حضرت آیت الله مکارم شیرازی: بعضی به گونه ای مملکت را نشان می دهند که گویا هیچ کاری نشده و همچنین سراسر کشور ویرانه می باشد

کلاس درس مکارم حضرت آیت الله مکارم شیرازی: بعضی به گونه ای مملکت را نشان می دهند که گویا هیچ کاری نشده و همچنین سراسر کشور ویرانه می باشد

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی گفت: بعضی به گونه ای مملکت را نشان می دهند که گویا هیچ کاری نشده و همچنین سراسر کشور، ویرانه می باشد در حالیکه کارهای بسیاری شده می باشد و همچنین انصاف نیست.

به به گفته روزنامه نویس و خبرنگار شفقنا، آن مرجع تقلید در ابتدای درس خارج فقه امروز خود در مسجد اعظم قم به حدیثی از پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله اکرم(ص) اشاره کرد و همچنین افزود: ایشان می فرماید:« بهترین تو کسی می باشد که آخرتش را به وسیله دنیا رها نکند و همچنین نیز دنیا را جهت آخرت رها نکند».

او تصریح کرد: آن حدیث نبوی، برنامه جذاب و جالب و خوب کلی و همچنین جامع اسلام می باشد و همچنین در واقعیت و حقیقت مبیّن ایدئولوژی اسلام می باشد و همچنین لذا زندگانی ائمه(ع) نمونه کاملی از آن برنامه جذاب و جالب و خوب می باشد و همچنین می بینیم امام و پیشوا علی(ع) امام و پیشوا مسلمین بود ولی باید توجه داشت به کشاورزی می پرداخت و همچنین از دسترنج خود هزار برده را خرید و همچنین آزاد نمود.

آیت الله مکارم شیرازی در ادامه سخنان خود، راه انداختن جنگ روانی را یکی از حربه های دشمن جهت القای یاس و همچنین بدبینی در شهروندان و مردم شهر دانست و همچنین افزود: گاهی خطر جنگ روانی از جنگ نظامی اکثرا و بیشتر می باشد زیرا و به درستی که یک جامعه را بدبین کرده و همچنین به جان هم می اندازد و همچنین بدین منظور از رسانه ها و همچنین فضای مجازی بهره بری و استفاده می کنند تا بدبینی و همچنین یاس را در ملت تقویت کنند.

او با اشاره به رواج دروغ و همچنین تهمت در فضای مجازی افزود: آن حربه دروغ و همچنین تهمت در مورد همه اقشار جامعه می باشد تا ساخته یا ایجاد اختلاف و همچنین بدبینی کنند.

آن مرجع تقلید، سیاه نمایی را از دیگر حربه های جنگ روانی دانست و همچنین گفت: بعضی به گونه ای مملکت را نشان می دهند که گویا هیچ کاری نشده و همچنین سراسر کشور، ویرانه می باشد در حالیکه کارهای بسیاری شده می باشد و همچنین انصاف نیست که کمبودها و همچنین کاستی ها را پهناور و بزرگ کرده و همچنین کارهای گرفته شده را نادیده بگیریم.

او با گفتن آنکه سیاه نمایی افتخار نیست، خاطرنشان کرد: مایوس کردن شهروندان و مردم شهر از طریق سیاه نمایی صحیح نیست و همچنین در صورتی که هم انتقادی دارید راه حل آن هم را هم نشان دهید.

آیت الله مکارم شیرازی تصریح کرد: ما در حالی هستیم که قدرتمندترین دولتها در حال مبارزه با ما خواهند بود و همچنین ما در مقابل آنها ایستاده ایم؛ در هرحال مراقب باشیم در جنگ روانی تسلیم دشمن نشویم و همچنین به آنها کمک نکنیم.

او با تاکید بر آنکه فضای مجازی بایستی و حتما اصلاح می شود، ابراز داشت: نباید گذاشت آن فضا ابزار دست اشخاص فاسد جهت تهمت و همچنین دروغ و همچنین نیز ابزار دست دشمن جهت سیاه نمایی و همچنین تخریب می شود بلکه از مزایا و همچنین منافع فضای مجازی هم بایستی و حتما بهره گرفت.

حضرت آیت الله مکارم شیرازی: بعضی به گونه ای مملکت را نشان می دهند که گویا هیچ کاری نشده و همچنین سراسر کشور ویرانه می باشد در تاریخ ۲۰۱۷-۱۲-۱۳ ۰۹:۵۲:۳۰ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان