شیخ «عبدالله الدقاق»: تقویت روابط با تل آویو، آل خلیفه را در زباله‌دان تاریخ دفن می‌کند

شیخ «عبدالله الدقاق»: تقویت روابط با تل آویو، آل خلیفه را در زباله‌دان تاریخ دفن می‌کند

|شیخ «عبدالله الدقاق»: تقویت روابط با تل آویو، آل خلیفه را در زباله‌دان تاریخ دفن می‌کند از مسیح داراب|

صدای شیعه: شیخ عیسی قاسم، رهبر شیعیان بحرین اخیرا به دلیل سهل انگاری های رژیم آل خلیفه در رسیدگی به اوضاع جسمانی او همچنین، به بیمارستان منتقل شد. بعد از انتقال به بیمارستان، پزشکان تشخیص دادند که رهبر شیعیان بحرین بایستی و حتما هرچه سریعتر تحت عمل جراحی قرار گیرد تا وخامت اوضاع جسمانی اش برطرف می شود. لذا فشارهای نهاد های حقوق بشری و همچنین همچنین گسترش فعالیت های مردمی علیه رژیم آل خلیفه موجب شد تا سران آن رژیم در نهایت به جراحی شیخ عیسی تن دردهند. شیخ عیسی چندی پیش مورد جراحی قرار گرفت و همچنین بعد از دو روز از آن عمل، توسط سربازان آل خلیفه مجددا به محل حصر خانگی خود در منطقه الدراز بازگردانده شد.

آن در حالی می باشد که رهبر شیعیان بحرین بعد از عمل جراحی که انجام داد جهت بهبودی اکثرا و بیشتر به مراقبت احتیاج داشت. با آن حال، آل خلیفه اراده و تصمیم راسخ گرفت تا او همچنین را مجددا تحت اقامت اجباری قرار دهد. درحال حاضر تظاهرات های مردمی در حمایت از شیخ عیسی قاسم و همچنین محکومیت اقدامات سرکوبگرانه و همچنین ضد حقوق بشری آل خلیفه همچنان در بحرین ادامه دارد. دراین میان، به فاصله چند روز از شناسایی قدس اشغالی به عنوان پایتخت رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی، هیأتی از بحرین عازم سرزمین های اشغالی شد؛ مسأله ای که خشم فلسطینیان و همچنین انظار و افکار عموی جهان اسلام را برانگیخت.

در همین ارتباط روزنامه نویس و خبرنگار مهر گفتگویی را با شیخ «عبدالله الدقاق» نماینده شیخ عیسی قاسم در ایران ترتیب داده می باشد که مشروح آن هم از نظر می گذرد؛

*رژیم آل خلیفه تنها دو روز بعد از عمل جراحی شیخ عیسی قاسم او همچنین را مجددا تحت اقامت اجباری قرار داده می باشد. در حال حاضر اوضاع کنونی شیخ عیسی قاسم و همچنین شرایط حاکم بر اقامت اجباری او همچنین چگونه می باشد؟

شیخ عیسی قاسم اخیرا تحت یک عمل جراحی سخت قرار گرفت. بعد از آن عمل جراحی، حال شیخ عیسی تا حدود بسیاری بهبود پیدا کرد. با آن حال، به فاصله مدت کوتاهی بعد از عمل جراحی، آل خلیفه مجددا شیخ عیسی را تحت اقامت اجباری قرار داد.

درحال حاضر نیز نیروهای مسلح آل خلیفه در اطراف منزل شیخ عیسی حضور دارند. منطقه الدراز همچنان تحت محاصره شدید نیروهای امنیتی قرار دارد. هیچ فردی به جز ساکنین منطقه الدراز، حق وارد شدن به آن منطقه را ندارد.

لذا ما به صورت جدی به دنبال شکسته شدن محاصره منطقه الدراز و همچنین پایان اقامت اجباری شیخ عیسی قاسم هستیم. ما می خواهیم که شهروندان و مردم شهر اجازه دیدار با شیخ عیسی قاسم را پیدا کنند.

*اخیرا هیأتی از بحرین به سرزمین های اشغالی سفر کرده می باشد. آن در حالی می باشد که ریاست جمهوری آمریکا به تازگی قدس اشغالی را به عنوان پایتخت رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی شناسایی کرده می باشد. آیا آن مسأله نشان از عمق روابط آل خلیفه با صهیونیسم ندارد؟

ما به شدت روند عادی سازی روابط آل خلیفه با رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی را محکوم می کنیم. همچنین سفر هیأت بحرینی به سرزمین های اشغالی از نظر ما محکوم می باشد. کسی که به سرزمین های اشغالی رفته و همچنین علیه بحرین و همچنین تشیع سخن گفته کار خیلی زیاد غلطی انجام داده می باشد.

با کمال تأسف، رژیم آل خلیفه به دنبال تقویت روابط خود با رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی می باشد. آن رژیم روابط خود با صهیونیستها را علنی کرده می باشد. ما خطاب به رژیم آل خلیفه می گوییم که هرآنکس به عادی سازی روابط با صهیونیستها روی آورد، در واقع دست به خودکشی زده می باشد و همچنین در بعدی نیز به زباله دان تاریخ خواهد پیوست.

*رژیم آل خلیفه شکنجه های زندانیان سیاسی را تشدید کرده می باشد. آن رژیم همچنین روند سرکوب انقلابیون را نیز شدت بخشیده می باشد. به نظر تو آیا آل خلیفه می تواند از طریق چنین اقداماتی، انقلاب بحرین را به شکست بکشاند.

اقدامات سرکوبگرانه علیه ملت بحرین تنها ثبات و همچنین اراده شهروندان و مردم شهر را تقویت می کند. آن اقدامات وحشیانه موجب می می شود تا ملت بحرین به حقانیت راهی که انتخاب کرده می باشد پی ببرد. شهروندان و مردم شهر بحرین همچنان به تحرکات انقلابی خود به منظور تحقق تمامی خواسته ها و همچنین مطالبات مشروع خود ادامه می دهد.

بله؛ شاید رژیم آل خلیفه از طریق اعمال اقدامات خشونت آمیز علیه انقلابیون بتواند بعضی را وادار به سکوت کند. با آن حال، هیچیک از اقدامات وحشیانه آل خلیفه منجر به توقف انقلاب بحرین نخواهد شد. آتش انقلاب بحرین ادامه دارد. آن آتش، زیر خاکستر می باشد و همچنین هر لحظه امکان دارد که شعله بکشد. لذا تلاش رژیم آل خلیفه جهت به شکست کشاندن انقلاب شهروندان و مردم شهر بحرین به معنای ذخیره سوخت اکثرا و بیشتر جهت تداوم راه انقلاب می باشد.

*به عنوان آخرین سؤال، چندی پیش توافقنامه نظامی میان رژیم آل خلیفه و همچنین ایالات متحده آمریکا به امضاء رسید. به نظر تو آیا حمایت تسلیحاتی آمریکایی ها از رژیم آل خلیفه به معنای مشارکت واشنگتن در کشتار ملت یمن نیست؟

«باراک اوباما» ریاست جمهوری سابق ایالات متحده آمریکا اعلام کرده بود که آل خلیفه متحد استراتژیک ما در منطقه می باشد. از سوی دیگر، «دونالد ترامپ» ریاست جمهوری کنونی ایالات متحده آمریکا اعلام کرده می باشد که دیگر روابط میان دو طرف با تنش مواجه نخواهد شد. لذا آمریکا نقش برجسته ای را در حمایت از آل خلیفه ایفا می کند.

همچنین و علاوه براین، انگلیسی ها هم همچون آمریکایی ها روابط خیلی زیاد مستحکمی با سران رژیم آل خلیفه دارند. برهمین اساس، سران آل خلیفه به امضای قراردادها و همچنین توافقنامه های تسلیحاتی نجومی با انگلیسی ها و همچنین آمریکایی ها روی می آورند تا به نوعی حمایت های آنها را جبران کرده باشند و همچنین رضایتشان را جلب کنند. آل خلیفه با آن کار تلاش می کند تا در بعدی نیز جهت سرکوب انقلابیون بحرینی از حمایت های آمریکایی ها و همچنین انگلیسی ها در عرصه های گوناگون برخوردار باشد.

انتهای پیام

شیخ «عبدالله الدقاق»: تقویت روابط با تل آویو، آل خلیفه را در زباله‌دان تاریخ دفن می‌کند در تاریخ ۱۹۷۰-۰۱-۰۱ ۰۳:۳۰:۰۰ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان