حضرت آیت الله جوادی آملی: بی اثر بودن فتنه ها به دلیل تربیت اسلامی و همچنین انقلابی ملت می باشد

جوادی آملی حضرت آیت الله جوادی آملی: بی اثر بودن فتنه ها به دلیل تربیت اسلامی و همچنین انقلابی ملت می باشد

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی گفت: آنکه دسیسه ها و همچنین فتنه ها اثری ندارد و همچنین خروش شهروندان و مردم شهر آنها را بی اثر می کند جهت آن می باشد که شهروندان و مردم شهر تربیت شده انقلاب و همچنین اسلام خواهند بود.

به به گفته شفقنا، آن مرجع تقلید در دیدار امیر سرتیپ حاتمی،  وزیر دفاع و همچنین پشتیبانی نیروهای مسلح در سخنانی اظهار داشت: اسلام اقتدار و قدرت را با عظمت به همراه دارد، لذا فرمود نه سلطه پذیر باشید و همچنین نه سلطه گر.

او ادامه داد: قبل از اسلام و همچنین در دوران جاهلیت شعار رسمی آن بود که در جنگ از گروه و حزب و همچنین دوستانت حمایت کن، چه حق با او باشد و همچنین چه نباشد ولی باید توجه داشت اسلام آمد و همچنین آن شعار را تغییر داد و همچنین گفت از مظلوم حمایت کن چه دوست تو باشد و همچنین چه دوست تو نباشد.

آیت الله جوادی آملی تصریح کرد: اولین اثر کار خیر آن می باشد که انسان به وسیله آن هم موقعیت انسانیت خود را تثبیت کرده می باشد گرچه اجر معنوی و همچنین اخروی در جای خود محفوظ می باشد. هنگام و زمانی که یک درخت در پای خود آب بریزد در واقعیت و حقیقت ریشه و همچنین موقعیت خود را تثبیت کرده می باشد، امام و پیشوا و همچنین شهدا، درخت انقلاب را با خون آبیاری کردند و همچنین باعث تثبیت و همچنین استحکام او شدند.

او با اشاره به رشادتهای قوه های مسلح در دوران دفاع مقدس خاطرنشان ساخت: آن هشت سال شمسی جنگ تحمیلی در واقعیت و حقیقت جنگ جهانی بود چراکه همه کشورهای جهان علیه یک کشور متحد شدند و همچنین ایران را کوبیدند  ولی باید توجه داشت نتوانستند کاری از پیش ببرند و همچنین بعد قطعنامه به امضاء رسید که بعد از قطعنامه نیز عملیات مرصاد را ناجوانمردانه به راه انداختند که عزیزانی مانند صیاد شیرازی آن هم آتش را خاموش کردند.

استاد حوزه علمیه قم ادامه داد: هنگام و زمانی که عراق به کویت حمله کرد و همچنین جهان به طمع نفت کویت به حمایت از او پرداخت همه جهان از ما خواستند که ما نیز به آنها کمک کنیم و همچنین به عراق موشک بزنیم ولی باید توجه داشت ما با آنهمه خسارتها و همچنین دشمنی هایی که از صدام دیده بودیم پای امضای خود ایستادیم، آن حماسه یک فردوسی دیگر می خواهد که آن هم را به جهان عرضه کند؛ یک ملتی با آن شرف و همچنین مردانگی و همچنین جوانمردی زیر آن آسمان دومی ندارد.

او تاکید کرد: آنکه دسیسه ها و همچنین فتنه ها اثری ندارد و همچنین خروش شهروندان و مردم شهر آنها را بی اثر می کند جهت آن می باشد که شهروندان و مردم شهر تربیت شده انقلاب و همچنین اسلام خواهند بود.

آیت الله جوادی آملی اذعان داشت: اکنون در میدان مین هستیم و همچنین به لطف الهی در امنیتیم، آن چیزی جز نعمت و همچنین لطف الهی نیست، ولی باید توجه داشت آنچه در کنار اسلحه، آن مملکت را حفظ می کند تو عزیزانید، تو بازوان آن نظامید، اسلحه را بسیاری در اختیار دارند ولی باید توجه داشت آنچه تو عزیزان را متمایز می کند آن می باشد که آنها می نامند ما چرا کشته شویم؟ تو می گویید ما چرا شهید نشدیم؟! او مردن و مرگ را پوسیدن می داند و همچنین تو مردن و مرگ را از قفس آزاد شدن می دانید، تو پرورش یافتگان آن مکتب هستید.

او تاکید کرد: بایستی و حتما عظمت و همچنین سرویس ها و خدمات ارتش عزیز و همچنین دوست داشتنی و همچنین دیگر نیروهای مسلح کشور را به جهانیان نشان داد، چرا که تو از مفاخر و همچنین عظمت های ایران اسلامی هستید.

حضرت آیت الله جوادی آملی: بی اثر بودن فتنه ها به دلیل تربیت اسلامی و همچنین انقلابی ملت می باشد در تاریخ ۲۰۱۸-۰۱-۱۱ ۱۹:۲۳:۰۸ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان