رهبر انقلاب : من دائما به دوستان گفته‌ام، ایرانشهر را از خود و همچنین خود را از ایرانشهر می دانم

رهبر انقلاب : من دائما به دوستان گفته‌ام، ایرانشهر را از خود و همچنین خود را از ایرانشهر می دانم

|رهبر انقلاب : من دائما به دوستان گفته‌ام، ایرانشهر را از خود و همچنین خود را از ایرانشهر می دانم از مسیح داراب|

صدای شیعه: رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: شهرستان عزیز ایرانشهر جهت من نقطه درخشنده ای در خاطرات قبل می باشد. شهروندان و مردم شهر و همچنین جوانان آن شهرستان در آن فصل خاطره تاریخی من، هر کدام نقشی و همچنین جایی دارند. اگرچه هرکسی در دوری از منزل و خانه و همچنین زندگی خود احساس غربت می کند ولی باید توجه داشت من در سال شمسی ۵۶ و همچنین ۵۷ در ایرانشنهر احساس غربت نکردم. سیاست رژیم طاغوت ساخته یا ایجاد بدبینی میان قشرهای شهروندان و مردم شهر بود. دلها را به هم چرکین و همچنین بدبین می کردند. البته اجازه اظهار وجود به کسی نمی دادند یعنی در مقابل درگیری ها به شدت حساس بودند زیرا و به درستی که می ترسیدند ولی باید توجه داشت دلها را به هم بدبین می کردند. شیعه و همچنین سنی، بلوچ و همچنین فارس، در همه جای کشور اینگونه بود. من بعنوان یک روحانی و همچنین طلبه غریب و همچنین نا اشنا در آن شهرستان خیلی سخت بود که بتوانم ارتباط ساخته یا ایجاد کنم ولی باید توجه داشت بعد از آنکه حادثه سیل ایرانشهر پیش آمد ارتباطات ما با آحاد شهروندان و مردم شهر و همچنین اعماق لایه های فرهنگی و اجتماعی آن شهرستان صمیمی شد و همچنین قبل از آن هم هم با علما و همچنین شهروندان و مردم شهر آن شهرستان ارتباط و رابطه برقرار کردم.

امروز آن مقداری که من از ایرانشهر دیدم، با ایرانشهر آن هم روز تفاوت کرده می باشد. ایرانشهر ۲۵ سال شمسی قبل امکان زندگی متعارف هم در آن هم نبود. یک شهرستان کوچک با تنگناهای زیاد و همچنین با مردمی به شدت محروم از همه جهت. ولی باید توجه داشت دلهای گرم شهروندان و مردم شهر و همچنین محبتهای جوشان آنها توانسته بود در آن هم مدتی که من و همچنین بقیه دوستان تبعیدی در آن شهرستان بودیم یک پیوند مستحکمی بوجود آمد. من دائما به دوستان گفته‌ام، ایرانشهر را از خود و همچنین خود را از ایرانشهر میدانم.

من ایرانشهر را به عنوان محل سکنای یک انسان دوست دارم. ایرانشهر جهت من نقطه ممتازی می باشد."

انتهای پیام

رهبر انقلاب : من دائما به دوستان گفته‌ام، ایرانشهر را از خود و همچنین خود را از ایرانشهر می دانم در تاریخ ۱۹۷۰-۰۱-۰۱ ۰۳:۳۰:۰۰ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان