حضرت آیت الله مکارم شیرازی با اشاره به وقایع اخیر: آن حادثه هشداری جهت مسئولان بود که جهت معظلات و مسائل و مشکلات اقتصادی شهروندان و مردم شهر راه حلی پیدا کنند

مکارم حضرت آیت الله مکارم شیرازی با اشاره به وقایع اخیر: آن حادثه هشداری جهت مسئولان بود که جهت معظلات و مسائل و مشکلات اقتصادی شهروندان و مردم شهر راه حلی پیدا کنند

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی با اشاره به وقایع اخیر گفت: یکی از آثار آن جریان منسجم‌تر شدن شهروندان و مردم شهر بود زیرا و به درستی که همه جناح‌ها و همچنین تیم‌ها در راهپیمایی شرکت کرده و همچنین آن حادثه هشداری بود جهت مسئولان که جهت معظلات و مسائل و مشکلات اقتصادی شهروندان و مردم شهر راه حلی پیدا کنند.

در دیدار سردار مجتبایی فرمانده انتظامی استان قم، حجت الاسلام موجانی ریاست عقیدتی سیاسی آن فرماندهی و همچنین جمعی دیگر از برگزارکنندگان کنگره قرآنی فرماندهی انتظامی استان قم، اظهار داشت: آن که در قوه انتظامی فضای قرآنی حاکم می باشد خیلی زیاد خوب بوده زیرا و به درستی که در مورد قرآن کریم ۴ وظیفه داریم، اول آن که بتوانیم آن هم را بخوانیم دوم آیات قرآن را بفهمیم، سوم به مفهوم آیات الهی عمل کرده و همچنین چهارم نشر یافته شده تا دیگران نیز از آن هم بهره مند شوند.

او با تأکید بر آن که در کنار حفظ و همچنین تلاوت قرآن بایستی و حتما بیش از قبل نسبت به تفسیر و همچنین عمل به آن هم اهتمام داشت، دلیل آن هم را نورانیت فوق العاده و همچنین آثار معنوی و همچنین اخروی قرآن کریم دانست و همچنین افزود: قرآن نور می باشد و همچنین قطعاً پلیس را آماده‌تر، قوی‌تر، منظم‌تر و همچنین هوشیارتر می‌کند.

استاد سطوح عالی حوزه گفت: ظلمت و همچنین تاریکی وحشت آفرین بوده و همچنین میدان را جهت سارق باز می‌کند ولی باید توجه داشت هنگام و زمانی که نور آمد همه آن‌ها برطرف شده و همچنین آرامش، روشنایی، نشاط و همچنین فعالیت را با خود به همراه می‌آورد.

او در قسمت و بخش غیره ای از سخنان خود با اشاره به ناآرامی‌های این روزها در کشور، تصریح کرد: آن حوادث نه تنها درس عبرت و همچنین هشدار بود بلکه شکستی جهت دشمنان رقم زد.

آیت الله مکارم شیرازی با گفتن آن که دشمنان از حوادث اخیر ذوق زده شده بودند، گفت: شبکه‌های معاند صریحاً در برنامه جذاب و جالب و خوب‌هایشان دستورات آشوبگری داده و همچنین یک عده محدودی نیز فریب خورده که بعد از پی بردن به واقعیت و حقیقت موضوع پشیمان شده‌اند و همچنین نهایتاً شهروندان و مردم شهر با انبوه جمعیت جهت دفاع از آرمان‌ها و همچنین ارزش‌های انقلاب اسلامی به میدان آمدند.

 

دشمنان در محاسباتشان اشتباه می‌کنند

او با گفتن آن که دشمنان از آن که شهروندان و مردم شهر می‌دانند انقلابشان به آن آسانی و همچنین ارزانی به دست نیامده بی‌خبرند، تصریح کرد: دشمن فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کند انقلاب با آن چیزها از دست می‌رود ولی باید توجه داشت بایستی و حتما بداند خیلی زیاد ریشه‌دارتر از آن می باشد که با چنین حوادثی تکان بخورد پس در محاسباتشان اشتباه می‌کنند.

آن مرجع تقلید افزود: دشمنان هنوز نمی‌خواهند بفهمند شهروندان و مردم شهر ایران انقلابشان را می‌خواهند و همچنین به کشورشان علاقمند خواهند بود و همچنین تا پای جان ایستادگی می‌کنند.

او گفت: یکی از آثار آن جریان منسجم‌تر شدن شهروندان و مردم شهر بود زیرا و به درستی که همه جناح‌ها و همچنین تیم‌ها در راهپیمایی شرکت کرده و همچنین آن حادثه هشداری بود جهت مسئولان که جهت معظلات و مسائل و مشکلات اقتصادی شهروندان و مردم شهر راه حلی پیدا کنند.

آیت الله مکارم شیرازی افزود: از آن که پلیس خیلی خوب عمل کرده و همچنین با خونسردی صحنه را مدیریت کرد به سهم خود تشکر می‌کنم.

او با اشاره به آن که دشمنان منتظر بهانه خواهند بود تا به نظام اسلامی ضربه بزنند، گفت: خداوند در قرآن کریم در مورد مؤمنین می‌فرماید «اشداء علی الکفار رحماء بینهم» آن شعار خیلی زیاد خوبی می باشد که بایستی و حتما همواره مدنظر قرار بگیرد.

 

تأکید بر نگاه جدی‌تر مسئولان نسبت به فضای مجازی

آن مفسر قران کریم همچنین در حاشیه آن دیدار در تماسی تلفنی با سردار اشتری، فرمانده ناجا ضمن آرزوی توفیق، از حضور آگاهانه و همچنین با محبت توأم با صبر و همچنین حوصله پلیس در این روزها قدردانی کرد.

 

او با گفتن آن که دشمنان در ۴۰ سال شمسی قبل هیچ گاه دست از دشمنی با نظام اسلامی برنداشته‌اند، بر ضرورت وحدت، بیداری و همچنین آگاهی بیش از پیش شهروندان و مردم شهر تأکید کرد.

آیت الله مکارم شیرازی با گفتن آن که دشمنان در سال شمسی‌های بعد از انقلاب همواره در حال دست و همچنین پا زدن بوده تا در عزم و همچنین اراده شهروندان و مردم شهر خلل ساخته یا ایجاد کنند، از مدیریت مطلوب توام با اقتدار و قدرت قوه انتظامی قدردانی کرد.

او با اشاره به آن که با وجود گذشت حدود ۴۰ سال شمسی از انقلاب اسلامی دشمنان علیه کشور دست برنداشته‌اند، بر سالم سازی و همچنین نگاه جدی‌تر مسئولان نسبت به فضای مجازی تأکید کرد.

 

شرکت یک هزار و همچنین ۶۵۰ فرد یا شخص از کارکنان فرماندهی انتظامی قم در مسابقات قرآن

در ابتدای آن دیدار نیز سردار کاظم مجتبایی فرمانده انتظامی استان قم طی گزارشی با گفتن آنکه کنگره قرآنی در ۳ سال شمسی قبل طی سه دوره برگزار و همچنین یک هزار و همچنین ۶۵۰ فرد یا شخص از کارکنان فرماندهی انتظامی استان قم از حفظ یک جز تا کل قرآن در مسابقات شرکت نموده اند، بر اهتمام آن فرماندهی نسبت به نمایش کلاس‌های درک و همچنین مفاهیم و همچنین همچنین خواندن و قرائت و همچنین حفظ قرآن کریم ویژه کارکنان و همچنین خانواده‌های پلیس قم تاکید کرد.

او با گفتن آن که قرآن می‌تواند بر رفتارهای فکری، فرهنگی، فرهنگی و اجتماعی و همچنین زندگی انسان‌ها اثرگذار باشد، تصریح کرد: نظر داریم قرآن مسیر زندگی انسان‌ها را مشخص کرده و همچنین در صورتی که اشخاص به خوبی از آن هم بهره بری و استفاده کنند رستگار می‌شوند.

فرمانده انتظامی استان قم با گفتن آن که هرچه انسان‌ها متخلق به قرآن شوند مطمئناً پروردگار آن هم‌ها را در مسیر زندگی یاری می‌کند، ابراز امیدواری کرد: شرایط حاکم بر قوه انتظامی کشور که هرساله جشنواره‌های قرآنی برگزار می‌کند منشأ اثر بوده و همچنین کارکنان را در ترتیبات فکری، اخلاقی و همچنین رفتاری در زندگی فردی یا شخصی و همچنین شغلی کمک کند.

حضرت آیت الله مکارم شیرازی با اشاره به وقایع اخیر: آن حادثه هشداری جهت مسئولان بود که جهت معظلات و مسائل و مشکلات اقتصادی شهروندان و مردم شهر راه حلی پیدا کنند در تاریخ ۲۰۱۸-۰۱-۰۶ ۱۸:۴۷:۳۴ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان