنویت را در دیوارها، بناها و همچنین همچنین سایر اجزای سازنده آن مکان روحانی دیدن کرد.

انتهای پیام

پروفسور فرانچسکو پائولو کامپیونه: حرم حضرت معصومه(س) مکانی جهت رسیدن به دگرگونی و تغییری پهناور و بزرگ می باشد در تاریخ ۱۹۷۰-۰۱-۰۱ ۰۳:۳۰:۰۰ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان