حضرت آیت الله مکارم شیرازی:اتصال بسیج به حوزه علمیه، اقدامی خیلی زیاد ارزشمندی می باشد

m31 حضرت آیت الله مکارم شیرازی:اتصال بسیج به حوزه علمیه، اقدامی خیلی زیاد ارزشمندی می باشد

شفقنا -حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی با گفتن آنکه بسیج، درد اصلی جامعه را شناخته می باشد، گفت: همواره به یاد بسیجیان هستم و همچنین دعایشان می کنم.

به به گفته شفقنا از پایگاه اطلاع رسانی بسیج؛ آیت الله العظمی مکارم شیرازی در دیدار با سردار غیب پرور و همچنین جمعی از مسئولان بسیج گفت: همواره به یاد تو بسیجیان هستم و همچنین دعایتان می کنم.

او همچنین با تقدیر از به گفته ریاست نهاد بسیج مستضعفین گفت: بسیج، نقاط اصلی درد جامعه را یافته و همچنین می داند که شناخت معظلات و مسائل و مشکلات و همچنین دردها، قستی از معالجه می باشد که الحمدالله بسیج وارد آن هم شده می باشد.

آن مرجع تقلید با تبریک پیروزی های اخیر گفتن کرد: پیروزی اعجاب انگیز اخیر یکی از مهمترین مسائلی را که ثابت کرد، نقش مذهب در آن پیروزی ها بود.

او همچنین، الگوی حشد الشعبی و همچنین جبهه مقاومت را بر پایه بسیج دانسته و همچنین عنوان نمود: خمیر مایه اصلی مدافعان حرم،اعتقادات می باشد که دشمن از آن سلاح معنوی بی بهره می باشد ولو آنکه سلاح اتمی نیز داشته باشد.

آیت الله مکارم شیرازی به انگیزه الهی سردار سلیمانی و همچنین یارانشان اشاره نموده و همچنین تصریح کرد: بایستی و حتما قدر آن سرمایه اعتقادی را بدانیم و همچنین در عین حال آن هم را تقویت کنیم و همچنین مراقب باشیم که دشمن نتواند آن سلاح را از ما بگیرد.

او همچنین با اثبات و یا تایید رویکردهای جدید بسیج در خصوص مساجد و همچنین امر خدمت رسانی به شهروندان و مردم شهر اظهار داشت: با توجه به تاکیدات دین مبین اسلام، همواره کمک به شهروندان و مردم شهر و همچنین انسان ها از دستورات اصلی بوده که بحمدالله بسیج به آن هم توجه می نماید.

او همچنین  همچنین در خصوص سرویس ها و خدمات بسیج در منطقه ها و مناطق زلزله زده تاکید کرد: زلزله زدگان، معظلات و مسائل و مشکلات بسیاری دارند که به ویژه با فرارسیدن زمستان، سختی هایشان اکثرا و بیشتر می می شود که بایستی و حتما سرپناه مطمئنی جهت آنان احداث نمود.

آن مرجع تقلید در پایان، با توجه به فعالیت های تربیتی بسیج تصریح کرد: اتصال بسیج به حوزه علمیه، اقدامی خیلی زیاد ارزشمندی می باشد که الحمدالله امروز در بسیج وجود دارد.
گفتنی می باشد، در آن دیدار، حجت الاسلام تویسرکانی مسئول نمایندگی ولی فقیه در نهاد بسیج مستضعفین، معاونین تعلیم و همچنین تربیت، مساجد و همچنین محلات، فرهنگی،روابط عمومی و همچنین فرمانده سپاه استان قم، ریاست نهاد بسیج را همراهی کردند.

حضرت آیت الله مکارم شیرازی:اتصال بسیج به حوزه علمیه، اقدامی خیلی زیاد ارزشمندی می باشد در تاریخ ۲۰۱۷-۱۱-۲۳ ۱۳:۴۴:۳۲ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان