حضرت آیت الله نوری همدانی: نیروهای مسلح همواره در چارچوب برنامه جذاب و جالب و خوب های قرآن کریم حرکت کنند

نوری حضرت آیت الله نوری همدانی: نیروهای مسلح همواره در چارچوب برنامه جذاب و جالب و خوب های قرآن کریم حرکت کنند

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی بر حرکت نیروهای مسلح در چارچوب ضوابط و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب های قرآن کریم تاکید کرد.

به به گفته روزنامه نویس و خبرنگار شفقنا در قم، آن مرجع تقلید ظهر امروز در دیدار وزیر دفاع، اهمیت فعالیت وزارت دفاع را یادآور شد و همچنین اظهار کرد: نیروهای مسلح بایستی و حتما از نظر عبادی، نظامی و همچنین جهادی، شامل بنیه قوی بود و همچنین در چارچوب آموزه های قرآن حرکت کنند.

او گفتن کرد: آنچه در صحنه نظامی ما وجود دارد در هیچ جای دنیا نیست، چرا که غرب به اقتدار و قدرت‌های مادی تکیه کرده و همچنین تنها اسلام می باشد که همچنین و علاوه بر آنکه از نظر تجهیزات نظامی قوی بوده از نظر معنوی نیز خیلی زیاد کامل و همچنین قوی می باشد.

با اشاره به آیه قرآنی «اشدّاء علی الکفار، رحماء بینکم» خاطرنشان کرد: دشمنان بایستی و حتما دائما با نام تو به وحشت بیفتند و همچنین دوستان تو، رحمت و همچنین مهربانی تو را در دل داشته باشند.

آیت الله نوری همدانی با گفتن آنکه شکر نعمتها بر مقدار و اندازه و میزان آن هم می افزاید و همچنین کفران نعمت از آن هم می کاهد، تصریح کرد: خداوند نعمت‌های بسیاری به انسان داده می باشد که بزرگترین آن هم‌ها نعمت ولایت اهل بیت(ع) می باشد و همچنین امروز نیز ولی فقیه جانشین امام و پیشوا معصوم در عصر غیبت می باشد و همچنین تمام نیروهای مسلح بایستی و حتما با حفظ وحدت شکر آن نعمت را بجا آورند.

او ادامه داد: ایران از نظر تجهیزاتی، نظامی و همچنین نیروهای انسانی در جایگاه و همچنین شرایط مطلوبی قرار دارد که همه آن هم را مدیون اسلام هستیم زیرا اسلام شهروندان و مردم شهر را به گونه‌ای تربیت می‌کند که از شهادت هیچ ترسی ندارند و همچنین جهت دفاع از کشور و همچنین ناموس خود از همه چیز می‌گذرند.

آن مرجع تقلید با گفتن آنکه ولایت مداری و همچنین جدیت نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران نمونه و همچنین الگو جهت جهانیان می باشد؛ گفت: امروز نیز دشمنان انقلاب و همچنین اسلام آن اقتدار و قدرت عظیم را درک کرده ولی راز آن هم که ایمان و همچنین نظر به خداوند می باشد را هنوز متوجه نشده‌اند.

در ابتدای آن دیدار، امیر حاتمی با اشاره به آنکه حوزه‌های دفاعی مجموعه‌های متعددی شامل قوه زمینی، قوه دریایی، سایبری، قوه هوایی و همچنین… خواهند بود، اظهار داشت: وزارت دفاع مجموعه پشتیبانی از نیروهای مسلح می باشد که امروزه آن نیروها رسالت سنگین مبارزه با دشمنان انقلاب و همچنین اسلام را که بزرگترین آن هم‌ها آمریکا می باشد را به عهده دارند.

او ادامه داد: حمایت موثری که از محور مقاومت شد نمونه شاخص اقتدار و قدرت و همچنین موفقیت نیروهای مسلح بود زیرا تمام کشورهای ضد اسلامی دنیا در جبهه مخالف نیروهای مقاومت قرار داشتند البته شهدا نیز نقش بزرگی را در آن عرصه داشته‌اند.

وزیر دفاع با گفتن آنکه بیش از ۳۰۰ حافظ کل قرآن در نیروهای مسلح وجود دارد، عنوان کرد: همچنین بیش از ۱۰ هزار فرد یا شخص از نیروهای مسلح نیز حافظ یک جزء تا ۳۰ جزء قرآن کریم خواهند بود.

او از مدارس و همچنین مهد الرضاهای متعدد نیروهای مسلح یاد کرد و همچنین گفت: مجموعه‌های فرهنگی متعدد با حمایت روحانیت در راستای تقویت اعتقادات آن قشر تاثیر گذار فعالیت می‌کنند.

حضرت آیت الله نوری همدانی: نیروهای مسلح همواره در چارچوب برنامه جذاب و جالب و خوب های قرآن کریم حرکت کنند در تاریخ ۲۰۱۸-۰۱-۱۱ ۱۲:۳۴:۱۴ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان