حضرت آیت الله مکارم شیرازی: قوه انتظامی بیش از آن اجازه اهانت به مقدسات ندهند

کلاس درس مکارم حضرت آیت الله مکارم شیرازی: قوه انتظامی بیش از آن اجازه اهانت به مقدسات ندهند

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی با اشاره به حوادث اخیر از قوه انتظامی خواست بیش از آن اجازه ندهند آشوبگران به مقدسات اهانت کرده و همچنین به دارایی ها عمومی آسیب برسانند.

به به گفته شفقنا، آن مرجع تقلید در ابتدای درس خارج فقه خود در مسجد اعظم قم اظهار داشت: مسئولان نباید برابر معظلات و مسائل و مشکلات شهروندان و مردم شهر دست به توجیه بزنند.

او با پیشنهاد راهکارهایی جهت حل معظلات و مسائل و مشکلات شهروندان و مردم شهر افزود: یکی از راه حلها آن می باشد که مسئولان در طول هفته یکروز را به شنیدن مسائل و همچنین معظلات و مسائل و مشکلات شهروندان و مردم شهر اختصاص دهند و همچنین نمایندگان اقشار متنوع و گوناگون و مختلف اعم از کسبه، دانشجو، کارگر، استاد و همچنین… را دعوت نموده و همچنین بعد از شنیدن معظلات و مسائل و مشکلات آنها، چاره اندیشی و همچنین رسیدگی کنند.

آیت الله مکارم شیرازی همچنین با اشاره به آتش زدن حوزه علمیه تاکستان و همچنین یک حسینیه در تهران گفت: قوه انتظامی اجازه ندهد به مقدسات شهروندان و مردم شهر بیش از آن توهین شده و همچنین دارایی ها عمومی تخریب می شود.

آن خبر تکمیل می می شود…

حضرت آیت الله مکارم شیرازی: قوه انتظامی بیش از آن اجازه اهانت به مقدسات ندهند در تاریخ ۲۰۱۸-۰۱-۰۳ ۰۹:۵۰:۵۹ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان