دست یار جمعیت «العمل» بحرین: بيشترين ارتباط با رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی را حکومت بحرین دارد

دست یار جمعیت «العمل» بحرین: بيشترين ارتباط با رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی را حکومت بحرین دارد

|دست یار جمعیت «العمل» بحرین: بيشترين ارتباط با رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی را حکومت بحرین دارد از مسیح داراب|

صدای شیعه: شیخ «عبدالله الصالح» در گفت‌وگو با «بین‌الملل فارس»، مواضع آن خبرگزاری در حمایت از شهروندان و مردم شهر بحرین را «عالی» خواند و همچنین از آن هم به دلیل پوشش و همچنین انعکاس خبرهای جدید شهروندان و مردم شهر بحرین تقدیر و همچنین تشکر کرد.

او همچنین در پاسخ با سؤال روزنامه نویس و خبرنگار فارس در مورد اوضاع آیت‌الله «شیخ عیسی قاسم»، رهبر معنوی شیعیان بحرین اظهار داشت که ایشان از چندین بیماری رنج می‌بردند و همچنین به رغم انجام بعضی عمل جراحی به روش کامل سلامتی خود را باز نیافته‌ می باشد.

شیخ الصالح گفت که بازداشت خانگی شیخ عیسی قاسم در مقایسه با قبل شدیدتر شده می باشد؛ چرا که در قبل نزدیکان درجه یک و همچنین دو شیخ عیسی قاسم  به دیدن او همچنین می‌رفتند ولی الآن آن دیدارها خیلی زیاد کمتر شده می باشد.

دست یار دبیر کل جمعیت العمل بحرین در ادامه به سیاست‌های آل خلیفه در دشمنی با شیخ عیسی قاسم اشاره کرد و همچنین اظهار داشت که مقامات آل خلیفه به دنبال به زانو درآوردن شیعیان بحرین بوده و همچنین نیت و اراده داشتند شیخ عیسی قاسم را نیز با توجه به جایگاه و همچنین موضعش و همچنین عدم عقب‌نشینی از خواسته‌های خود، تحت سیطره خود درآورند.

شیخ الصالح ادامه داد، «شیخ عیسی هرگز زیر بار خواسته‌های رژیم آل خلیفه نرفت و همچنین هرگز خواسته‌های مشروع جوانان و همچنین حرکات آن هم‌ها را محکوم نکرد؛ به همین دلیل دشمنی آن رژیم با او همچنین شروع شد».

او همچنین از نحوه تعامل مقامات بحرینی در موضوع معالجه آیت‌‌الله شیخ عیسی قاسم انتقاد کرد و همچنین گفت که مقامات بحرینی در ابتدای امر، جهت معالجه او همچنین کاملا مانع تراشی و همچنین وقت کشی می‌کردند تا آنکه فشارهای بین‌المللی و همچنین فشار کشورها و همچنین مراجع و همچنین روحانیت باعث شد که از دکتر «فیصل زیرا»، ریاست بیمارستان بین‌المللی بحرین که شیعه می باشد، بخواهد اوضاع را آرام کند. در پس نتیجه آن می شود که مجبور به موافقت با معالجه او همچنین شدند.

شیخ الصالح افزود، «رژیم آل خلیفه می‌خواست از آن کار در راستای تبلیغات به نفع خود بهره بری و استفاده کند و همچنین آنکه پادشاه بحرین دستور معالجه شیخ عیسی قاسم را صادر کرده می باشد».

او همچنین گفت که مقامات بحرینی بشدت منزل عیسی قاسم را محاصره و همچنین نیروهای نظامی در اطراف آن هم مستقر کرده ‌اند و همچنین امکان دیدار با او همچنین را به دوستاران ایشان نمی‌دهد.

دست یار دبیر کل جمعیت اسلامی العمل بحرین اقدام مقامات آن کشور در لغو تابعیت شیعیان بحرین و همچنین معترضان را «تصمیمی اشتباه» خواند و همچنین گفت که تعداد افرادی که تابعیت آن هم‌ها لغو شده می باشد ۵۱۰ فرد یا شخص خواهند بود.

او همچنین در چرایی آن اراده و تصمیم راسخ مقامات بحرین اظهار داشت که آن هم‌ها می‌‌خواهند با لغو تابعیت شهوندان بحرینی که در بین آن هم‌ها شخصیت‌های مذهبی و همچنین سیاسی بارزی هست، از آن هم به عنوان برگه‌ای برا چانه زنی در بعدی بهره بری و استفاده کند و همچنین بتواند از مطالبه گری آن هم‌ها و همچنین از اجرای خواسته‌های اصلی آن هم‌ها شامل آزاد کردن زندانیان جلوگیری کند.

 شیخ الصالح افزود رژیم آل خلیفه با آن اقدامات و همچنین تلاش جهت بازداشت اطرافیان شیخ عیسی قاسم و همچنین مخالفان خود و همچنین همچنین ابجاد فضای رعب و همچنین وحشت، می‌خواهد مخالفان خود را ساکت کند.

او همچنین گفت که معظلات و مسائل و مشکلات بحرین بیش از آنکه مرتبط به خارج باشد، داخلی می باشد و همچنین باتوجه به حساسیتی که ایران دارد، رژیم بحرین تلاش می‌کند مخالفان خود را به ایران ربط دهد.

دست یار دبیر کل جمعیت اسلامی العمل ادامه داد: «آنکه شهروندان و مردم شهر خواهان مشارکت سیاسی، دموکراسی و همچنین بهره‌مندی از حقوق شهروندی عادلانه هیچ گونه ارتباطی با بیرون از بحرین ندارد، ولی حکومت بحرین دوست دارد شکست‌ها، بحران‌ها و همچنین معظلات و مسائل و مشکلات خود را به بیرون ارتباط دهد».

او همچنین در پاسخ به سؤال روزنامه نویس و خبرنگار فارس که آیا اوضاع بحرین به ویژه شیعیان آن کشور بعد از ولایت‌عهدی «محمد بن سلمان» دگرگونی و تغییری داشته می باشد، خاطر نشان کرد که اوضاع هیچ گونه دگرگونی و تغییری در صحنه میدانی پیدا نکرده؛ چرا که آل سعود قبل از آنکه بن سلمان ولی‌عهد عربستان می شود در بحرین بوده و همچنین آن کشور را اشغال کرده‌اند.

شیخ الصالح ادامه داد: «با آن حال با آمدن بن سلمان، هیمنه و همچنین دخالت عربستان در مسائل بحرین واضحتر از قبل شده می باشد و همچنین پادشاه بحرین مثل قبل هیچ اراده و تصمیم راسخ را بدون مشورت با عربستان اتخاذ نمی‌کند».

او همچنین در مورد سفر اخیر یک هیأتی بحرینی به فلسطین اشغالی و همچنین دیدار با مقامات صهیونیستی نیز گفت که به رغم آنکه حکومت بحرین می‌گوید آن هأت ۲۴ نفره به خواست خود رفته و همچنین هیچ گونه ارتباطی با آن هم ندارد ولی آنچه در ورای آن بحث و داستان پیداست آن می باشد که هیأت مذکور با هماهنگی و همچنین موافقت مقامات بحرینی به آن سفر رفته‌اند.

شیخ الصالح با گفتن آنکه رژیم آل خلیفه در بین نظام‌های عربی خلیج فارس منطقه بیشترین روابط را با رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی غاصب دارد، اظهار داشت که پادشاه و همچنین ولی‌عهد بحرین با مقامات ارتش اسرائیل شامل «شیمون پرز»، نخست وزیر اسبق رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی و همچنین سایر مقامات آن رژیم دیدار کرده می باشد.

او همچنین اظهار داشت که رژیم بحرین با رژیم اسرائیل در همه باره‌ها همکاری استشاری دارد و همچنین اقدام به تبادل مستشارین با اشغالگران قدس می‌کند.

دست یار دبیر کل جمعیت اسلامی العمل بحرین در مورد روابط آن کشور با عربستان نیز گفت که از زمان اشغال بحرین به دست آل سعود در ۱۳ ماره ۲۰۱۱، همه تصمیمات بحرین از سوی سعودی‌ها اتخاذ می‌می شود و همچنین پادشاه بحرین جهت هر پیشامد جدید‌ای به عربستان سفر می‌کند و همچنین به دستورات عربستانی‌ها گوش می‌دهد.

شیخ الصالح از نمایش مراسم هفته «شهید نمر النمر» در بحرین خبر داد که رژیم آل سعودی او همچنین را در سال شمسی ۲۰۱۶ اعدام کردند.

او همچنین با گفتن آنکه تا زمانی که رژیم‌های سرکوبگر عربی در منطقه وجود دارند، آن منطقه روی خوش ثبات و همچنین امنیت را نخواهد دید، تأکید کرد که آل سعود عربستان و همچنین در رأس مقامات آن کشور محمد بن سلمان، به دنبال اجرای اراده و تصمیم راسخ ریاست جمهوری آمریکا در خصوص به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت اسرائیل می باشد.

دست یار دبیر کل جمعیت العمل بحرین در پایان افزود، عربستان سعودی به کمک محور خود که «محور شیطان پهناور و بزرگ» می باشد، نیت و اراده دارد با اجرای طرح آمریکا که از آن هم به عنوان «قرارداد قرن» یاد می‌می شود، به آرمان فلسطین پایان دهد.

دونالد ترامپ، ریاست جمهور آمریکا ۱۵ آذرماه قبل طی سخنرانی خود قدس را به عنوان پایتخت رژیم اسرائیل شناخت و همچنین دستور انتقال سفارت آمریکا از تل‌آویو به قدس را صادر کرد.

انتهای پیام

دست یار جمعیت «العمل» بحرین: بيشترين ارتباط با رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی را حکومت بحرین دارد در تاریخ ۱۹۷۰-۰۱-۰۱ ۰۳:۳۰:۰۰ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان