نماینده حضرت آیت الله سیستانی بر اشاعه فرهنگ همزیستی مسالمت آمیز بعد از شکست داعش خود خوانده تاکید کرد

صافی 2 نماینده حضرت آیت الله سیستانی بر اشاعه فرهنگ همزیستی مسالمت آمیز بعد از شکست داعش خود خوانده تاکید کرد

شفقنا(پایگاه بین المللی همکاری های خبری شیعه)- نماینده حضرت آیت الله العظمی سیستانی در کربلای معلا در خطبه های امروز نماز جمعه بر انسجام جامعه عراق، تقویت همزیستی مسالمت آمیز میان اقشار متنوع و گوناگون و مختلف جامعه آن کشور و همچنین بازگشت آوارگان به مناطقشان بعد از شکست داعش خود خوانده تاکید کرد.

به به گفته سرویس ترجمه شفقنا، نماینده حضرت آیت الله سیستانی همچنین خواستار اهتمام به ثروت آبها و همچنین تدوین سیاست اقتصادی و مالی روشن جهت حفظ آن هم شد.

او همچنین که در حرم مطهر امام و پیشوا حسین (ع) سخنرانی می کرد، با تاکید بر آنکه حفظ ثروت های کشور شامل ثروت آب یک ضرورت می باشد، گفت: اطلاعاتی که در خصوص اوضاع آب ها در کشور به ما می رسد و همچنین تهدیدهای مربوطه اطمینان قسمت و بخش نیست و همچنین لزوم اهتمام اکثرا و بیشتر مسئولان را می طلبد.

صافی در گوشه غیره ای از سخنانش بر تلاش جهت حفظ انسجام و همچنین وحدت جامعه عراق و همچنین تقویت پیوندهای برادری، محبت و همچنین اشاعه فرهنگ همزیستی مسالمت آمیز بین تمامی اقشام متنوع و گوناگون و مختلف جامعه عراق بعد از شکست داعش خود خوانده تاکید کرد و همچنین افزود: بایستی و حتما جهت بازگشت آوارگان به مناطقشان و همچنین بازسازی آن منطقه ها و مناطق و همچنین همچنین فراهم کردن زندگی کریمانه جهت آنها تلاش جدی کرد.

نماینده حضرت آیت الله سیستانی بر اشاعه فرهنگ همزیستی مسالمت آمیز بعد از شکست داعش خود خوانده تاکید کرد در تاریخ ۲۰۱۷-۱۱-۲۴ ۱۳:۱۳:۳۲ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان