رهبر معظم انقلاب در ديدار اعضاي شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي: تهمت و همچنین لجن‌پراکني حرام می باشد

رهبر معظم انقلاب در ديدار اعضاي شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي: تهمت و همچنین لجن‌پراکني حرام می باشد

|رهبر معظم انقلاب در ديدار اعضاي شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي: تهمت و همچنین لجن‌پراکني حرام می باشد از مسیح داراب|

صدای شیعه: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی‌ در دیدار مسئولان و همچنین افراد شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی‌در سراسر کشور، با اشاره به تلاش بی‌وقفه آمریکا جهت شبهه‌پراکنی و همچنین گرفتن «امید و همچنین اعتماد به نفس ملت»، از همراهی خواسته یا ناخواسته بعضی اشخاص با اهداف دشمن به شدت انتقاد کردند و همچنین با یادآوری تحلیل‌ها و همچنین تبلیغات پوچ چهل ساله دشمن در مورد شکست یا تضعیف جمهوری اسلامی‌تأکید کردند: به فضل الهی و همچنین با اتکا به هوشیاری و همچنین ایستادگی شهروندان و مردم شهر، همچون قبل بینی دشمنان را به خاک می‌مالیم و همچنین با تلاش مضاعف مسئولان جهت حل معظلات و مسائل و مشکلات معیشتی و همچنین اقتصادی شهروندان و مردم شهر، راه پیشرفت و همچنین سرافرازی را با اقتدار ادامه خواهیم داد.
رهبر انقلاب اسلامی‌با تبریک سالروز میلاد حضرت امام و پیشوا حسن عسکری علیه‌السلام و همچنین گرامیداشت سالگرد حماسه مردمی‌نهم دی سال شمسی ۱۳۸۸، از «تبلیغ» به عنوان مهمترین وظیفه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی‌یاد کردند و همچنین با اشاره به ریشه قرآنی تبلیغ گفتند: در اسلام تبلیغ به معنای «رساندن صادقانه، صمیمانه، مسئولانه و همچنین امانتد‌ارانه یک پیام به انظار و افکار عمومی‌به منظور تفاهم با شهروندان و مردم شهر» می باشد تا آنان با احساس مسئولیت به سمت یک هدف والا سوق داده شوند و همچنین حرکت کنند.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای افزودند: تبلیغ در اسلام کاملاً در جهت مخالف با پروپاگاندای اروپایی‌ها می باشد که با هدف رسیدن به پول و همچنین اقتدار و قدرت انجام می‌می شود و همچنین در آن هم فریب انظار و افکار عمومی، دروغگویی و همچنین بازیگری نیز جایز می باشد.
ایشان، دادن امید و همچنین اعتماد به نفس به شهروندان و مردم شهر و همچنین تبیین فرصت‌ها و همچنین تهدیدها و همچنین شناساندن دوست و همچنین دشمن را از الزامات تبلیغ در اسلام دانستند و همچنین خاطرنشان کردند: امروز مهمترین هدف جنگ نرم دشمن، گرفتن امید و همچنین اعتماد به نفسِ ملت ایران می باشد.
رهبر انقلاب اسلامی، تبلیغ را مثل عرصه‌های اقتصادی، سیاسی و همچنین فرهنگی یک میدان جنگ توصیف کردند و همچنین گفتند: بعضی از آنکه گفته می شود جنگ تبلیغاتی یا جنگ اقتصادی و همچنین فرهنگی، خوششان نمی‌آید و همچنین می‌گویند بایستی و حتما از صلح صحبت کرد، در حالی‌که جنگ دشمن با ملت ایران، در عرصه‌های متنوع و گوناگون و مختلف یک واقعیت می باشد و همچنین در صورتی که ما از آن واقعیت غافل باشیم، طرف مقابل هوشیار و همچنین مراقب می باشد و همچنین طراحی خود را به پیش می‌برد.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تأکید کردند: البته امروز جنگ، جنگ نظامی‌نیست زیرا آنها جنگ نظامی‌نمی‌کنند و همچنین غلط هم می‌کنند در صورتی که بخواهند جنگ نظامی‌کنند.
ایشان جنگ نرم دشمن را خطرناکتر از جنگ نظامی‌خواندند و همچنین در گفتن علت اصلی دشمنی با نظام اسلامی‌افزودند: انقلاب اسلامی‌در طول چهل سال شمسی قبل، ساختار و همچنین فرمول غلط اقتدار و قدرت حاکم بر دنیا را تغییر و همچنین نشان داده می باشد که یک ملت می‌تواند نه سلطه‌گر باشد و همچنین نه سلطه‌پذیر، نه زور بگوید و همچنین نه زیر بار هیچ زورگویی برود.
رهبر انقلاب اسلامی‌با یادآوری انواع توطئه‌ها و همچنین فشارها اعم از جنگ و همچنین تحریم، تهدید و همچنین تهمت، نفوذ و همچنین ساخته یا ایجاد اختلاف داخلی جهت مقابله با ملت ایران گفتند: ملت ایران چهل سال شمسی مقتدرانه ایستادگی کرده و همچنین توانسته می باشد بر همه آن توطئه‌ها فائق آید و همچنین از هفت‌خوانی عبور کند که دیگر ملت‌ها از یک‌خوان آن هم نیز نتوانستند عبور کنند.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به سرنوشت بیداری اسلامی‌در بعضی کشورهای عربی و همچنین شمال افریقا که منجر به فتنه و همچنین جنگ داخلی و همچنین اختلافات مذهبی و همچنین قومی‌شد، خاطرنشان کردند: ملت ایران از همه آن مراحل با سربلندی و همچنین اقتدار عبور کرد و همچنین مقایسه میان جمهوری اسلامی‌و همچنین سرنوشت بیداری اسلامی‌در بعضی کشورها، مقایسه ای عبرت آموز می باشد.
ایشان با تأکید بر استمرار دشمنی‌ها با ملت ایران، گفتند: مهم آن می باشد که در هر دوره ای طراحی و همچنین نقشه دشمن در عرصه‌های متنوع و گوناگون و مختلف را بفهمیم و همچنین براساس آن هم، پیشگیری، دفاع خوب یا حمله پیش دستانه انجام دهیم.
رهبر انقلاب اسلامی، مهمترین طراحی جبهه مقابل در مقطع فعلی را ناامید کردن شهروندان و مردم شهر به بعدی و همچنین گرفتن اعتماد به نفس آنان از طریق بزرگنمایی معظلات و مسائل و مشکلات و همچنین ضعف‌ها و همچنین کاستی‌ها دانستند و همچنین افزودند: امروز در فضای مجازی، هزاران توپخانه در حال شلیک به سمت ملت ایران می باشد و همچنین در صورتی که گفته می‌می شود بایستی و حتما مراقب فضای مجازی بود از آن جهت می باشد که دشمن نتواند از آن فضا جهت هدف قرار دادن هویت و همچنین موجودیت ملت و همچنین نظام اسلامی‌بهره بری و استفاده کند.حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، «نشر آمارهای بی‌پایه، ادعاهای دروغ، تخریب چهره‌های
‌مورد قبول شهروندان و مردم شهر و همچنین نادیده گرفتن موفقیت‌های انقلاب اسلامی» را قسمت و بخش‌هایی از اقدامات در فضای مجازی جهت بدبین کردن شهروندان و مردم شهر به ویژه جوانان و همچنین جوانان و نوجوانان دانستند و همچنین خاطرنشان کردند: متأسفانه بعضی اشخاص بی تقوا در داخل با متهم کردن اشخاص و همچنین دستگاه‌ها و همچنین تلاش جهت صحیح جلوه دادن دروغ‌های شاخدار بیگانگان، آن هم کار دشمن را انجام می‌دهند.
ایشان افزودند: آن اشخاص به جای آن هم که سیاست خود را «دینی» کنند، جهت رسیدن به اهداف پَست و همچنین حقیر سیاسی، دین خود را با سیاسی کاری همراه کرده اند.
رهبر انقلاب اسلامی‌گفتند: آن اشخاص، بی ملاحظه و همچنین بدون در نظر گرفتن خداوند تبارک و تعالی و همچنین دین و همچنین انصاف، در جهت اهداف دشمن سخن
می‌گویند و همچنین به نرخ ناامید کردن شهروندان و مردم شهر و همچنین نسل جوون، دشمن را شاد می‌کنند.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای افزودند: افرادی که دیروز همه امکانات کشور در اختیار آنها بود و همچنین افرادی که امروز همه امکانات مدیریتی کشور را در اختیار دارند، حق ندارند نقش اپوزیسیون بازی کنند و همچنین علیه کشور سخن بگویند بلکه بایستی و حتما پاسخگو باشند، ضمن آن هم که شهروندان و مردم شهر آگاه خواهند بود و همچنین اینگونه رفتارها در آنان تأثیرگذار نخواهد بود.
رهبر انقلاب اسلامی‌با اشاره به سرویس ها و خدمات مهم همه مدیران جمهوری اسلامی‌از ابتدا به تا حال، تأکید کردند: البته در کنار آن سرویس ها و خدمات، صدماتی هم بوده می باشد که بایستی و حتما از سرویس ها و خدمات سپاسگزاری می شود و همچنین صدمات هم مورد نقد منصفانه و همچنین مسئولانه و همچنین عاقلانه قرار گیرند نه نقد همراه با فحاشی و همچنین تهمت، چراکه نقد و همچنین نقدپذیری واجب می باشد ولی باید توجه داشت تهمت و همچنین لجن پراکنی حرام می باشد.
ایشان خاطرنشان کردند: آن که فردی مکرر، دستگاه‌ها یا قوای متنوع و گوناگون و مختلف را مورد حمله و همچنین تهمت قرار دهد، هنر نیست زیرا هر کودکی می‌تواند با یک سنگ، شیشه ای را بشکند، هنر آن هم می باشد که انسان خداوند تبارک و تعالی را در نظر داشته باشد و همچنین منطقی حرف بزند و همچنین از سخن گفتن جهت هوای نفس و همچنین جهات فردی یا شخصی و همچنین دستیابی به اقتدار و قدرت پرهیز کند، چرا که خداوند بابت هر سخنی از انسان سئوال و همچنین مؤاخذه می کند.حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با تأکید بر آن که «انقلابی‌نمایی» غیر از «انقلابی‌گری» می باشد، گفتند: انقلابی گری کار سختی می باشد زیرا پایبندی و همچنین تدین مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری دارد و همچنین نمی‌می شود که انسان در یک دهه همه‌کاره کشور باشد و همچنین در دهه بعد، تغییر پیدا کردن به مخالف‌خوان کشور می شود.
ایشان تأکید کردند: روز نهم دی با آن هم عظمت، روز پاسخ ملت به چنین بازی‌هایی و همچنین دفاع از ارزش‌های انقلاب و همچنین دین بود که البته امروز هم بحث پایداری بر ارزش‌ها وجود خواهد داشت.ایشان خاطرنشان کردند: در آن هم زمان در دفاع از انتخابات ایستادگی کردیم و همچنین همانگونه که اعلام کردم و همچنین با وجود فشارها، زیر بار ابطال انتخابات نرفتم.
رهبر انقلاب اسلامی‌با یادآوری سخنان حکیمانه امام و پیشوا خمینی(ره) مبنی بر آن که «مقدار و اندازه و میزان حال فعلی اشخاص می باشد» خاطرنشان کردند: همه بایستی و حتما مراقب باشیم زیرا هیچکس ضمانت درست‌ماندن تا لحظه مردن و مرگ را ندارد.
رهبر انقلاب اسلامی‌در قسمت و بخش غیره ای از سخنانشان وظیفه مهم دستگاه‌های تبلیغاتی و همچنین رسانه‌ها را در پاسخگویی به شبهات ساخته یا ایجاد شده از جانب دشمن خاطرنشان کردند و همچنین افزودند: نباید جوون ما احساس گیجی و همچنین حیرت کند و همچنین بایستی و حتما شبهات را برطرف و همچنین ذهن‌ها را قانع و همچنین آسوده کرد.
ایشان بزرگنمایی رسانه‌های دشمنان در مورد مقدار و اندازه و میزان مخاطبان را همچون وعده‌های آنان در مورد اضمحلال جمهوری اسلامی، پوچ و همچنین دروغ خواندند و همچنین افزودند: روز اول انقلاب گفتند نظام اسلامی‌شش ماه اکثرا و بیشتر دوام نمی‌آورد، در پایان شش ماه گفتند دو سال شمسی، و همچنین بعد هم مدام آن تحلیل‌های بی اساس را تکرار کردند ولی باید توجه داشت بعد از ۴۰ سال شمسی جمهوری اسلامی‌به حیات طیبه خود ادامه می‌دهد.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تأکید کردند: همه بدانند در آن مرحله نیز آمریکای جنایتکار و همچنین همدستان او را به فضل الهی زمینگیر خواهیم کرد.
ایشان رژیم ایالات متحده آمریکا را از فاسدترین و همچنین ظالم‌ترین حکومت‌های دنیا برشمردند و همچنین افزودند: حمایت آن رژیم از داعش خود خوانده و همچنین تروریست‌های تکفیری، همدستی با حکومت‌های ظالم و همچنین دیکتاتور همچون
آل سعود و همچنین حمایت از جنایتکاران صهیونیست و همچنین جنایتکارانی که هر روز در یمن شهروندان و مردم شهر را به خاک و همچنین خون می‌کشند، نمونه‌هایی می باشد که ماهیت پلید و همچنین فاسد رژیم آمریکا را نشان می‌دهد.
رهبر انقلاب اسلامی‌با اشاره به تبعیض نژادی حاکم بر آمریکا و همچنین سیستم قضایی آن کشور گفتند: با وجود آن معظلات و مسائل و مشکلات و همچنین ایرادهای مبنایی، آنها دستگاه قضایی دیگر کشورها شامل دستگاه قضایی متدین ایران را متهم می‌کنند.
ایشان افزودند: البته دستگاه قضایی ما بدون ایراد نیست و همچنین بنده از اشکالات قوه قضاییه و همچنین قوه مجریه بی اطلاع نیستم ولی باید توجه داشت بایستی و حتما نقاط مثبت و همچنین منفی را در کنار هم دید و همچنین نباید همه را با یک چوب راند.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای هزینه‌های فراوان و همچنین طرح‌های پیچیده آمریکا را جهت ساخته یا ایجاد اختلاف سیاسی، مذهبی، قومی‌و همچنین زبانی در ایران، بی فایده و همچنین شکست خورده دانستند و همچنین افزودند: به اذن الهی ملت ایران و همچنین نظام اسلامی‌در همه عرصه‌ها آمریکا را مأیوس خواهند کرد.
رهبر انقلاب اسلامی‌با مقایسه ریگان از رؤسای جمهور سابق آمریکا با ریاست جمهور فعلی آن کشور گفتند: ریگان از آن فرد فعلی هم هنرپیشه‌تر بود و همچنین هم قوی‌تر و همچنین البته عاقل‌تر، و همچنین عملاً هم علیه شهروندان و مردم شهر ایران اقدام کرد و همچنین هواپیمای مسافربری ما را زد، ولی باید توجه داشت اکنون در درگاه عذاب الهی مؤاخذه می‌می شود و همچنین جمهوری اسلامی‌با اقتدار افزون‌تر به رشد و همچنین پیشرفت ادامه می‌دهد.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تأکید کردند: آن مسیر در دوره ریاست جمهور فعلی آمریکا هم ادامه خواهد داشت و همچنین داغ از میدان خارج شدن یا ضعیف شدن جمهوری اسلامی‌بر دل اینها هم باقی خواهد ماند.
ایشان افزودند: البته بعضی مقامات آمریکایی با نرمش‌های ظاهری و همچنین پوشاندن دست چدنی خود با دستکش مخملی، توانستند در برهه ای سر بعضی از ما را گرم کنند ولی باید توجه داشت زود رسوا شدند و همچنین امروز واقعیت و حقیقت نیات پلید آمریکا در قبال اسلام و همچنین جمهوری اسلامی‌کاملاً آشکار شده می باشد.
رهبر انقلاب در قسمت و بخش پایانی سخنانشان، اقتصاد درون زا و همچنین مقاومتی را علاج ابزار اصلی دشمن یعنی تحریم برشمردند و همچنین افزودند: مسئولان اقتصاد مقاومتی را جدی بگیرند و همچنین به زبان آوردن آن هم اکتفا نکنند و همچنین متوجه باشند که اقتصاد مقاومتی با واردات بی رویه و همچنین ضعف تولید داخلی نمی‌سازد.
ایشان با تأکید بر خرید اقلام مورد مستلزم و نیاز دستگاه‌ها از تولیدات داخلی، شهروندان و مردم شهر را به اقبال جدی به محصولات داخلی توصیه کردند و همچنین افزودند: اینها باطل السحر دشمن می باشد، البته مستلزم و نیاز به زمان دارد و همچنین ممکن می باشد در شش ماه یا یک سال شمسی جواب ندهد، ولی باید توجه داشت تنها علاج واقعی می باشد.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای هوشیاری در مقابل روش‌های متنوع و گوناگون و مختلف دشمن شامل نفوذ در دستگاه‌های اراده و تصمیم راسخ‌ساز و همچنین اراده و تصمیم راسخ‌گیر راکاملاً ضروری خواندند و همچنین گفتند: بایستی و حتما نقشه دشمن را درک کرد و همچنین چاپلوسی، ابراز محبت‌ها و همچنین ارادت‌ها و همچنین دعوت او جهت دست دادن و همچنین گفتگو را جدی نگرفت.
سخن پایانی رهبر انقلاب آن جمله بود: در صورتی که آن موارد را رعایت کنیم جمهوری اسلامی‌به حرکت رو به جلو ادامه می‌دهد و همچنین مشکلاتی نظیر تورم، رکود و همچنین معظلات و مسائل و مشکلات معیشتی و همچنین اقتصادی شهروندان و مردم شهر که بنده از آنها مطلع هستم با همت و همچنین تلاش مسئولان قابل رفع می باشد و همچنین خداوند گره‌ها را باز می کند.
پیش از سخنان رهبر معظم انقلاب، آیت‌الله جنتی ریاست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی‌در گزارشی با اشاره به مسئولیت آن شورا در نمایش مراسم‌ها، گفت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی‌متعلق به همه شهروندان و مردم شهر می باشد و همچنین تلاش می‌کند بدون وابستگی به جریان‌های سیاسی، در همه برنامه جذاب و جالب و خوب‌ها، شعارها و همچنین قطعنامه‌های خود، انقلابی و همچنین مردمی‌عمل کند.
آیت‌الله جنتی حماسه ۹ دی را یوم‌الله و همچنین معجزه الهی دانست و همچنین با گفتن آن‌که شهروندان و مردم شهر انقلابی ایران قریب ۴۰ سال شمسی در صحنه حاضر بوده‌اند، افزود: جهت بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب و همچنین نمایش مراسمی‌باشکوه از ظرفیت همه نیروهای انقلاب بهره بری و استفاده خواهیم کرد.

انتهای پیام

رهبر معظم انقلاب در ديدار اعضاي شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي: تهمت و همچنین لجن‌پراکني حرام می باشد در تاریخ ۱۹۷۰-۰۱-۰۱ ۰۳:۳۰:۰۰ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان