حضرت آیت الله نوری همدانی: شهروندان و مردم شهر شعارهایی ندهند که نظام زیر سئوال برود

نوری حضرت آیت الله نوری همدانی: شهروندان و مردم شهر شعارهایی ندهند که نظام زیر سئوال برود

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی، حفظ نظام و همچنین آرمان امام و پیشوا و همچنین خون شهیدان و همچنین اصل ولایت فقیه را از اوجب واجبات دانست.

به نقل از شفقنا، آن مرجع تقلید امروز در دیدار مدیران و همچنین معاونان قوه انتظامی اظهار داشت: در نعمت ها درس توحید نهفته می باشد و همچنین نظام جمهوری اسلامی در سایه ولایت اهل بیت(ع) به وجود آمده که نظامی ولایی می باشد و همچنین از فرهنگ اهل بیت سرچشمه گرفته که بایستی و حتما آن هم را شناخت و همچنین از آن هم محافظت کرد.

او گفتن داشت: اهداف و همچنین ثمرات و همچنین دستاوردهای انقلاب را بایستی و حتما شناخت و همچنین مراقب تهدیدهایی که از سوی دشمن صورت می گیرد باشیم، دشمن دائما در کمین ماست و همچنین ۹ دی یکی از آن همین ایام بود که دشمن نقشه هایی کشیده بود.

آیت الله نوری همدانی با اشاره به وقایع سال شمسی ۸۸ گفت: ما دائما بایستی و حتما از تاریخ عبرت بگیریم که چگونه و چطوری شد دشمن توانسته بود مقداری موفق می شود، دشمن مقاومت ما را می بیند و همچنین روز به روز نقشه های جدید می کشد و همچنین ما بایستی و حتما مراقبت بیشتری داشته باشیم.

او با اشاره به اوضاع کنونی جهان افزود: در دنیای امروز شاهد دو جریان هستیم. اول تیم های استکباری و همچنین صهیونیسم و همچنین افرادی که با آنها همکاری می کنند و همچنین در مقابل جریان انقلاب اسلامی و همچنین هوشیاری و همچنین بیداری اسلامی می باشد که روز به روز قوی تر شده و همچنین متوقف نمی می شود و همچنین مستضعفان نسبت به آن هم هر روز امیدوارتر می شوند.

آن مرجع تقلید عنوان کرد: بنده به مناسبت روز ۹ دی ۵ اصل را جهت شهروندان و مردم شهر عزیز ایران گفتن می کنم چرا که امروز در بعضی از شهرها و روستاها حرکت هایی انجام شده می باشد.

او ادامه داد: اصل اول آن می باشد که از ۴ موضوع بایستی و حتما حمایت کنیم: نخست حفظ آن نظام می باشد که شهروندان و مردم شهر به وجود آورده اند و همچنین حامی مستضعفان و همچنین مظلومان کل جهان می باشد و همچنین همه به آن نظام چشم امید دوخته اند. نظامی که استکبار را شناسایی و همچنین در مقابل آن هم ایستادگی کرده حفظ آن هم از اوجب واجبات می باشد،

آیت الله نوری همدانی ابراز کرد: اصل دوم حفظ آرمان های امام و پیشوا راحل می باشد که تحولی در کل جهان به وجود آورد، امام و پیشوا خمینی آرمان های خود را از قرآن و همچنین اهل بیت گرفتند و همچنین حفظ آن آرمان ها اصل مهمی می باشد.

او ادامه داد: اصل سوم حفظ خون شهدا و همچنین تقدیر از زحمات شهروندان و مردم شهر می باشد که امروز در هر شهرستان و همچنین روستایی خیابان ها و همچنین میدان ها به نام آن شهدا متبرک می باشد و همچنین ما از جانب خداوند مسئولیم.

استاد حوزه علمیه قم ابراز داشت: اصل چهارم اصل ولایت فقیه که اصل ساده ای نیست و همچنین با مذهب و همچنین دین ما مرتبط می باشد، در دوران قبل رژیم شاهنشاهی امتحان خود را پس داده می باشد و همچنین شهروندان و مردم شهر بایستی و حتما دائما پیشتیبان ولایت فقیه باشند.

او اذعان کرد: شهروندان و مردم شهر از گرانی، سختی معیشت و همچنین بیکاری رنج می برند و همچنین معظلات و مسائل و مشکلات زندگی شان فراوان می باشد زیرا و به درستی که آن معظلات و مسائل و مشکلات با سخنرانی، الفاظ، عبارات و همچنین آمار درست نمی می شود. رفع گرانی و همچنین فقر و همچنین بیکاری شهروندان و مردم شهر از خواسته های به حق شهروندان و مردم شهر می باشد و همچنین ما هم از آن هم پشتیبانی می کنیم.

آیت الله نوری همدانی افزود: در مملکت ما مالباختگانی خواهند بود که هر روز به ما نامه می نویسند که ما پول و همچنین پس انداز خود را در بانک گذاشته ایم ولی امروزه حکومت پولی به ما نمی دهد. حکومت از آن بانک ها دیرکرد می گیرد و همچنین ما دائما گفته ایم که آن ربا و همچنین حرام می باشد.

او تصریح کرد: دولتمردان بایستی و حتما تابع ولایت فقیه باشند و همچنین از بیانات رهبری گزینشی بهره بری و استفاده نکنند، راه رهبر جداست و همچنین حرف های ایشان مشخص می باشد، اسلام خواسته که نظر اصلی جهت ولی فقیه باشد در حالی که در روزنامه ها خواسته های متفاوتی مطرح می می شود.

آن مرجع تقلید گفت: رهبر جهت تولید، اقتصاد و همچنین اشتغال فریاد زدند ولی باید توجه داشت هیچ کاری از سوی حکومت انجام نشد و همچنین تنها و فقط در رسانه ها حرف هایی زده شد، رهبر هنگام سال شمسی تحویل در مشهد گفتند تولید و همچنین اشتغال و همچنین چند ساعت بعد تو دولتی ها گفتید که ما حل می کنیم ولی باید توجه داشت هنوز آن معظلات و مسائل و مشکلات باقی می باشد و همچنین تنها و فقط حرف بوده می باشد و همچنین جهت شهروندان و مردم شهر کاری نکرده اید.

او خاطرنشان کرد: بایستی و حتما میان سخنان رهبر و همچنین کار خودتان تفکیک کنید، در میان تو افرادی خواهند بود که مسئولیت و همچنین نقش بسیاری در قاچاق و همچنین ربا دارند و همچنین تو کاری نمی کنید.

آیت الله نوری همدانی ادامه داد: هم اکنون حرکت هایی در شهرها و روستاها به وجود آمده و همچنین دشمن خیلی به آن حرکات امیدوار شده می باشد، ما به آن شهروندان و مردم شهر می گوییم هوشیار باشید و همچنین نگذارید عده ای ضد انقلاب و همچنین ضد نظام که گوش آن هم ها به حرف های دشمن می باشد قاطی تو شده و همچنین موج سواری کنند.

او افزود: آن شعارها نظام را زیر سوال می برد شهروندان و مردم شهر بایستی و حتما هوشیار باشند و همچنین برکات و همچنین دستاوردهای نظام را نادیده نگیرند، شعارهای کلی که دشمن در میان تو می گوید نامطلوب می باشد و همچنین بایستی و حتما خواسته خود را بگویید. ما و همچنین تمام مسئولان با شهروندان و مردم شهر خواهند بود و همچنین شعارهایی ندهید که همه چیز زیر سوال برود.

استاد حوزه علمیه قم گفتن داشت: ضد ارزش ها را بکوبید و همچنین کنار بزنید؛ مسئولان بایستی و حتما به مردمی که جهت آن انقلاب و همچنین نظام زحمت کشیده و همچنین شهید داده اند خدمت کنند و همچنین به خواسته های آنها پاسخ مثبت بدهند. همچنین ایشان فرمودند شهروندان و مردم شهر بدانند هرجا آمریکا و همچنین ایادیش چیزی را پشتیبانی کردند بدانید فتنه در آنجا نهفته می باشد.

حضرت آیت الله نوری همدانی: شهروندان و مردم شهر شعارهایی ندهند که نظام زیر سئوال برود در تاریخ ۲۰۱۷-۱۲-۳۰ ۱۶:۴۱:۲۳ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان