تاکید حضرت آیت الله نوری همدانی بر ریشه یابی و همچنین تحلیل حوادث اخیر

نوری همدانی تاکید حضرت آیت الله نوری همدانی بر ریشه یابی و همچنین تحلیل حوادث اخیر

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی بر تحلیل و همچنین ریشه یابی حوادث اخیر تاکید کرد و همچنین گفت: شهروندان و مردم شهر به گرانی های روز به روز و همچنین عدم اشتغال اعتراض داشتند ولی باید توجه داشت منافقین و همچنین سلطنت طلبها از آن خیزش شهروندان و مردم شهر مضر و همچنین بد بهره بری و استفاده کرده و همچنین حوادث ناگواری را ساخته یا ایجاد کردند.

به به گفته روزنامه نویس و خبرنگار شفقنا در قم، آن مرجع تقلید در دیدار جمعی از برگزار کنندگان چهارمین کنگره قرآنی کارکنان و همچنین خانواده های قوه انتظامی با اشاره به وقایع اخیر اظهار داشت: آن جریان بایستی و حتما با دقت ریشه یابی و همچنین تحلیل می شود.

او در تحلیل آن حادثه تاکید کرد: آن ماجرا در واقعیت و حقیقت فاجعه ای بود که به وقوع پیوست و همچنین مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد که ریشه یابی می شود.

آیت الله نوری همدانی با حق خواندن مطالبات شهروندان و مردم شهر ابراز داشت: چندسال می باشد که پیرامون اقتصاد مقاومتی صحبت می می شود و همچنین رهبر انقلاب هم در ابتدای سال شمسی در مشهد پیرامون اشتغال صحبت کردند، بعد از آن هم دولتمردان وعده دادند که معظلات و مسائل و مشکلات حل می می شود.

او گفتن کرد: مسائل اقتصادی چیزی نیست که با الفاظ و همچنین کلمات حل می شود بلکه بایستی و حتما شهروندان و مردم شهر آن هم را در سفره های خود احساس کنند، آنکه تورم از چند رقم به چه رقم رسیده شهروندان و مردم شهر نمی فهمند بلکه تغییرات و همچنین آن وعده ها بایستی و حتما احساس می شود.

آن مرجع تقلید با ذکر آن مطلب که شهروندان و مردم شهر از گرانی و همچنین بیکاری به ستوه آمدند، گفت: مساله مهم در قضایای اخیر، مضر و همچنین بد بهره بری و استفاده دشمن به اشکال متنوع و گوناگون و مختلف می باشد؛ شهروندان و مردم شهر به گرانی های روز به روز و همچنین عدم اشتغال اعتراض داشتند ولی باید توجه داشت منافقین و همچنین سلطنت طلبها از آن خیزش شهروندان و مردم شهر مضر و همچنین بد بهره بری و استفاده کرده و همچنین حوادث ناگواری را ساخته یا ایجاد کردند.

او تصریح کرد: دشمن هنوز به واقعیت و حقیقت آن نظام پی نبرده و همچنین آن هم را درک نکرده می باشد و همچنین تنها روی فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن خود محاسبه می کند در حالیکه ولایت اهل بیت(ع) اقتدار و قدرت دارد که ۳۰ میلیون فرد یا شخص را در یکجا جمع کند.

آیت الله نوری همدانی با اشاره به شعارهایی که منافقین طراحی کرده و همچنین سر دادند، تاکید کرد: ما بایستی و حتما هرروز بیدار و همچنین هوشیار باشیم.

او در عین حال عنوان کرد: کار قوه انتظامی اثرگذار و همچنین موثر می باشد و همچنین جهت امنیت و همچنین آسایش شهروندان و مردم شهر زحمت می کشید لذا از آن جهت کار تو عبادت می باشد.

آن مرجع تقلید با گفتن آنکه قرآن مساله بالایی و همچنین کار تو عالی می باشد، گفت: هرچه اکثرا و بیشتر به قرآن آشنا شویم موفق تریم و همچنین فرهنگ ما در آخر قرار می گیرد.

او افزود: حافظان، علاقه‌مندان و همچنین افرادی که ارتباط با قرآن دارند بایستی و حتما به دنیا بفهمانند افرادی که دم از قرآن و همچنین اسلام می‌زنند و همچنین به ظالمان اعتماد می‌کنند، دروغ می‌گویند. خداوند نیز در قرآن گفتن کرده هیچ گاه به ظالمان اعتماد نکنید.

آن مرجع تقلید با گفتن آنکه بدون تردید آمریکا، فرانسه و همچنین انگلستان ظالم خواهند بود گفت: دشمنان ایران‌هراسی و همچنین شیعه‌هراسی را ترویج می‌کنند تا ایران را زیر فشار قرار دهند. از طرفی عربستان خادم حرمین شریفین می باشد و همچنین از طرفی از دشمنان اسلحه جهت کشتار مسلمانان خریداری می‌کند.

 

تاکید حضرت آیت الله نوری همدانی بر ریشه یابی و همچنین تحلیل حوادث اخیر در تاریخ ۲۰۱۸-۰۱-۰۷ ۱۳:۵۶:۴۱ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان خرید فیلترشکن خرید vpn خرید vpn ارزان خرید vpn خرید vpn