حضرت آیت الله سبحانی: معظلات و مسائل و مشکلات را با کارهای ناصحیح و همچنین غیرعقلانی نمی قدرت حل کرد/ سه پیشنهاد جهت حل معظلات و مسائل و مشکلات کشور

سبحانی  حضرت آیت الله سبحانی: معظلات و مسائل و مشکلات را با کارهای ناصحیح و همچنین غیرعقلانی نمی قدرت حل کرد/ سه پیشنهاد جهت حل معظلات و مسائل و مشکلات کشور

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی سبحانی بر حل معظلات و مسائل و مشکلات از طریق گفتگو تاکید کرد.

به نقل از شفقنا، آن مرجع تقلید در انتهای درس خارج اصول خود در مسجد اعظم قم با اشاره به آیه «و همچنینَإِذْ تَأَذَّنَ رَبُّکُمْ لَئِنْ شَکَرْتُمْ لَأَزِیدَنَّکُمْ ۖ و همچنینَلَئِنْ کَفَرْتُمْ إِنَّ عَذَابِی لَشَدِیدٌ»، جمهوری اسلامی را نعمتی الهی دانست و همچنین اظهار داشت: در دوران پیش از انقلاب، آن رقم اجتماعات و همچنین نشر کتاب جهت ما ممکن نبود و همچنین آن همه عمرانی و همچنین آبادی در کشور وجود نداشت.

او افزود: بعد از انقلاب اوضاع تفاوت کرده و همچنین خداوند به ما نعمت داده می باشد، بنابراین در صورتی که نعمت الهی را شکر کنیم افزایش می یابد ولی باید توجه داشت در صورتی که کفران کنیم خداوند عذاب شدید بر ما می فرستد.

آیت الله سبحانی با اشاره به وقایع اخیر کشور گفت: درست می باشد که کاستی هایی وجود دارد، مشکل را با گفتن و همچنین گفتن بایستی و حتما حل کرد با کارهای ناصحیح و همچنین غیرعقلانی نمی قدرت معظلات و مسائل و مشکلات را حل نمود.

او با گفتن آنکه مسئولان به فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن شهروندان و مردم شهر باشند و همچنین مشکل معیشت، دخل و درآمد و همچنین اشتغال آنان را حل کنند؛ گفتن داشت: ما حکومت بی مشکل در دنیا نداریم و همچنین اداره یک مملکت پیش آمدهایی دارد، اینگونه نیست که ریلی باشد و همچنین قطار در آن ریل راه بیفتد و همچنین ترمز نکند، در زندگی فردی و همچنین فرهنگی و اجتماعی معظلات و مسائل و مشکلات وجود دارد ولی باید توجه داشت بایستی و حتما با برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی آن معظلات و مسائل و مشکلات را حل کرد.

آن مرجع تقلید، جلوگیری از رباخواری بانک ها، جلوگیری از واردات بی حد و همچنین حصر و همچنین اشتغال بخشی از بانوان در منازل را سه راه جهت رفع معظلات و مسائل و مشکلات موجود کشور عنوان کرد و همچنین گفت: امروز رباخواری بانک ها، شهروندان و مردم شهر را بیچاره کرده می باشد؛ چراکه شخص بعد از گرفتن وام، قادر به پرداخت اصل پول و همچنین سود ۳۰ درصدی آن هم نیست و همچنین ورشکسته شده و همچنین سر از زندان در می آورد. بنابراین بانک بایستی و حتما حافظ و همچنین نگهبان پول شهروندان و مردم شهر باشد نه آنکه تجارت کند.

او تصریح کرد: کفش تبریز در دنیا بی نظیر می باشد؛ ولی باید توجه داشت امروز بر اثر واردات بی حد و همچنین حصر، بسیاری از کارخانه های تولیدات کفش بسته شده و همچنین شهروندان و مردم شهر بیکار شده اند؛ با جلوگیری از آن واردات، بسیاری از شهروندان و مردم شهر و همچنین جوانان سرکار رفته و همچنین کم کم معظلات و مسائل و مشکلات موجود مرتفع خواهد شد.

آیت الله سبحانی ادامه داد: زنان را بایستی و حتما در منزل و خانه، کار دهند. مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری نیست که همه زنان پشت میز، کار کنند؛ امکان ندارد جهت تمام مردان و همچنین زنان اشتغال ساخته یا ایجاد کرد؛ زنان می توانند با فعالیت در منزل و همچنین تربیت فرزندان در بعدی کشور مثمرثمر باشند.

حضرت آیت الله سبحانی: معظلات و مسائل و مشکلات را با کارهای ناصحیح و همچنین غیرعقلانی نمی قدرت حل کرد/ سه پیشنهاد جهت حل معظلات و مسائل و مشکلات کشور در تاریخ ۲۰۱۸-۰۱-۰۳ ۰۹:۳۳:۳۴ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان