حضرت آیت الله نوری همدانی: مسئولان در مقابل معظلات و مسائل و مشکلات شهروندان و مردم شهر بی تفاوت نباشند

نوری حضرت آیت الله نوری همدانی: مسئولان در مقابل معظلات و مسائل و مشکلات شهروندان و مردم شهر بی تفاوت نباشند

شفقنا- حضرت آیت‌الله العظمی نوری همدانی به مسئولان در خصوص اوضاع معیشت و همچنین بیکاری جوانان تذکر داد.

به نقل از روزنامه نویس و خبرنگار شفقنا در قم، آن مرجع تقلید امروز در انتهای درس خارج فقه خود که در مسجد اعظم برگزار شد اظهار کرد: حوزه علمیه همچنین و علاوه بر درس، بحث و همچنین بررسی بایستی و حتما به جامعه و همچنین شهروندان و مردم شهر توجه داشته باشد که سفارش امام و پیشوا خمینی(ره) و همچنین رهبری نیز بر آن اساس می باشد.

او خاطرنشان کرد: شهروندان و مردم شهر در آن انقلاب جان و همچنین خون دادند و همچنین اکنون نیز در همه حرکت‌ها حضور دارند بنابراین آن نظام شهروندان و مردم شهر‌سالاری می باشد و همچنین به شهروندان و مردم شهر تعلق دارد و همچنین اینها حق بزرگی بر گردن نظام دارند.

آیت الله نوری همدانی با گفتن آنکه وظیفه ما می باشد که از شهروندان و مردم شهر پشتیبانی کنیم و همچنین مطالبه‌گری داشته باشیم گفت: اوضاع معیشت شهروندان و مردم شهر با حرف، عبارات و همچنین الفاظ حل نشده و همچنین شهروندان و مردم شهر به دلیل گرانی در رنج خواهند بود؛ شهروندان و مردم شهر اعتراض و همچنین حرف دارند و همچنین حق دارند، چرا مسئولان بی تفاوت خواهند بود؟ با حرف و همچنین وعده، کاری درست نمی می شود.

او اشتغال را از دیگر معظلات و مسائل و مشکلات ذکر کرد و همچنین افزود: مسئولان دم از پشتیبانی جوانان می زنند و همچنین خیلی زیاد می نامند چنین و همچنین چنان کردیم ولی باید توجه داشت کاری نشده می باشد؛ بسیاری اشخاص مدرک تحصیلی گرفتن کردند ولی بیکار خواهند بود. بیکاری بلای بزرگی می باشد زیرا جوون می‌خواهد متأهل می شود ولی کارو بار یا کسب و کار یا همان شغل ندارد.

آن مرجع تقلید با گفتن آنکه بعضی اشخاص در باره پرداخت نکردن حقوق گلایه دارند گفت: بسیاری از بازنشستگان رفت و آمد و مراجعه می‌کنند و همچنین می‌گویند حقوق گرفتن نمی‌کنیم و همچنین در صورتی که گرفتن می‌می شود جهت احتیاجات کافی نیست یا می نامند پول به بانک‌ها دادیم و همچنین پول را پس نمی‌دهند.

او با اشاره به برپایی نمایشگاه گردشگری پارس در شیراز گفت: مراسمی با محتوای رقص و همچنین پایکوبی مرد و همچنین زن برگزار شد و همچنین جشن و همچنین هنر دوره طاغوت را تداعی کردند. آن برنامه جذاب و جالب و خوب را افرادی برپا کردند که مدعی حفاظت از میراث فرهنگی آن سرزمین خواهند بود و همچنین مسؤولان کشوری و همچنین نهاد میراث فرهنگی نسبت به آن فعل حرام بی‌تفاوت گذشتند و همچنین عشایر غیور و همچنین باایمان از آن رفتار سخیف آزرده خاطر شدند که در بیانیه متولی آستان مقدس شاهچراغ آمده می باشد.

آیت الله نوری همدانی با اشاره به پیشامد جدید بانک‌‌ها گفت: در اسلام قرض دادن در قبال گرفتن سود حرام می باشد. هر مقدار و اندازه گفتن می‌می شود دیرکرد ربا و همچنین حرام می باشد ولی به آن سخنان گوش نمی‌دهند.

او با گفتن آنکه وظیفه ما بها دادن به فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن شهروندان و مردم شهر می باشد گفت: شهروندان و مردم شهر زحمت کشیدند و همچنین آن انقلاب را به وجود آوردند بنابراین بایستی و حتما دلگرم باشند مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد به آن شهروندان و مردم شهر کمک کرده و همچنین معظلات و مسائل و مشکلات آنها را برطرف کنیم زیرا و به درستی که اقتدار و قدرت حکومت به آن شهروندان و مردم شهر می باشد.

حضرت آیت الله نوری همدانی: مسئولان در مقابل معظلات و مسائل و مشکلات شهروندان و مردم شهر بی تفاوت نباشند در تاریخ ۲۰۱۷-۱۲-۲۰ ۱۲:۱۹:۵۲ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان