حضرت آیت الله نجفی: بقای مسلمانان در غرب مرهون حفظ دین و همچنین پایبندی به عقیده می باشد

آیت الله نجفی حضرت آیت الله نجفی: بقای مسلمانان در غرب مرهون حفظ دین و همچنین پایبندی به عقیده می باشد

شفقنا(پایگاه بین المللی همکاری های خبری شیعه)- حضرت آیت الله العظمی بشیر نجفی تاکید کرد: شناخت اشتباه از مفهوم آزادی غرب را در معظلات و مسائل و مشکلات فرهنگی و اجتماعی و همچنین بهداشتی فرو برد که هنوز هم در درگیر آن هم خواهند بود.

به نقل از سرویس ترجمه شفقنا به نقل از شفقنا عراق، آیت الله نجفی که در دیدار هیاتی از اقلیت های اسلامی انگلیس سخن می گفت، افزود: بقا در غرب مرهون مقدار و اندازه و میزان حفظ دین فرد و همچنین پایبندی به اسلام ناب محمدی می باشد و همچنین از آن طریق می باشد که سعادت واقعی در دنیا و همچنین آخرت تضمین می می شود.

مرجع تقلید شیعیان افزود: نهادهای علمی دانشگاهی در راستای وضع نظریات و همچنین مطالعاتی در خصوص جسم انسان تلاش می کنند ولی باید توجه داشت نجف اشرف بر علوم مرتبط با روح و همچنین روان انسان و همچنین مسائل دینی و همچنین اصلاح نفس سروکار دارد.

آیت الله نجفی همچنین بر لزوم همکاری بین نهادهای دانشگاهی و همچنین حوزوی و همچنین سرمایه گذاری نیروهای آنها در راستای خدمت به بشریت تاکید کرد.

حضرت آیت الله نجفی: بقای مسلمانان در غرب مرهون حفظ دین و همچنین پایبندی به عقیده می باشد در تاریخ ۲۰۱۸-۰۱-۰۴ ۱۶:۳۷:۰۶ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان