حضرت آیت الله نوری همدانی: جمعیت کودک کش نباید قدس را بگیرد

نوری حضرت آیت الله نوری همدانی: جمعیت کودک کش نباید قدس را بگیرد

شفقنا- حضرت آیت‌الله العظمی نوری همدانی بر هوشیاری مسلمانان در قبال توطئه های استکبار جهانی بویژه در مساله قدس تاکید کرد.

به به گفته شفقنا، آن مرجع تقلید ظهر امروز در دیدار جمعی از کارمندان و همچنین افسران قوه دریایی و همچنین معاونان قوه انتظامی به اهمیت شکر نعمتها در قرآن اشاره و همچنین اظهار کرد: بر اساس آیات قرآن کریم شکر نعمتها مایه افزایش آن هم و همچنین کفران نعمت به عذاب الهی و همچنین محروم و بی بهره از نعمتها منجر می گردد.

او بر لزوم تواضع و همچنین شکرگزاری نعمتها تاکید کرد و همچنین گفت:‌ ولایت اهل بیت(ع) و همچنین انقلاب اسلامی شامل نعمت‌ها می باشد که بایستی و حتما همواره شکر آن هم را به جای آورد.

آیت‌الله نوری همدانی با تصریح به آنکه خداوند ولایت مسلمانان را جهت کافران قرار نداده می باشد، عنوان داشت: شهروندان و مردم شهر در قبل فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کردند اولویت در غرب قرار دارد و همچنین به آن وسیله راه‌های پیشرفت را مسدود کرده بودند و همچنین با هویت‌کشی ما را از فرهنگ خود عقب می‌زدند و همچنین دچار انحطاط می‌کردند و همچنین از نظر اقتصادی منابع کشور را به غارت می‌بردند.

او با اشاره به اراده و تصمیم راسخ اخیر آمریکا در پیشامد جدید قدس آن هم را باعث بیداری و همچنین آگاهی شهروندان و مردم شهر جهان نسبت به تجاوزگری های صهیونیسم و همچنین ایادی آن هم دانست و همچنین ادامه داد: رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی مملکتی ندارد که پایتخت داشته باشد و همچنین بایستی و حتما در نظر داشت قدس جهت مسلمانان می باشد، همانطوری که مکه و همچنین مدینه جهت همه مسلمانان می باشد.

آن مرجع تقلید عنوان کرد: غرب جهت کسب جایگاه استبداد و همچنین استعمار خود به وسیله رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی شهروندان و مردم شهر فلسطین را از منزل و خانه بیرون کرد تا آنها را جایگزین کند ولی جمعیت کودک‌کش نباید قدس را بگیرد و همچنین مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد در برابر آن جریانات هوشیار و همچنین بیدار باشیم.

حضرت آیت الله نوری همدانی: جمعیت کودک کش نباید قدس را بگیرد در تاریخ ۲۰۱۷-۱۲-۱۰ ۱۵:۵۷:۴۰ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان