حضرت آیت الله نوری همدانی درگذشت حجت الاسلام مظاهری را تسلیت گفت

آیت الله نوری همدانی حضرت آیت الله نوری همدانی درگذشت حجت الاسلام مظاهری را تسلیت گفت

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی با صدور پیامی درگذشت حجت الاسلام والمسلمین مهدی مظاهری را تسلیت گفت.

به نقل از شفقنا، متن پیام به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

با نهایت تاسف و همچنین تاثر خبر ارتحال خطیب محترم حجت الاسلام والمسلمین آقای حاج شیخ مهدی مظاهری رحمت الله علیه را گرفتن کردم.

آن عالم فرزانه و همچنین پرتلاش سالهای متمادی با اخلاص فراوانی که داشت هدایت شهروندان و مردم شهر خصوصا جوانان را بر عهده گرفت و همچنین با توسل و همچنین ادعیه و همچنین جلسات شب و همچنین روز جمعه و همچنین ایام رمضان المبارک که اینجانب به واسط رفاقت و همچنین ارتباط با آن هم مرحوم از نزدیک دیدن کرده بودم توانسته بود در جان و همچنین روح اشخاص مستعد اثر گذار باشد، سرویس ها و خدمات فرهنگی و اجتماعی و همچنین فرهنگی و همچنین عام المنفعه نام او را ماندگار کرد و همچنین بی شک آثار معنوی آن هم روحانی خدمتگزار در اذهان شهروندان و مردم شهر باقی خواهد ماند و همچنین اجر و همچنین مزد صالحان را از ذات اقدس حق گرفتن می کند.

اینجانب درگذشت آن عالم فقید و همچنین مخلص و همچنین خدمتگزار را به حوزه علمیه و همچنین اهالی شریف و همچنین متدین اصفهان و همچنین بازماندگان محترم ایشان تسلیت عرض نموده و همچنین علو مقام جهت آن هم مرحوم مسئلت مینمایم.

حضرت آیت الله نوری همدانی درگذشت حجت الاسلام مظاهری را تسلیت گفت در تاریخ ۲۰۱۸-۰۱-۱۳ ۲۳:۱۱:۴۲ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان خرید فیلترشکن خرید vpn خرید vpn ارزان خرید vpn خرید vpn