حضرت آیت الله شبیری زنجانی دربیانیه ای تثبیت قدس به عنوان پایتخت رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی را محکوم کرد

15893abe4568b9921defd8bec0e5d4dc XL حضرت آیت الله شبیری زنجانی دربیانیه ای تثبیت قدس به عنوان پایتخت رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی را محکوم کرد

شفقنا – در پی به رسمیت شناخته شدن قدس شریف به عنوان پایتخت رژیم اشغالگر توسط ایالات متحده آمریکا، آیت الله العظمی شبیری زنجانی بیانیه ای صادر کرد.

به نقل از شفقنا، آن مرجع تقلید شیعیان ضمن تأسف فراوان از آن اقدام، همه آزاداندیشان را به روشنگری و همچنین محکومیت آن حرکت خطرناک و همچنین مسلمانان را به اتحاد عملی در برابر آن توطئه فراخواند.

متن پیام حضرت آیت الله شبیری زنجانی به آن شرح می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم
«فَو همچنینَیْلٌ لِلَّذِینَ ظَلَمُوا مِنْ عَذَابِ یَو همچنینْمٍ أَلِیمٍ»(زخرف/۶۵)
مسأله غیر انسانی و همچنین ضد دینی تثبیت قدس شریف به عنوان مرکز رژیمی منحوس، و همچنین هتک مضاعف مسجدالاقصی (قبله اول مسلمانان) مایه تأسف فراوان می باشد.
آن طرح می تواند به معضلی غامض و همچنین ریخته شدن بیش از پیش خون مسلمانان بی گناه و همچنین آوارگی آنها بیانجامد.
روشنگری و همچنین اعلان محکومیت آن حرکت وقیحانه، از سوی همه آزاد اندیشان و همچنین اتحاد عملی مسلمین نقش بسزایی در خنثی سازی آن توطئه دارد.
به امید روزی که وعده الهی ظهور منجی و همچنین موعود أمم حضرت بقیه الله الاعظم (علیه السلام)و همچنین برقراری قسط و همچنین عدل بررسی کننده و پروهشگر می شود.

سید موسی شبیری زنجانی
۱۸ربیع الأول۱۴۳۹

حضرت آیت الله شبیری زنجانی دربیانیه ای تثبیت قدس به عنوان پایتخت رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی را محکوم کرد در تاریخ ۲۰۱۷-۱۲-۰۸ ۰۹:۱۵:۵۵ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان