آل سعود به دنبال کوچاندن شیعیان از بحرین می باشد

آل سعود به دنبال کوچاندن شیعیان از بحرین می باشد

|آل سعود به دنبال کوچاندن شیعیان از بحرین می باشد از مسیح داراب|

صدای شیعه: "شیخ عبدالله صالح" جانشین دبیر کل جمیت عمل اسلامی بحرین در گفت‌وگویی محاکمه اشخاص غیر نظامی در دادگاه های نظامی را مجازات آنان به دلیل عدم اعتراف علیه شیخ عیسی قاسم دانست و همچنین گفت: محاکمه غیر سربازان در دادگاه نظامی به اتهام تلاش جهت ترور فرمانده کل نیروهای مسلح قابل قبول نیست، تمام آن اشخاص بعد از بازداشت جهت اعتراف علیه شیخ عیسی قاسم تحت فشار قرار گرفته بودند. آن اشخاص حاضر به آن کار نشدند به همین دلیل اتهام تلاش جهت ترور به آنها زده شد و همچنین آن محاکمه ها هیچ تفسیر غیره ای ندارند.

او همچنین ادامه داد: هیچکس تمایل ندارد که احکام اعدام صادر شده اجرا شوند به خصوص که آن حکم ها عادلانه نیستند و همچنین بر اساس اعترافات افرادی که متهم شده اند در زیر شکنجه به دست آمده اند،قاطعانه می قدرت گفت آن اتهام های ساختگی و همچنین دروغین خواهند بود. نگرانی های فراوانی از احتمال اجرای احکام اعدام وجود دارد زیرا حکومت می خواهد از شهروندان و مردم شهر و همچنین علما، پایداری شیخ عیسی قاسم و همچنین معارضان در خارج از کشور و همچنین ادامه پیدا کردن و یافتن انقلاب بعد از ۷ سال شمسی انتقام بگیرد.

او همچنین خبر داد: سعودی ها به آل خلیفه فشار وارد می کنند تا علیه شیعیان دست به جنایت بزنند، آنان تلاش می کنند با آن شیوه شیعیان را مجبور به مهاجرت از کشور کنند.

آن معارض بحرینی در ادامه گفت: ۲۰۱۷ را می قدرت سال شمسی ناکامی های آل خلیفه دانست به همین دلیل ممکن می باشد حکومت در سال شمسی جدید به سمت صدور حکم های سنگین علیه شهروندان و مردم شهر روی بیاورد، آنان همچنین ممکن می باشد سناریوها و همچنین حوادث غیر واقعی جدید را ترتیب دهند تا بتوانند شهروندان و مردم شهر را بی هیچ دلیل بازداشت کنند.

صالح با اشاره به حوادث سال شمسی ۲۰۱۷ در بحرین خاطر نشان کرد: سال شمسی ۲۰۱۷ با اجرای حکم اعدام سه جوون بیگناه آغاز شد و همچنین بعد از آن هم سه جوون دیگر که در قایقی حضور داشتند به دست نیروهای آل خلیفه کشته شدند. همچنین در آن سال شمسی شاهد ترور چهار کسی که عضو شهر است بودیم و همچنین در جریان حمله به تحصن شهروندان و مردم شهر در اطراف منزل شیخ عیسی قاسم نیز پنج فرد یا شخص دیگر به شهادت رسیده و همچنین بیش از یکصد فرد یا شخص بازداشت شدند.

شیخ عبدالله صالح همچنین گفت:  امیدواریم سال شمسی ۲۰۱۸ سال شمسی پر خیر و همچنین برکت و همچنین همراه با پیروزی جهت ملت ما باشد، ایمان داریم که خداوند در کنار ما ایستاده می باشد و همچنین ما را یاری می دهد.

او در پایان گفت: آن هفته مصادف با سالروز اعدام شهید نمر النمر و همچنین اعدام سه فرد یا شخص از شهروندان بحرینی می باشد به همین مناسبت از خداوند متعال می خواهیم که خون آن شهدا را عاملی جهت سرنگونی رژیم های مستبد منطقه قرار دهد.

انتهای پیام

آل سعود به دنبال کوچاندن شیعیان از بحرین می باشد در تاریخ ۱۹۷۰-۰۱-۰۱ ۰۳:۳۰:۰۰ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان