آیت الله غریفی اظهارات اهانت آمیز مقام بحرینی علیه شیعیان را محکوم کرد

آیت الله غریفی اظهارات اهانت آمیز مقام بحرینی علیه شیعیان را محکوم کرد

|آیت الله غریفی اظهارات اهانت آمیز مقام بحرینی علیه شیعیان را محکوم کرد از مسیح داراب|

صدای شیعه: آیت الله سید عبد الله غریفی از علمای بحرین از انتقادات و همچنین دیدگاه های مخالفان در خصوص طرح ایشان مبنی بر گفتگو با رژیم و همچنین باره سازی جهت خروج از اوضاع بحرانی بحرین، استقبال کرد.

آیت الله غریفی تصریح کرد: آنچه هفته پیش طرح کردم، ابتکار نیست، بلکه یک اساس نامه عمومی می باشد که راه را جهت پیدا کردن و یافتن ابتکار فراهم می کند.

او همچنین با اشاره به آنکه من واکنش های مثبت و همچنین منفی نسبت به سخنان هفته پیش را پی گیری می کنم،افزود: آن واکنش ها خیلی زیاد بوده و همچنین آن پیشامد جدید به خاطر اوضاع حساس و همچنین خطرناک قابل پیش بینی و همچنین  تناقض دیدگاه ها امری طبیعی می باشد.

آیت الله غریفی با تکیه بر آنکه هر کسی حق دارد که با پایبندی به اصول اخلاقی نقد و همچنین آداب شرع، دیدگاه اش را گفتن کند، تصریح کرد: آنچه که من مطرح کردم در راستای فضای افرادی می باشد که به گفتگو با رژیم ایمان دارند.

او همچنین با اشاره به آنکه بدون شک افرادی خواهند بود که اصل گفتگو با رژیم را رد می کنند، ضمن ارائه توضیحات، از دیدگاه های خود دفاع کرد و همچنین تاکید کرد: خطا هایی در نظرات او همچنین وارد می باشد.

آن عالم بحرینی گفت: نظرات و همچنین توضیحات من پیرامون طرح هفته پیش راه را جهت مضر و همچنین بد بهره بری و استفاده بعضی شخصیت ها از دعوت به گفتگو در جهت خواسته های فردی یا شخصی و همچنین خدمت به برنامه جذاب و جالب و خوب های رژیم، بست.

آیت الله غریفی در قسمت و بخش غیره ای از سخنان خود، اهانت محمد خالد نماینده سابق پارلمان رژیم آل خلیفه به عقاید مسلمانان شیعه و همچنین نشر توئیت اهانت آمیز به حضرت مهدی (عج) امام و پیشوا دوازدهم شیعیان را محکوم کرد و همچنین اقدام او همچنین را توهینی وقیح و همچنین بی شرمانه دانست که در پی حوادث اخیر ایران گفته می باشد.

آیت الله غریفی همچنین بازداشت شیخ محمود العالی دست یار ریاست مجلس علمایی بحرین از سوی مقامات آل خلیفه و همچنین محکومیت او همچنین را به شش ماه زندان، به خاطر همبستگی با آیت الله عیسی قاسم محکوم کرد و همچنین نسبت به آن حکم که علیه یکی از علمای پهناور و بزرگ حوزه صادر شده، ابراز نگرانی شدید کرد.

منبع: حوزه

انتهای پیام

آیت الله غریفی اظهارات اهانت آمیز مقام بحرینی علیه شیعیان را محکوم کرد در تاریخ ۱۹۷۰-۰۱-۰۱ ۰۳:۳۰:۰۰ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان