حضرت آیت الله نوری همدانی: مستلزم و نیاز امروز امت اسلام داشتن وحدت عملی می باشد

آیت الله نوری همدانی1 حضرت آیت الله نوری همدانی: مستلزم و نیاز امروز امت اسلام داشتن وحدت عملی می باشد

شفقنا-حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی گفت: پیروزی های پی در پی مقاومت درسایه همبستگی و همچنین وحدت کشورهای مقاومت به دست آمده می باشد که شاید در صورتی که آن وحدت نبود اوضاع به گونه ای دیگر رقم می خورد.

به نقل از شفقنا، آن مرجع تقلید امروز در درس خارج با گرامیداشت سالروز میلاد پرخیر و همچنین برکت پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله گرامی اسلام و همچنین امام و پیشوا جعفر صادق(ع)، بر ضرورت وحدت هرچه اکثرا و بیشتر مسلمین تأکید کرد.

او،۱۷ ربیع الاول را را بعنوان یک روز پهناور و بزرگ در تاریخ بشریت دانست و همچنین افزود: وجود پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله گرامی اسلام در ابعاد متنوع و گوناگون و مختلف قابل بررسی کردن می باشد که بایستی و حتما ابعاد وجود آن شخصیت عظیم جهت جامعه، امت اسلام و همچنین جهان تبیین می شود تا انسان ها آشنایی مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را داشته باشند.

آیت الله نوری همدانی قابلیت گرفتن وحی و همچنین قرآن را از ویژگی های خیلی زیاد مهم و همچنین قابل توجه پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله اسلام ذکر کرد و همچنین با استشهاد به تفسیر المیزان اظهار داشت: بعضی که اسلام و همچنین پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله را نشناختند حضرت محمد(ص) را انسانی نابغه معرفی کردند در حالی که پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله مرد الهی بود و همچنین اخلاق پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله بعنوان یک الگو جهت همه انسانها مطرح می باشد.

او مستلزم و نیاز امروز امت اسلام را داشتن وحدت عملی عنوان کرد و همچنین ادامه داد: پیروزی های پی در پی مقاومت درسایه همبستگی و همچنین وحدت کشورهای مقاومت به دست آمده می باشد که شاید در صورتی که آن وحدت نبود اوضاع به گونه ای دیگر رقم می خورد.

آن مرجع تقلید نسبت به فتنه استکبار جهانی جهت ساخته یا ایجاد اختلاف بین شیعه و همچنین سنی هشدار داد و همچنین ابراز داشت: دشمنان اسلام خصوصا آمریکا و همچنین صهیونیست و همچنین انگلیس در پی اختلاف بین شیعه و همچنین سنی خواهند بود چرا که  از آن اختلاف به نفع خود بهره می گیرند، از آن رو امت اسلام بایستی و حتما با وحدت توطئه های دشمنان را خنثی کنند.

او در قسمت و بخش دیگر سخنان خود امامت را تکمیل کننده نبوت دانست و همچنین عنوان کرد: امام و پیشوا صادق(ع) توانستند با تربیت شاگردان برجسته، اسلام حقیقی و همچنین ناب را به همگان معرفی کنند و همچنین مقابل انحرافات ساخته یا ایجاد شده بایستند.

آیت الله نوری همدانی همچنین با اشاره به حوادث بحرین، مقاومت اکثرا و بیشتر شهروندان و مردم شهر در حمایت از شیخ عیسی قاسم را خواستار شد و همچنین جهت سلامتی و همچنین شفای رهبر شیعیان بحرین دعا کرد.

حضرت آیت الله نوری همدانی: مستلزم و نیاز امروز امت اسلام داشتن وحدت عملی می باشد در تاریخ ۲۰۱۷-۱۲-۰۵ ۱۹:۱۰:۲۱ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان