تاکید حضرت آیت الله نوری همدانی بر ریشه یابی و همچنین تحلیل حوادث اخیر

نوری همدانی تاکید حضرت آیت الله نوری همدانی بر ریشه یابی و همچنین تحلیل حوادث اخیر

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی بر تحلیل و همچنین ریشه یابی حوادث اخیر تاکید کرد و همچنین گفت: شهروندان و مردم شهر به گرانی های روز به روز و همچنین عدم اشتغال اعتراض داشتند ولی باید توجه داشت منافقین و همچنین سلطنت طلبها از آن خیزش شهروندان و مردم شهر مضر و همچنین بد بهره بری و استفاده کرده و همچنین حوادث ناگواری را ساخته یا ایجاد کردند.

به به گفته روزنامه نویس و خبرنگار شفقنا در قم، آن مرجع تقلید در دیدار جمعی از برگزار کنندگان چهارمین کنگره قرآنی کارکنان و همچنین خانواده های قوه انتظامی با اشاره به وقایع اخیر اظهار داشت: آن جریان بایستی و حتما با دقت ریشه یابی و همچنین تحلیل می شود.

او در تحلیل آن حادثه تاکید کرد: آن ماجرا در واقعیت و حقیقت فاجعه ای بود که به وقوع پیوست و همچنین مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد که ریشه یابی می شود.

آیت الله نوری همدانی با حق خواندن مطالبات شهروندان و مردم شهر ابراز داشت: چندسال می باشد که پیرامون اقتصاد مقاومتی صحبت می می شود و همچنین رهبر انقلاب هم در ابتدای سال شمسی در مشهد پیرامون اشتغال صحبت کردند، بعد از آن هم دولتمردان وعده دادند که معظلات و مسائل و مشکلات حل می می شود.

او گفتن کرد: مسائل اقتصادی چیزی نیست که با الفاظ و همچنین کلمات حل می شود بلکه بایستی و حتما شهروندان و مردم شهر آن هم را در سفره های خود احساس کنند، آنکه تورم از چند رقم به چه رقم رسیده شهروندان و مردم شهر نمی فهمند بلکه تغییرات و همچنین آن وعده ها بایستی و حتما احساس می شود.

آن مرجع تقلید با ذکر آن مطلب که شهروندان و مردم شهر از گرانی و همچنین بیکاری به ستوه آمدند، گفت: مساله مهم در قضایای اخیر، مضر و همچنین بد بهره بری و استفاده دشمن به اشکال متنوع و گوناگون و مختلف می باشد؛ شهروندان و مردم شهر به گرانی های روز به روز و همچنین عدم اشتغال اعتراض داشتند ولی باید توجه داشت منافقین و همچنین سلطنت طلبها از آن خیزش شهروندان و مردم شهر مضر و همچنین بد بهره بری و استفاده کرده و همچنین حوادث ناگواری را ساخته یا ایجاد کردند.

او تصریح کرد: دشمن هنوز به واقعیت و حقیقت آن نظام پی نبرده و همچنین آن هم را درک نکرده می باشد و همچنین تنها روی فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن خود محاسبه می کند در حالیکه ولایت اهل بیت(ع) اقتدار و قدرت دارد که ۳۰ میلیون فرد یا شخص را در یکجا جمع کند.

آیت الله نوری همدانی با اشاره به شعارهایی که منافقین طراحی کرده و همچنین سر دادند، تاکید کرد: ما بایستی و حتما هرروز بیدار و همچنین هوشیار باشیم.

او در عین حال عنوان کرد: کار قوه انتظامی اثرگذار و همچنین موثر می باشد و همچنین جهت امنیت و همچنین آسایش شهروندان و مردم شهر زحمت می کشید لذا از آن جهت کار تو عبادت می باشد.

آن مرجع تقلید با گفتن آنکه قرآن مساله بالایی و همچنین کار تو عالی می باشد، گفت: هرچه اکثرا و بیشتر به قرآن آشنا شویم موفق تریم و همچنین فرهنگ ما در آخر قرار می گیرد.

او افزود: حافظان، علاقه‌مندان و همچنین افرادی که ارتباط با قرآن دارند بایستی و حتما به دنیا بفهمانند افرادی که دم از قرآن و همچنین اسلام می‌زنند و همچنین به ظالمان اعتماد می‌کنند، دروغ می‌گویند. خداوند نیز در قرآن گفتن کرده هیچ گاه به ظالمان اعتماد نکنید.

آن مرجع تقلید با گفتن آنکه بدون تردید آمریکا، فرانسه و همچنین انگلستان ظالم خواهند بود گفت: دشمنان ایران‌هراسی و همچنین شیعه‌هراسی را ترویج می‌کنند تا ایران را زیر فشار قرار دهند. از طرفی عربستان خادم حرمین شریفین می باشد و همچنین از طرفی از دشمنان اسلحه جهت کشتار مسلمانان خریداری می‌کند.

 

تاکید حضرت آیت الله نوری همدانی بر ریشه یابی و همچنین تحلیل حوادث اخیر در تاریخ ۲۰۱۸-۰۱-۰۷ ۱۳:۵۶:۴۱ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان