علیرضا کریمی: اسرائیل ظالم می باشد ولی باید توجه داشت مسؤولان ورزش زحمات من را نادیده می‌گیرند، ظلم نیست؟

علیرضا کریمی: اسرائیل ظالم می باشد ولی باید توجه داشت مسؤولان ورزش زحمات من را نادیده می‌گیرند، ظلم نیست؟

|علیرضا کریمی: اسرائیل ظالم می باشد ولی باید توجه داشت مسؤولان ورزش زحمات من را نادیده می‌گیرند، ظلم نیست؟ از مسیح داراب|

صدای شیعه: علیرضا کریمی با وجود داشتن تنها ۲۳ سال شمسی سن افتخارات بسیاری را جهت کشتی ایران در رده‌های سنی متنوع و گوناگون و مختلف به ارمغان آورده و همچنین بارها باعث اهتزاز پرچم ایران در رویدادهای جهانی و همچنین آسیایی شده می باشد.

کریمی، یک مدال نقره و همچنین ۲ طلای آسیا در رده جوانان و نوجوانان، طلای جهان و همچنین آسیا در رده جوانان و همچنین ۲ طلای آسیا و همچنین برنز با ارزش جهان در رده بزرگسالان را در کارنامه خود دارد. بایستی و حتما به ویترین افتخارات کریمی دو مدال طلای جهان نیز اضافه می‌شد ولی باید توجه داشت هم‌تیمی با نماینده اشغالگر قدس در رقابت‌های جهانی جوانان و همچنین آن‌بار در رقابت‌های جهانی زیر ۲۳ سال شمسی باعث شد او همچنین علی‌رغم شایستگی در رسیدن به ۲ مدال طلای جهان، مقابل رقبا به عمد شکست بخورد تا با نماینده اسراییل سرشاخ نشود.

آن اتفاق نه تنها باعث لطمه روحی شدید به آن کشتی‌گیر و همچنین بر باد رفتن زحمات چندین ماهه او در تمرینات تیم ملی شد بلکه باعث شد تیم ایران که با مدال طلای کریمی می‌توانسته بود بر سکوی سوم جهان بایستد در نهایت در جایگاه هشتمی جهان قرار گیرد تا از آن بابت نیز کشتی ایران شدیدا متضرر می شود و همچنین کشتی‌گیر گمنام رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی ضمن گرفتن سکوی سومی از ایران، براحتی به مدال برنز جهان برسد.

علیرضا کریمی آزادکار وزن ۸۶ کیلوگرم ایران در گفت‌وگوی اختصاصی با روزنامه نویس و خبرنگار ایسنا، در مورد حذف ناباورانه از رقابت های کشتی آزاد زیر ۲۳ سال شمسی قهرمانی جهان بدلیل مبارزه نکردن با نماینده رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی و همچنین آنکه جهت دومین مرتبه آن اتفاق باعث شد از رسیدن به مدال طلای جهان در عین شایستگی بازبماند صحبت کرد که در ادامه می‌خوانید:

 

*فکرش را هم نمی‌کردیم کشتی گیر اسراییلی از پس آمریکا بربیاید

روز وزن کشی من بعد از کشتی گیر اسراییل وزن کشی کردم. قرعه او ۲۳ شد و همچنین قرعه من ۲۲٫ ابتدا فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کردم در آن هم دور اول به کشتی گیر اسراییلی خوردم ولی باید توجه داشت بعد معلوم شد من دور اول به حریف روس خوردم و همچنین کشتی گیر اسراییلی به حریف آمریکایی خورد و همچنین برنده آن ۲ مبارزه دور دوم بایستی و حتما به مصاف هم می رفتند. ما هم از آن موضوع خوشحال شدیم چرا که تا حد بسیاری اطمینان داشتیم کشتی گیر اسراییلی مقابل حریف آمریکایی شکست بخورد و همچنین به دور دوم نرسد ولی باید توجه داشت اتفاقات رخ داده کاملا بر خلاف انتظارات و همچنین پیش بینی ما بود.

 

*یک دقیقه مانده به پایان مبارزه گفتند"بایستی و حتما ببازی"

کشتی من با حریف روس و همچنین مبارزه کشتی گیران آمریکا و همچنین اسراییل حدودا همزمان با هم شروع شد. من پرقدرت مبارزه را آغاز کردم و همچنین تا دقیقه ۵ مبارزه و همچنین یک دقیقه مانده به پایان ۳ بر ۲ از حریفم پیش بودم. جدید و تو و تازه بدنم راه افتاده بود و همچنین حریف روس هم کاملا بریده بود. دنبال آن بودم که امتیازات بیشتری هم از او بگیرم تا با اختلاف بالا او را شکست بدهم ولی باید توجه داشت یک دقیقه مانده به پایان مبارزه به یکباره دیدم مربیانم چلنج را انداختند و همچنین اعتراض کردند. هنگام و زمانی که آن صحنه را دیدم به آن هم ها گفتم من که جلو هستم و همچنین مشکلی نیست پس چرا چلنج کردید که آن هم ها به من گفتند حریف اسراییلی موفق به شکست کشتی‌گیر آمریکایی شد و همچنین تو بایستی و حتما به حریفت ببازی تا دور بعد به اسراییل نخوری.

 

*هنگام و زمانی که گفتند بایستی و حتما ببازی دنیا روی سرم خراب شد

هنگام و زمانی که آن حرف را شنیدم دنیا روی سرم خراب شد. در یک آن هم تمام زحمات و همچنین سختی هایی که ماه ها در تمرینات و همچنین دور از خانواده به امید کسب مدال طلای جهان متحمل شده بودم از جلوی چشمانم گذشت. شوکه شده بودم و همچنین انگار سطل آب یخ را روی سرم ریختند. دیگر اقتدار و قدرت ایستادن روی پاهایم را هم نداشتم. دیدم ده فرد یا شخص همگی فریاد می زنند "بایستی و حتما ببازی بایستی و حتما ببازی". به کشتی برگشتم کاملا وا دادم. حریف روس بلافاصله شروع کرد به حمله کردن من هم تنها و فقط ایستاده بودم. من را در خاک نشاند و همچنین به راحتی و همچنین بدون هیچ مقاومتی چند فتیله پیچ روی من اجرا کرد و همچنین در ده ثانیه کار را تمام کرد و همچنین کار من هم تمام شد.

 

* گفتند هر کسی گفته با اسراییل کشتی نگیرید پاداشت را هم بدهد!

 جهت دومین مرتبه می باشد که با قرعه اسراییل در مسابقات جهانی مواجه می شوم. یک‌بار نیز در مسابقات جهانی جوانان در سال شمسی ۲۰۱۳ به قرعه اسراییل خوردم و همچنین به حقم که مدال طلا بود نرسیدم. آن هم زمان قهرمان آسیا هم شده بودم و همچنین به من گفتند به مقدار و اندازه پاداش قهرمان جهان که ۴۰ سکه بود به تو می دهیم ولی باید توجه داشت هنگام و زمانی که پدرم بعد از مسابقات جهانی ۱۳۹۲ با نامه فدراسیون کشتی به وزارت ورزش رفت و همچنین خواستار عمل مسوولان به قول‌شان شد به او گفته بودند، "به ما ربطی ندارد که پاداش کشتی نگرفتنش مقابل اسراییل را بدهیم. بروید از هر کس که گفته با اسراییل کشتی نگیرید پاداش‌تان را از او بگیرید"در نهایت هم به جای ۴۰ سکه تنها و فقط یک کارت هدیه یک میلیون تومانی دادند و همچنین تمام!

 

*همه زحماتم بر باد رفت

امسال هم قرار بود به نفرات اول ۶۰ سکه پاداش بدهند ولی باید توجه داشت باز هم به کشتی گیر اسراییل خوردم و همچنین به حقم نرسیدم و همچنین همه زحماتم بر باد رفت. براحتی قهرمان جهان می‌شدم ولی باید توجه داشت آن اتفاق مانع آن هم شد. من حریف روس را براحتی می بردم ولی باید توجه داشت آن اتفاق باعث شد او فینالیست می شود. من دیگر فینالیست آن وزن را که کشتی گیر قزاق بود را پیش از آن 4 مرتبه ده بر صفر شکست داده بودم. حتی تا ثانیه های پایانی فینال کشتی گیر روس شکست خورده بود ولی باید توجه داشت در ثانیه های پایانی امتیاز گرفت و همچنین حریف قزاق را شکست داد و همچنین قهرمان شد.

 

*اسراییل ظالم می باشد ولی باید توجه داشت زحمات من را نادیده می‌گیرند، ظلم نیست؟

 من ماه‌ها جهت رسیدن به مدال طلای جهان زحمت کشیدم و همچنین براحتی می‌توانستم به مدال طلای جهان برسم. قبول دارم اسراییل ظالم می باشد و همچنین ظلم می‌کند ولی باید توجه داشت در صورتی که باز هم مسوولان ورزش ما براحتی زحمات من را نادیده بگیرند ظلم نیست؟ کشتی گیران اوضاع اقتصادی و مالی خوبی ندارند و همچنین تنها دلخوشی همه ما به کسب مدال جهانی و همچنین بعد از خوشحال کردن شهروندان و مردم شهر، گرفتن پاداش می باشد. از مسوولان وزارت ورزش انتظار دارم آن هم ها نیز اینگونه مواقع به قول و همچنین تعهداتشان عمل کنند.

 

*روس‌ها حذف می‌شدند هم من هم فدراسیون محروم می‌شدیم

آنکه می‌گویند روس را می‌بردی بعد با اسراییل کشتی نمی‌گرفتی حرف درستی نیست زیرا و به درستی که با اینکار کشتی گیر روس حذف می‌شد و همچنین روس ها بدلیل نفوذی که در اتحادیه جهانی دارند شدیدا معترض می‌شدند و همچنین آنوقت هم من و همچنین هم فدراسیون کشتی را محروم می کردند.

 

*آن اتفاق بر روحیه کل تیم تاثیر بد گذاشت

آن اتفاق نه تنها بر روحیه من بلکه بر کل تیم اثر منفی گذاشت و همچنین باعث شد بچه ها در روز نخست شوکه شوند و همچنین آن هم‌روش که بایستی و حتما کشتی نگیرند. هنگام و زمانی که من از تشک کشتی بیرون آمدم بقیه بچه ها هاج و همچنین واج من را نگاه می کردند و همچنین به هم ریخته بودند. در صورتی که آن اتفاق نمی افتاد و همچنین من به مدال طلایم می رسیدم آنوقت ایران به جای هشتمی در جهان بر سکوی سوم می ایستاد.

منبع: ایسنا

انتهای پیام

علیرضا کریمی: اسرائیل ظالم می باشد ولی باید توجه داشت مسؤولان ورزش زحمات من را نادیده می‌گیرند، ظلم نیست؟ در تاریخ ۱۹۷۰-۰۱-۰۱ ۰۳:۳۰:۰۰ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان