حضرت آیت الله مکارم شیرازی: بعضی به گونه ای مملکت را نشان می دهند که گویا هیچ کاری نشده و همچنین سراسر کشور ویرانه می باشد

کلاس درس مکارم حضرت آیت الله مکارم شیرازی: بعضی به گونه ای مملکت را نشان می دهند که گویا هیچ کاری نشده و همچنین سراسر کشور ویرانه می باشد

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی گفت: بعضی به گونه ای مملکت را نشان می دهند که گویا هیچ کاری نشده و همچنین سراسر کشور، ویرانه می باشد در حالیکه کارهای بسیاری شده می باشد و همچنین انصاف نیست.

به به گفته روزنامه نویس و خبرنگار شفقنا، آن مرجع تقلید در ابتدای درس خارج فقه امروز خود در مسجد اعظم قم به حدیثی از پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله اکرم(ص) اشاره کرد و همچنین افزود: ایشان می فرماید:« بهترین تو کسی می باشد که آخرتش را به وسیله دنیا رها نکند و همچنین نیز دنیا را جهت آخرت رها نکند».

او تصریح کرد: آن حدیث نبوی، برنامه جذاب و جالب و خوب کلی و همچنین جامع اسلام می باشد و همچنین در واقعیت و حقیقت مبیّن ایدئولوژی اسلام می باشد و همچنین لذا زندگانی ائمه(ع) نمونه کاملی از آن برنامه جذاب و جالب و خوب می باشد و همچنین می بینیم امام و پیشوا علی(ع) امام و پیشوا مسلمین بود ولی باید توجه داشت به کشاورزی می پرداخت و همچنین از دسترنج خود هزار برده را خرید و همچنین آزاد نمود.

آیت الله مکارم شیرازی در ادامه سخنان خود، راه انداختن جنگ روانی را یکی از حربه های دشمن جهت القای یاس و همچنین بدبینی در شهروندان و مردم شهر دانست و همچنین افزود: گاهی خطر جنگ روانی از جنگ نظامی اکثرا و بیشتر می باشد زیرا و به درستی که یک جامعه را بدبین کرده و همچنین به جان هم می اندازد و همچنین بدین منظور از رسانه ها و همچنین فضای مجازی بهره بری و استفاده می کنند تا بدبینی و همچنین یاس را در ملت تقویت کنند.

او با اشاره به رواج دروغ و همچنین تهمت در فضای مجازی افزود: آن حربه دروغ و همچنین تهمت در مورد همه اقشار جامعه می باشد تا ساخته یا ایجاد اختلاف و همچنین بدبینی کنند.

آن مرجع تقلید، سیاه نمایی را از دیگر حربه های جنگ روانی دانست و همچنین گفت: بعضی به گونه ای مملکت را نشان می دهند که گویا هیچ کاری نشده و همچنین سراسر کشور، ویرانه می باشد در حالیکه کارهای بسیاری شده می باشد و همچنین انصاف نیست که کمبودها و همچنین کاستی ها را پهناور و بزرگ کرده و همچنین کارهای گرفته شده را نادیده بگیریم.

او با گفتن آنکه سیاه نمایی افتخار نیست، خاطرنشان کرد: مایوس کردن شهروندان و مردم شهر از طریق سیاه نمایی صحیح نیست و همچنین در صورتی که هم انتقادی دارید راه حل آن هم را هم نشان دهید.

آیت الله مکارم شیرازی تصریح کرد: ما در حالی هستیم که قدرتمندترین دولتها در حال مبارزه با ما خواهند بود و همچنین ما در مقابل آنها ایستاده ایم؛ در هرحال مراقب باشیم در جنگ روانی تسلیم دشمن نشویم و همچنین به آنها کمک نکنیم.

او با تاکید بر آنکه فضای مجازی بایستی و حتما اصلاح می شود، ابراز داشت: نباید گذاشت آن فضا ابزار دست اشخاص فاسد جهت تهمت و همچنین دروغ و همچنین نیز ابزار دست دشمن جهت سیاه نمایی و همچنین تخریب می شود بلکه از مزایا و همچنین منافع فضای مجازی هم بایستی و حتما بهره گرفت.

حضرت آیت الله مکارم شیرازی: بعضی به گونه ای مملکت را نشان می دهند که گویا هیچ کاری نشده و همچنین سراسر کشور ویرانه می باشد در تاریخ ۲۰۱۷-۱۲-۱۳ ۰۹:۵۲:۳۰ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان خرید فیلترشکن خرید vpn خرید vpn ارزان خرید vpn خرید vpn