دلنوشته وهب همدانی به‌مناسبت پایان حکومت داعش خود خوانده: منتظر فتح الفتوح‌های بعدی هستیم

دلنوشته وهب همدانی به‌مناسبت پایان حکومت داعش خود خوانده: منتظر فتح الفتوح‌های بعدی هستیم

|دلنوشته وهب همدانی به‌مناسبت پایان حکومت داعش خود خوانده: منتظر فتح الفتوح‌های بعدی هستیم از مسیح داراب|

صدای شیعه: «وهب همدانی» فرزند مجاهد شهید حسین همدانی در پی پایان حکومت گروهک ضد بشری و ترویستی داعش خود خوانده، دلنوشته خود در آن روزهای پیروزی را به تحریر درآورده می باشد. متن آن هم در زیر می‌آید:

بسم الله الرحمن الرحیم

خون شهدای مدافع حرم به ثمر رسید و همچنین شیرینی آن پیروزی تبریک و مبارک بر جان همه شهروندان و مردم شهر ایران اسلامی نشست.

یادم می‌آید در آخر بحران و همچنین در سال شمسی ۹۱ در زمانی که مسلحین در شهرستان دمشق به جنگ تن به تن روی آورده بودند، از پدرم که جهت ماموریتی از دمشق به تهران آمده بود پرسیدم: «پدر! سرانجام آن جنگ چه می‌می شود؟» و همچنین او خیلی خونسرد پاسخ داد که: «پیروز می‌شویم.» پرسیدم: «چگونه؟ همه چیز از دست رفته می باشد. پایتخت هم در حال سقوط می باشد.» گفت: «پسرم وعده الهی حتمی می باشد و همچنین خداوند تبارک و تعالی خلف وعده نمی‌کند.» در آن هم روز چیزی نگفتم، ولی باید توجه داشت به چهره مصمم و همچنین آرام او نگاه کردم. چهره‌ای نورانی که می‌ترسیدم آخرین نگاه‌هایم به او باشد. حرف‌هایش را شعارگونه قلمداد کردم و همچنین در ذهن خودم کارش را تلاشی بیهوده جهت هدفی از دست رفته تصور کردم.

آن هم روز به همراهش در جمعی خصوصی حضور یافتم و همچنین او جهت آن هم‌ها که اغلب از دوستانش و همچنین از مسئولین بودند اوضاع و همچنین احوال منطقه را تشریح کرد. از ترکیب جمعیتی سوریه گفت. از جوانان با انگیزه شیعه و همچنین سنی از جنایت‌های تکفیری‌ها و همچنین از آن که هر چه در مقاتل از قساوت یزیدیان خوانده بودیم در آن هم جا به چشم دیدیم. از آن که حضرت آقا فرمودند سوریه عمق استراتژیک ماست. خیلی‌ها در آن هم جمع هنوز چرایی حضور ما درآنجا برایشان مبهم بود و همچنین در آن خصوص سوال می‌پرسیدند ولی در آخر او با صحبت‌هایش جمع را منقلب کرد به گونه‌ای که بعضی‌ها بلند گریه می‌کردند و همچنین من همچنان نگاهش می‌کردم.

تصور آن که او چندین ساعت بعد از تهران، شهری که در امنیت و همچنین آرامش می باشد می‌خواهد به دل خطر پا بگذارد، آزارم می‌داد. حتی مسیر تردد فرودگاه تا شهرستان دمشق هم نا امن بود و همچنین من آن را بعدها فهمیدم. با خودم گفتم: بابا جان تو که خدمتت تمام شده می باشد. در دوران بچگی که به همراه تو آواره آن شهرستان و همچنین آن هم شهرستان بودیم کرمانشاه و همچنین سرپل ذهاب و همچنین اهواز و همچنین… و همچنین مادرمان جهت ما هم پدر بود و همچنین هم مادر. بعد از جنگ هم که همه زندگی‌ات را وقف انقلاب کردی. حتی در زمان تولد پسرم هم در سوریه بودی و همچنین من بدون حضور تو جهت او ولیمه دادم. خب بنشین گوشه‌ای و همچنین زندگی‌ات را بکن. ۶۲ سال شمسی از سنت قبل می باشد و همچنین آنچه را که بایستی و حتما انجام می‌دادی، انجام دادی. اصلا مگر تو سردار نیستی و همچنین مگر نمی‌توانی مثل خیلی از مسئولان در کنار خانواده‌ات باشی و همچنین دین خود را هم ادا کنی. آرزویم آن می باشد که روزی با تو و همچنین فرزندانم به پارک برویم و همچنین تو در آنجا با آن هم‌ها بازی کنی و همچنین من تماشایت کنم. چند بار خواستم به او آن حرف‌ها را بگویم ولی باید توجه داشت چشم‌هایش و همچنین نگاه نافذش نمی‌گذاشت و همچنین خداوند تبارک و تعالی را شکر که به او نگفتم.

آری امروز ثمره تلاش‌های شهید همدانی و همچنین شهید همدانی‌های گمنام و همچنین حاج قاسم سلیمانی و همچنین حاج قاسم سلیمانی‌های گمنام و همچنین مجاهدت‌های خاموش همسران شهدا که در آن دنیا دیده نشد و همچنین در درگاه حضرت باری تعالی محفوظ می باشد و همچنین صبر پدران و همچنین مادران و همچنین فرزندان آن هم‌ها و همچنین دعای علما و همچنین شهروندان و مردم شهر عزیزمان تحت فرماندهی امام و پیشوا خامنه‌ای را دیدیم و همچنین بار دیگر به راه پر افتخار آن هم‌ها که آن هم راه انبیا و همچنین اولیای الهی می باشد ایمان آوردیم.

یک بار دیگر وصیت‌نامه پدرم را مطالعه کردم. در وصیت‌نامه‌اش امید و همچنین شکرگزاری و همچنین تواضع و همچنین فروتنى و همچنین ادای تکلیف و همچنین وفاداری را آموختم. بنده شاکر، شاگرد تنبل دفاع مقدس، تائب درگاه الهی، دلتنگ یاران شهید، سرباز امام و پیشوا خامنه ای، خادم خانواده شهیدان و همچنین جانبازان و همچنین آزادگان، همسر با وفا، بدهکار انقلاب، صابر در مقابل کم‌مهری‌ها، شهید تهمت‌ها، رفیق بامرام، امیدوار به رحمت الهی، پاسبان حرم زینب کبری به تو افتخار می‌کنم و همچنین از آن که در فضایی نفس کشیده‌ام که تو در آن هم تنفس کرده‌ای به خود می‌بالم.

بر روح امام و پیشوا خمینی(ره) و همچنین ارواح همه شهیدان درود می‌فرستم. ما آن راه را پشت سر اماممان ادامه می‌دهیم، با اقتدار و قدرت هم ادامه می‌دهیم و همچنین منتظر فتح الفتوح‌های بعدی هستیم. ایمان داریم وعده خداوند تبارک و تعالی حتمی می باشد و همچنین او خلف وعده نمی کند. جهت عاقبت بخیری ما دعا کنید ای اولیای خداوند تبارک و تعالی.

رحمت خداوند تبارک و تعالی بر شهید همدانی و همچنین بر همه مجاهدان راه حق.
وهب همدانی فرزند مجاهد شهید حاج حسین همدانی

انتهای پیام

دلنوشته وهب همدانی به‌مناسبت پایان حکومت داعش خود خوانده: منتظر فتح الفتوح‌های بعدی هستیم در تاریخ ۱۹۷۰-۰۱-۰۱ ۰۳:۳۰:۰۰ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان