حضرت آیت الله مکارم شیرازی: مرحوم آیت الله حائری شیرازی بدون ملاحظۀ گفتار آن و همچنین آن هم به وظیفۀ خود عمل می کرد

مکارم شیرازی copy حضرت آیت الله مکارم شیرازی: مرحوم آیت الله حائری شیرازی بدون ملاحظۀ گفتار آن و همچنین آن هم به وظیفۀ خود عمل می کرد

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی با صدور پیامی درگذشت آیت الله حائری شیرازی را تسلیت گفت و همچنین گفتن داشت: یاد او همواره در خاطره ما به عنوان یک عالم فداکار باقی خواهد ماند.

به نقل از شفقنا، پیام آن مرجع تقلید به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

وفات حضرت آیت الله حائری شیرازی (رحمه الله علیه) موجب نهایت تأسف گردید. آن عالم بزرگوار در تمام طول عمر خود در خدمت اسلام و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب های فرهنگی و همچنین جهادی اسلام بود. از آغاز انقلاب همواره در میدان بود و همچنین بعد از پیروزی انقلاب در دعوت شهروندان و مردم شهر به اتحاد، یگانگی و همچنین پایمردی در مقابل دشمنان کوشا بود.

از صفات خیلی زیاد نیک آن عالم روشن ضمیر، خلوص نیت او بود که بدون ملاحظۀ گفتار آن و همچنین آن هم به وظیفۀ خود عمل می نمود. او شاگردان بسیاری تربیت کرده و همچنین آثار مکتوب باارزشی از خود به یادگار گذاشت. یاد او همواره در خاطره ما به عنوان یک عالم فداکار باقی خواهد ماند.

اینجانب آن ضایعۀ مولمه را به حوزۀ علمیه عموماً و همچنین حوزه و همچنین علمای شیراز خصوصاً و همچنین خاندان محترم او تسلیت عرض نموده و همچنین علوّ درجات را جهت او و همچنین صبر جمیل و همچنین اجر جزیل را جهت بازماندگان از خداوند منان خواستارم.

والسلام علیکم و همچنین رحمه الله

ناصر مکارم شیرازی

دوم ربیع الثانی ۱۴۳۹

حضرت آیت الله مکارم شیرازی: مرحوم آیت الله حائری شیرازی بدون ملاحظۀ گفتار آن و همچنین آن هم به وظیفۀ خود عمل می کرد در تاریخ ۲۰۱۷-۱۲-۲۱ ۱۴:۰۱:۴۲ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان