۵۲۴ روز حصر رهبر شیعیان بحرین قستی از وزن او همچنین را کاهش داده می باشد آل خلیفه در حال کشتن و قتل تدریجی شیخ قاسم

۵۲۴ روز حصر رهبر شیعیان بحرین قستی از وزن او همچنین را کاهش داده می باشد آل خلیفه در حال کشتن و قتل تدریجی شیخ قاسم

|۵۲۴ روز حصر رهبر شیعیان بحرین قستی از وزن او همچنین را کاهش داده می باشد آل خلیفه در حال کشتن و قتل تدریجی شیخ قاسم از مسیح داراب|

صدای شیعه: بیش از ۵۰۰ روز می باشد که رهبر شیعیان بحرین در حصر خانگی می باشد و همچنین رژیم آل خلیفه با ممانعت از دسترسی به سرویس ها و خدمات علم پزشکی جدید تخصصی جهت بیماری پیش‌رونده او، عملاً در حال پیاده کردن نقشه کشتن و قتل تدریجی ایشان می باشد. در چنین شرایطی هیئت علمای بحرین و همچنین همچنین تیم‌های معارض از شهروندان و مردم شهر آن کشور خواستند در اعتراض به آن اوضاع به خیابان‌‌‌‌ها بیایند و همچنین دور غیره ای از اعتراضات به رژیم آل خلیفه را رقم بزنند.

علمای بحرین با صدور بیانیه‌ای اعلام کردند که زندگی رهبر دینی و همچنین ملی ما آیت‌الله شیخ عیسی قاسم در شرایط خیلی زیاد نگران‌کننده‌ای می باشد و همچنین نمی‌قدرت در قبال آن هم سکوت کرد.  منطقه الدراز محل سکونت آیت‌الله عیسی قاسم مرجعیت و همچنین رهبر شیعیان و همچنین انقلاب بحرین از خرداد ۱۳۹۵ و همچنین منزل ایشان مشخصاً از خرداد ۱۳۹۶ در محاصره نیروهای امنیتی آل‌خلیفه‌ قرار دارد.  به‌علت محاصره منزل آیت‌الله عیسی قاسم، بار‌‌‌ها در طول آن مدت روند درمانی او همچنین با معظلات و مسائل و مشکلات فراوانی روبه‌رو شده می باشد.  در بیانیه هیئت علمای بحرین تصریح شده می باشد که مقامات بحرین بایستی و حتما بازداشت خانگی و همچنین محاصره نظامی ظالمانه علیه ایشان را متوقف کنند و همچنین هرگونه تأخیر در برداشتن آن محاصره به آن معنی می باشد که نظام حاکم کاملاً آشکارا نیت و اراده دارد شیخ را با خونسردی تمام در منزلش به کشتن و قتل برساند و همچنین هیچ معنی غیره ای جز آن ندارد. 

تنظیم‌کنندگان بیانیه تأکید کردند که محاصره علیه بزرگان و رهبران، جوانان و همچنین زنان بحرینی و همچنین دین آنها و همچنین همچنین بازداشت‌‌‌‌ها و همچنین اتهام‌زنی به مخالفان سیاسی و همچنین اخیراً نیز قرار دادن شیخ علی سلمان در تسویه‌حساب‌های قبیله‌ای میان کشورهای حوزه خلیج فارس که هیچ ارتباطی با ملت بحرین ندارد، همه آن‌ها روش‌های نخ‌نما و همچنین شکست‌خورده‌ای می باشد که مانع حرکت شهروندان و مردم شهر بحرین و همچنین درخواست‌های‌شان نمی‌می شود. زندگی آن مرد ربانی که تمام عمر شریفش را در خدمت اسلام گذرانده خیلی زیاد ارزشمند می باشد و همچنین ما از هیچ تلاشی جهت محافظت از او همچنین دریغ نمی‌کنیم.  روحانیت بحرین با گفتن آنکه زنگ خطر به صدا درآمده‌، از ملت بحرین خواستند به خیابان‌‌‌‌ها بیایند و همچنین راهپیمایی‌های مسالمت‌‌آمیز در تمام منطقه ها و مناطق کشور در شب جمعه آتی برگزار کنند.  

در انتهای بیانیه علمای بحرین تأکید شده می باشد که آن یک خیزش مردمی جهت محافظت از کشور و همچنین بزرگان و رهبران آن هم و همچنین در اعتراض به سرکوب‌‌‌‌ها و همچنین بازداشت‌‌‌‌ها می باشد.  همچنین ائتلاف ۱۴ فوریه متشکل از نیروهای انقلابی بحرین با صدور فراخوانی از شهروندان و مردم شهر آن کشور خواست که روز دو‌‌‌شنبه در حمایت از آیت‌الله شیخ عیسی قاسم و همچنین محکومیت اقامت اجباری او، تظاهرات کنند.  آن ائتلاف از شهروندان خواسته می باشد که در آن تظاهرات خشم، به ‌صورت گسترده مشارکت کنند.  همچنین شیخ حسین الدیهی، دست یار دبیرکل جمعیت الوفاق بحرین بیانیه‌ای صادر کرد و همچنین وخامت حال رهبر معنوی شیعیان آن کشور را زنگ هشدار جهت همه در داخل و همچنین خارج دانست.  بر اساس به گفته شبکه «المنار‌» در آن بیانیه آمده می باشد‌: آیت‌الله عیسی قاسم، رهبری دینی و همچنین ملی پهناور و بزرگ و همچنین شامل افرادی می باشد که در تدوین قانون اساسی نقش داشته و همچنین اکثریت قشر سیاسی و همچنین مردمی، رهبری او همچنین را قبول دارند.  الدیهی تأکید کرده می باشد که اطلاعات دقیق نشان می‌دهد اوضاع سلامتی او وخیم و همچنین خطرناک می باشد به ویژه آنکه ایشان حدود یک سال شمسی و همچنین نیم می باشد تحت محاصره و همچنین بازداشت خانگی قرار دارد، موضوعی که اهانت به ملت بحرین به ویژه شیعیان آن کشور تلقی می‌می شود.  در پایان آن بیانیه آمده می باشد: جهان امروز در برابر مسئولیت انسانی و همچنین اخلاقی مهمی قرار دارد تا هر آنچه می‌تواند جهت نجات شیخ قاسم انجام دهد‌، وخامت حال او همچنین زنگ هشدار جهت همه در داخل و همچنین خارج می باشد. 

   

جلوگیری آل خلیفه از درمان تخصصی

ابراهیم سرحان، فعال حقوقی بحرین در گفت‌وگو با شبکه اللؤلؤه گفت: آیت‌الله قاسم از خونریزی معده رنج می‌برد و همچنین بنابراین بایستی و حتما به بیمارستان منتقل می شود، زیرا علم پزشکی جدید که او را در منزل معاینه می‌کند، متخصص نیست.  سرحان افزود که از زمان محاصره آیت‌الله قاسم توسط رژیم آل خلیفه یعنی از بیش از ۵۲۴ روز قبل به تا حال، هیچ‌گونه اقدامی جهت درمان او همچنین صورت نگرفته می باشد.  براساس به گفته‌‌‌ها تیم پزشکان دولتی، رهبر شیعیان بحرین را تحت تدابیر امنیتی شدید وزارت داخلی آن کشور معاینه کردند.  در همین حال وبسایت و مرکز خبرهای جدید مرآه البحرین به نقل از نزدیکان شیخ عیسی قاسم به گفته داد: شرایط جسمانی ایشان مرحله خطر را پشت سر گذاشته می باشد ولی باید توجه داشت هنوز نمی‌قدرت به بهبود کامل ایشان اطمینان داشت. خونریزی داخلی نشانه خطر بزرگی می باشد، تشخیص پزشک آن می باشد که امکان درمان ایشان در منزل و خانه وجود ندارد و همچنین نمی‌قدرت به تجویز دارو‌‌‌هایی ادامه داد که سلامت ایشان را اکثرا و بیشتر به خطر می‌اندازند، مستلزم و نیاز به انجام چند عمل جراحی و همچنین کادر علم پزشکی جدید متخصص هست، همزمان با استمرار شرایط وخیم جسمانی ایشان، به گفته علم پزشکی جدید خوش‌بینانه نیست.  

نزدیکان شیخ افزوده‌اند که طی حصر آیت‌الله عیسی قاسم قستی از وزن خود را از دست داده می باشد و همچنین به دلیل آنکه از نظر علم پزشکی جدید نمی‌تواند نمک و همچنین شکر مصرف کند، طی چند ماه اخیر بیماری‌اش شدت یافته و همچنین ضعف ایشان اکثرا و بیشتر شده می باشد. مرآه البحرین در ادامه نقل کرده می باشد: آیت‌الله عیسی قاسم از گرفتن هرگونه درمان از سوی طرف‌های غیرقابل اطمینان خودداری کرده و همچنین خانواده‌اش نیز هر گونه درمان از سوی طرفی که مردن و مرگ او همچنین را آسایش خود می‌داند، نمی‌پذیرند. آن پیشامد جدید با یک تیم بین‌المللی از پزشکان در میان گذاشته شده می باشد ولی باید توجه داشت آن امر از سوی پادشاه بحرین قابل پذیرش نیست، در صورتی که اتفاقی جهت او بیفتد، ننگی جهت پادشاه خواهد بود. 

   

تعویق در محاکمه شیخ «علی سلمان‌»

اولین جلسه محاکمه شیخ علی سلمان به اتهام جاسوسی و همچنین توطئه با قطر جهت براندازی نظام بحرین به روز چهار‌‌‌شنبه (۸ آذر) موکول شد.  شیخ «علی سلمان‌» دبیرکل جمعیت الوفاق هم اکنون سومین سال شمسی از محکومیت چهار ساله خود را در حبس سپری می‌کند.  دادستان بحرین اتهام های وارده به شیخ علی سلمان و همچنین دو تن دیگر از افراد آن جمعیت را جاسوسی جهت یک کشور بیگانه (قطر) در راستای دشمنی با بحرین، آسیب رساندن به مراکز سیاسی و همچنین اقتصادی و همچنین منافع ملی آن هم با هدف سرنگونی نظام حاکم، افشای اسرار دفاعی و همچنین نظامی و همچنین اوضاع داخلی کشور و همچنین گرفتن مبالغی از یک کشور بیگانه در مقابل افشا و همچنین در اختیار گذاشتن آن اسرار، نشر خبرهای جدید و همچنین شایعات کذب و همچنین جهت‌دار در خارج به منظور تضعیف پشتوانه اقتصادی و مالی کشور و همچنین کاستن از اعتبار و همچنین هیبت آن هم عنوان کرده می باشد.  دادستانی بحرین همچنین مدعی می باشد که در آن بحث و داستان به گفته‌های مستدل چهار شاهد در خصوص مکالمات تلفنی انجام شده (در سال شمسی ۲۰۱۱) بین شیخ علی سلمان و همچنین شیخ حسن سلطان با حکومت قطر و همچنین همچنین ملاقات‌های آنان در داخل و همچنین خارج از بحرین و همچنین نامه‌نگاری‌های‌شان استناد کرده می باشد.

منبع: جوون آنلاین

انتهای پیام

۵۲۴ روز حصر رهبر شیعیان بحرین قستی از وزن او همچنین را کاهش داده می باشد آل خلیفه در حال کشتن و قتل تدریجی شیخ قاسم در تاریخ ۱۹۷۰-۰۱-۰۱ ۰۳:۳۰:۰۰ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان