روشی جهت رهایی از فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن خودکشی به توصیه حضرت آیت الله سیّد صادق روحانی

سید صادق 3 1 روشی جهت رهایی از فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن خودکشی به توصیه حضرت آیت الله سیّد صادق روحانی

شفقنا (پایگاه بین المللی همکاری های خبری شیعه) -حضرت آیت‌الله العظمی سیّد صادق روحانی به پرسشی در مورد رهایی از فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن خودکشی پاسخ گفته می باشد.
به نقل از شفقنا متن پرسش مطرح شده وپاسخ آن مرجع تقلید شیعیان بدین شرح می باشد:

فردی یا شخصی که از زندگی ناامید و همچنین به فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن خودکشی می باشد چکار کند تا اصلاح می شود؟
استفتاء:

جوانی مجرد و همچنین بی کار هستم. سعی و همچنین تلاش بسیاری جهت کار و همچنین ازدواج می کنم ولی به در بسته می خورم. بعضی وقت ها به مادر و همچنین پدرم توهین می کنم و همچنین می خواهم دست به خودکشی بزنم ولی بعد از چند لحظه پشیمان می شوم، از تو راهنمایی می خواستم.
جواب:

باسمه جلت اسمائه؛ آن حالات عادی نیست مگر شخص عاقل دست به خودکشی می زند و همچنین یا به پدر و همچنین مادر اهانت می کند آن گونه کارها در آن هم دنیا عذاب های شدید و همچنین طولانی دارد تو از آن گونه قصدها توبه کنید و همچنین متوسل به ائمه معصومین علیهم السلام بشوید و همچنین چهل روز زیارت عاشورا بخوانید و همچنین به روح حضرت زینب سلام الله علیها هدیه کنید و همچنین مقداری صبر کنید امورتان اصلاح می می شود انشاءالله و همچنین من هم جهت تو دعا می کنم.

روشی جهت رهایی از فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن خودکشی به توصیه حضرت آیت الله سیّد صادق روحانی در تاریخ ۲۰۱۷-۱۲-۱۰ ۱۲:۳۸:۲۹ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان