حضرت آیت الله جوادی آملی: حفظ ظاهر قرآن دردی از عربستان دوا نمی‌کند

m 17 5 copy 2 حضرت آیت الله جوادی آملی: حفظ ظاهر قرآن دردی از عربستان دوا نمی‌کند

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی، عظمت ملت ایران را به دلیل عمل به قرآن دانست و همچنین گفت: ملت ایران اسلامی با تبعیت از دستورات قرآن به همه تعهدات بین المللی خود پایبند می باشد. 

به به گفته شفقنا، آن مرجع تقلید بعد از ظهر سه‌شنبه در دیدار دست یار قرآن و همچنین عترت وزارت فرهنگ و همچنین ارشاد اسلامی با او همچنین که در بنیاد علوم و همچنین حیاتی اسرا برگزار شد، با گفتن آنکه پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله اکرم(ص) کار تبلیغ را با فرهنگ شروع کردند، اظهار داشت: ایشان قرآن و همچنین عترت را به صحنه آوردند و همچنین اشخاص را تربیت کردند.

او با گفتن آنکه قرآن جهت مسلمانان، مسیحیان و همچنین یهودیان و همچنین همه بشر اعم از کفار و همچنین غیر آن هم برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنین پیام دارد، ادامه داد: دستور به حج و همچنین جهاد و همچنین نماز و همچنین… دستورات ملی قرآن می باشد و همچنین دسته دیگر سفارشات قرآن نیز جهت یهودیان و همچنین مسیحیان و همچنین نحوه برخورد با آنان می باشد.

استاد سطوح عالی حوزه علمیه قم با گفتن آنکه قرآن، پیام‌های جهانی جهت همه بشر هم دارد، اضافه کرد: آنکه فرموده‌اند با شهروندان و مردم شهر دنیا با سخن نیکو حرف بزنید و همچنین یا هنگام و زمانی که با آنان معاهده بستید به آن هم پایبند باشید، جزء پیام‌های جهانی قرآن می باشد.

حل مشکل برجام و همچنین حقوق بشر با بهره بری و استفاده از قرآن

او با تأکید بر آنکه قرآن دستور داده می باشد که دارایی ها شهروندان و مردم شهر را کم ندهید، اظهار داشت: آن خطاب قرآن، آنقدر جهانی می باشد که با آن هم می‌قدرت مشکل برجام و همچنین حقوق بشر را حل کرد.

آیت الله جوادی آملی در ادامه به دشمنی دشمنان علیه ملت ایران اشاره کرد و همچنین گفت: ملت ایران ملت پهناور و بزرگ و همچنین با عظمتی خواهند بود زیرا و به درستی که کاری نموده اند که هفت میلیارد انسان روی کره زمین آن هم را تحسین می‌کنند.

او افزود: کشور ما در ابتدای انقلاب اسلامی ده سال شمسی درگیر جنگ بود که دو سال شمسی جنگ داخلی با خلق کرد و همچنین عرب و همچنین… داشتیم.

آن مفسر قرآن کریم افزود: هشت سال شمسی نیز درگیر جنگ تحمیلی شدیم که قسمت و بخش بسیاری از کشور ما ویران شد و همچنین هزاران شهید و همچنین جانباز دادیم و همچنین بعد از پذیرش قطعنامه نیز ارتشیان و همچنین سپاهیان دلاور ما از میدان جنگ وارد منزل و خانه‌هایشان شدند ولی صدام عملیات مرصاد را راه انداخت.

او اظهار داشت: مدتی بعد خداوند صدام را به جان کویت انداخت و همچنین آن کشور را اشغال کرد و همچنین همه از مسئولان و همچنین حکومت ایران خواستند که به صدام حمله کنیم.

به فردوسی مستلزم و نیاز داریم که بزرگی و همچنین کرامت ملت ایران را بسراید

آیت الله جوادی آملی اضافه کرد: ما یک گلوله تفنگ به عراق شلیک نکردیم، آیا شرافت و همچنین عزتی از آن بالاتر هست که قرآن به شهروندان و مردم شهر ما داده می باشد. ما در صورتی که گلوله تفنگ هم شلیک می‌کردیم کسی به ما اعتراض نمی‌کرد ولی شهروندان و مردم شهر ایران به خاطر پیام قرآن آن کار را نکردند.

او با گفتن آنکه ما به فردوسی مستلزم و نیاز داریم که آن بزرگی و همچنین کرامت را بسراید و همچنین به شعر در آورد، گفت: مشکل وزارت ارشاد آن می باشد که آن ویژگی شهروندان و مردم شهر ایران را خوب درک نکرده می باشد و همچنین بایستی و حتما خوب آن پیشامد جدید را بفهمد و همچنین به دنیا نشان دهد.

مرجع تقلید شیعیان اضافه کرد: آن گوشه‌ای از کرامت شهروندان و مردم شهر ایران می باشد که به واسطه قرآن آن هم را به دست آورده‌اند.

او با گفتن آنکه عربستان سعودی در حفظ قرآن و همچنین خواندن و قرائت آن هم از ما پیشتر خواهند بود، گفت: ملت ایران به پیام قرآن عمل کرده و همچنین صاحب عزت می باشد ولی حفظ ظاهر قرآن دردی از عربستان دوا نمی‌کند.

حضرت آیت الله جوادی آملی: حفظ ظاهر قرآن دردی از عربستان دوا نمی‌کند در تاریخ ۲۰۱۸-۰۱-۱۶ ۲۱:۳۵:۰۴ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان