حضرت آیت الله نوری همدانی: حل معظلات و مسائل و مشکلات شهروندان و مردم شهر مستلزم و نیاز به جعبه سیاه ندارد

نوری حضرت آیت الله نوری همدانی: حل معظلات و مسائل و مشکلات شهروندان و مردم شهر مستلزم و نیاز به جعبه سیاه ندارد

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی گفت: هر روز در روزنامه می نویسند ما فلان جلسه گرفتیم، معظلات و مسائل و مشکلات را حل می کنیم؛ بعد می گویید حل معظلات و مسائل و مشکلات مستلزم و نیاز به موشکافی جعبه سیاه دارد. کدام جعبه سیاه. بعد معظلات و مسائل و مشکلات را به گردن اروپایی ها می اندازند؛ معظلات و مسائل و مشکلات شهروندان و مردم شهر مشخص می باشد، حل آن هم مستلزم و نیاز به جعبه سیاه ندارد.

به نقل از شفقنا، آن مرجع تقلید پیش از ظهر امروز در دیدار جمعی از پاسداران اظهار داشت: بایستی و حتما شهروندان و مردم شهر با هوش و همچنین درایت حوادث اخیر را موشکافی کنند که چرا آن مسائل ساخته یا ایجاد شد.

او افزود: واقعیت و حقیقت مطلب آن می باشد که شهروندان و مردم شهر می نامند ما معظلات و مسائل و مشکلات فراوان داریم. سال شمسی به سال شمسی روزگار سخت تر می می شود، گرانی می می شود، کار نیست؛ آن خواسته به حق شهروندان و مردم شهر می باشد، ولی کسی به حرف آنان گوش نمی دهد.

آیت الله نوری همدانی تاکید کرد: هرچه قدر رهبر انقلاب می نامند، کشور مشکل دارد، گرانی هست، کار نیست، راه علاج معظلات و مسائل و مشکلات اقتصادی، اقتصاد مقاومتی می باشد، ولی باید توجه داشت حکومت و همچنین مسئولین  گوش نمی کنند.

او گفت: هر روز در روزنامه می نویسند ما فلان جلسه گرفتیم، معظلات و مسائل و مشکلات را حل می کنیم؛ بعد می گویید حل معظلات و مسائل و مشکلات مستلزم و نیاز به موشکافی جعبه سیاه دارد. کدام جعبه سیاه. بعد معظلات و مسائل و مشکلات را به گردن اروپایی ها می اندازند؛ معظلات و مسائل و مشکلات شهروندان و مردم شهر مشخص می باشد، حل آن هم مستلزم و نیاز به جعبه سیاه ندارد.

آن استاد حوزه عنوان داشت: تعدادی از شهروندان و مردم شهر خواسته به حق داشتند، گفتند حرکت کنیم و همچنین به صحنه آمده اند، ولی باید توجه داشت از آن پیش آمد، منافقین و همچنین سلطنت طلبان مضر و همچنین بد بهره بری و استفاده  کردند و همچنین خودشان را قاطی شهروندان و مردم شهر نموده و همچنین اجتماعات را اداره می کنند و همچنین تظاهرات به راه می اندازند و همچنین شروع به تخریب دارایی ها بیت المال می پردازند و همچنین جنایت می کنند.

او اظهار کرد: بعضی از آن اشخاص آمده اند موج سواری کنند و همچنین قیام شهروندان و مردم شهر را نادیده بگیرند. اینجا مسئولین کوتاهی کرده اند؛ به حرف های رهبری توجه نکردند و همچنین دائم مغالطه کردند و همچنین گناه را به گردن اروپایی ها انداختند.

آیت الله نوری همدانی گفت: شهروندان و مردم شهر هم قیام کرده اند تا حرفشان را به گوش مسئولین برسانند. سخناشان به حق می باشد، سخن شان آن بود که ما در سختی و همچنین رنج  هستیم. پول مان دادیم، نمی توانیم بگیریم، ولی حکومت هنگام و زمانی که پول می دهد به خاطر دیرکرد، پول هم می گیرد، ولی آن پول ما را نمی دهند.

او تاکید کرد: در آن حوادث اخیر، شهروندان و مردم شهر به حق چیزی می خواستند، ولی مسئولین توجه ای به خواسته های شهروندان و مردم شهر انقلابی نکردند،‌ بعد از آنکه دیدند شهروندان و مردم شهر به صحنه  آمده اند و همچنین به معظلات و مسائل و مشکلات به  حق خود، اعتراض مسالمت آمیز کرده اند، در حال حاظر می نامند ما معظلات و مسائل و مشکلات را رفع می کنیم،در صورتی که حکومت رفع کننده بود؛‌چرا به تا حال جهت معظلات و مسائل و مشکلات اقتصادی و همچنین معیشتی کاری نکرد، چرا باره اشتغال را جهت جوانان فراهم ننمود.

آن مرجع تقلید گفت: شهروندان و مردم شهر فردا می خواهند به میدان بیایند و همچنین اعلام می کنند ما  از نظام و همچنین انقلاب راضی هستیم؛ ما با نظام مشکل نداریم. مشکل ما تو مسئولین هستید که  حرف حق شهروندان و مردم شهر را در مورد معظلات و مسائل و مشکلات اقتصادی و همچنین معشیتی نادیده می گیرد و همچنین دائم در صدد مغالطه کاری هستید و همچنین گناه را به گردن دیگران می اندازید.

او در ادامه  گفتن داشت:  خدای متعال از افرادی  که در مقابل باطل صف بندی کرده و همچنین می کنندبا تجلیل از آن  دسته مجاهدین نام می برد. مجاهدین شامل شاخصه هایی زیرا و به درستی که ایمان، تقوا، اراده و همچنین اهل عمل خواهند بود و همچنین با جان و همچنین مال خود باخدا معامله می کنند و همچنین خداوند تبارک و تعالی هم خریدار جان و همچنین مال آنها می باشد.

آیت الله نوری همدانی ادامه داد: از دیگر شاخصه های مجاهدین، زمان شناسی و همچنین دشمن شناسی می باشد و همچنین با همین زمان شناسی با پیروی از ولی فقیه، انقلاب جهانی به وجود آورده اند و همچنین توانستند هیمنه دو   ابرقدرت شرق و همچنین غرب را درهم بشکنند.

 او افزود: امام و پیشوا راحل با انقلاب خود به شهروندان و مردم شهر درس  دین باوری، امید و همچنین بیداری در مقابل ظلم و همچنین ستم و همچنین جبهه کفر داده بود.  انقلاب شامل ارکان اسلام، ولایت فقیه و همچنین شهروندان و مردم شهر می باشد. وظیفه داریم آن ارکان را بشناسیم و همچنین تبیین کنیم./حوزه

حضرت آیت الله نوری همدانی: حل معظلات و مسائل و مشکلات شهروندان و مردم شهر مستلزم و نیاز به جعبه سیاه ندارد در تاریخ ۲۰۱۸-۰۱-۰۲ ۱۴:۴۵:۰۹ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان