حضرت آیت الله مکارم شیرازی: معظلات و مسائل و مشکلات گفته و همچنین انتقادها شنیده می شود/مشکل اقتصادی و همچنین فضای مجازی حل نشود ریشه معظلات و مسائل و مشکلات خشکانده نمی می شود

مکارم 2 حضرت آیت الله مکارم شیرازی: معظلات و مسائل و مشکلات گفته و همچنین انتقادها شنیده می شود/مشکل اقتصادی و همچنین فضای مجازی حل نشود ریشه معظلات و مسائل و مشکلات خشکانده نمی می شود

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی گفت: خاموش شدن فتنه معنایش آن نیست که مطالبات اقتصادی فراموش شده و همچنین تا دو مشکل اقتصادی و همچنین فضای مجازی باشد فتنه گر نیز وجود دارد و همچنین تا آن دو حل نشود ریشه معظلات و مسائل و مشکلات خشکانده نمی می شود.

به به گفته روزنامه نویس و خبرنگار شفقنا در قم، آن مرجع تقلید شامگاه شنبه در تجمع طلاب، روحانیون و همچنین شهروندان و مردم شهر قم در مسجد امیرالمؤمنین(ع)، اظهار داشت: مشخص شد فتنه اخیر از مددت ها قبل برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی شده بود.

او تصریح کرد: آنکه تصور کنید عده ای آمدند و همچنین مطالباتی در مسائل اقتصادی داشتند و همچنین فتنه گران نیز به آنها پیوستند و همچنین یک امر عادی بوده می باشد، اینگونه نبوده و همچنین از مدت ها قبل پیش بینی شده بود.

آیت الله مکارم شیرازی گفت: دشمنان مایل بودند آن جریانات را مقدمه جهت فروپاشی نظام قرار دهند که به حمدالله بیداری شهروندان و مردم شهر سبب شد تیر آنها به سنگ بخورد و همچنین نتوانند به پس نتیجه آن می شود که برسند و همچنین رسوا شدند.

او ادامه داد: فتنه گرچه خاموش شد ولی باید توجه داشت فراموش نشده و همچنین دشمن همچنان در صدد می باشد از فرصت جهت فتنه دیگر بهره بری و استفاده کند لذا بایستی و حتما بیداری و همچنین هوشیاری خود را حفظ کنیم و همچنین بیش از پیش مراقب باشیم.

آن مرجع تقلید با گفتن آنکه در دنیا عده ای زورمند، یاغی و همچنین دیکتاتورهستند که می خواهند همه دنیا زیر فرمانشان باشد، گفت: گناه پهناور و بزرگ ما بعد  از انقلاب آن می باشد که روی پای خود ایستاده ایم و همچنین تا زمانیکه آن گونه می باشد و همچنین تسلیم نشویم هر روز فتنه جدید علیه ما راه خواهند انداخت.

او تأکید کرد: از نظر دشمن گناه ما استقلال ما می باشد چرا که در سایه استقلال توانستیم  در جبهه های گوناگون دشمن را شکست دهیم.

آیت الله مکارم شیرازی ادامه داد: تعجب می کنم از آنکه چقدر دشمن ما از نظر فکری ضعیف و همچنین چقدر ریاست جمهور آمریکا نادان می باشد که فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می کنند انقلاب ریشه ندارد و همچنین با آن چیز ها می توانند آن هم را نابود کنند؛ جمعیت هایی که به راهپیمایی آمدند نشان از عمق انقلاب دارد.

او با گفتن آنکه انقلاب اسلامی به آن آسانی به دست نیامده می باشد که به آسانی هم از دست برود، افزود: ای کاش پیام آن راهپیمایی های عظیم مردمی را اینها می فهمیدند،  درک می کردند و همچنین بایستی و حتما بپذیرند که آن ملت و همچنین انقلاب بایستی و حتما مستقل بماند.

آن مرجع تقلید عنوان کرد: بایستی و حتما در آن باره متحد باشیم چرا که طبق آیات قران اختلاف مساوی می باشد با صاعقه ها و همچنین زلزله های ویرانگر؛ ملت ما بیداراند و همچنین راهپیمایی اخیر نشان داد با همه اختلاف سلیقه، معظلات و مسائل و مشکلات و همچنین مطالبات باز هم در مقابله با دشمن دست به دست هم داده و همچنین جهت خاموش کردن فتنه به صحنه آمدند.

او تصریح کرد: درست می باشد اختلاف سلیقه وجود دارد ولی باید توجه داشت دست به دست هم می دهیم و همچنین در برابر فتنه گر می ایستیم لذا آن هوشیاری و همچنین بیداری اخیر ملت جای تقدیر دارد  و همچنین در فتنه همه اختلاف ها را کنار می گذارند و همچنین سعی می کنند مشتی بر دهان فتنه گر زده و همچنین آتش فتنه را خاموش کنند.

آیت الله مکارم شیرازی با گفتن آنکه بایستی و حتما آن وحدت را همچنان حفظ کنیم، گفت: خاموش شدن فتنه معنایش آن نیست که مطالبات اقتصادی فراموش شده و همچنین تا دو مشکل اقتصادی و همچنین فضای مجازی باشد فتنه گر نیز وجود دارد و همچنین تا آن دو حل نشود ریشه معظلات و مسائل و مشکلات خشکانده نمی می شود.

او توضیح داد: در برنامه جذاب و جالب و خوب بودجه به گونه ای نشود که تحمیلات جدیدی و همچنین گرانی جدید و تو و تازه ای بوجود آید و همچنین در برنامه جذاب و جالب و خوب بودجه، مجلس و همچنین حکومت دقت کنند بودجه بایستی و حتما بار شهروندان و مردم شهر را سبک کند نه سنگین تر نماید لذا با آن دیدگاه بایستی و حتما دنبال بودجه بروند و همچنین کاری کنند گره ها گشوده می شود.

آن مرجع تقلید، تصریح کرد: مبادا مسؤلین توجیه گری کنند و همچنین مطالبات شهروندان و مردم شهر را نادیده بگیرند زیرا و به درستی که توجیه گری معظلات و مسائل و مشکلات را حل نمی کند.

او با تاکید بر حل مساله فضای مجازی اظهار داشت: فضای مجازی اختیارش دست دیگران می باشد و همچنین به تمام معنا ما در فضای مجازی برده دیگران هستیم و همچنین از خود اختیاری نداریم، من نمی گویم فضای مجازی نمی خواهیم بلکه بایستی و حتما فضای مجازی سالم ساخته یا ایجاد کنیم و همچنین داشته باشیم که آن امکان پذیر می باشد.

آیت الله مکارم شیرازی، عنوان کرد: بایستی و حتما منطقی و همچنین محترمانه و همچنین در خور روحانیت حرف زد، بایستی و حتما معظلات و مسائل و مشکلات گفته و همچنین انتقادها شنیده می شود و همچنین راه حل ارائه می شود لذا نباید خاموش نشست و همچنین د رعین حال هم نباید کاری کرد التهاب ساخته یا ایجاد می شود و همچنین وحدت از بین برود.

او با گفتن آنکه از ابتدا هم تأکید داشتیم جمهوری اسلامی یعنی اسلام در جمهوری ما عجین شده می باشد، افزود: در قانون اساسی که شهروندان و مردم شهر آن هم را تأیید کردند برنامه جذاب و جالب و خوب هایی جهت رهبری و همچنین ریاست جمهوری مطرح شده می باشد لذا بایستی و حتما به قانون اساسی با حفظ ارامش و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب های سازنده عمل می شود.

آن مرجع تقلید، گفت: ما که معظلات و مسائل و مشکلات بزر گی را پشت سر گذاشتیم و همچنین حل کردیم می توانیم مسائل اقتصادی را نیز حل کنیم و همچنین در صورتی که اقتصاد مقاومتی درست عمل می شود معظلات و مسائل و مشکلات اقتصادی حل می می شود.

او افزود: آنکه می نامند هزینه ساخت موشک به اقتصاد اختصاص دهید بایستی و حتما بدانند در صورتی که ترس از موشک نبود به تا حال به ما حمله کرده بوند.

آیت الله مکارم شیرازی با گفتن آنکه تحریم ابزار افرد ضعیف و همچنین ناتوان می باشد، گفتن کرد: دشمن تنها و فقط آن ابزار برایش مانده می باشد که با مقاومت ما آن ابزار هم نمی تواند مؤثر باشد.

حضرت آیت الله مکارم شیرازی: معظلات و مسائل و مشکلات گفته و همچنین انتقادها شنیده می شود/مشکل اقتصادی و همچنین فضای مجازی حل نشود ریشه معظلات و مسائل و مشکلات خشکانده نمی می شود در تاریخ ۲۰۱۸-۰۱-۰۶ ۲۰:۰۵:۵۴ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان