حضرت آیت الله سبحانی: کشورهای منطقه با الگوبرداری از بسیج پیروز شدند

سبحانی حضرت آیت الله سبحانی: کشورهای منطقه با الگوبرداری از بسیج پیروز شدند

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی سبحانی گفت:  کشورهای منطقه با الگو برداری از بسیج توانستند پیروز شوند و همچنین همگان از امام و پیشوا امت الگو گرفتند.

به نقل از شفقنا، آن مرجع تقلید در دیدار ریاست نهاد بسیج مستضعفین اظهار داشت: آن روزها را از سویی به دلیل زلزله کرمانشاه و همچنین جان باختن جمعی از شهروندان و مردم شهر عزیزمان سوگواریم و همچنین از سوی دیگر با پیروزیهای رزمندگان خوشحال هستیم.

او سپاه و همچنین بسیج را بازوان اصلی انقلاب دانسته و همچنین تاکید کرد: آن دو نهاد به عنوان یادگار ارزشمند امام و پیشوا اقتدار و قدرت نظام اسلامی می باشند.

آیت الله سبحانی ادامه داد: بسیج بایستی و حتما در حوزه های متنوع و گوناگون و مختلف از خدمت به شهروندان و مردم شهر تا فعالیت های فرهنگی و همچنین… حضور داشته باشد که الحمدالله آن فعالیت ها انجام می می شود.

او با اشاره به اقدامات بسیجیان تصریح کرد: وجود بسیج در همه جا نافع و همچنین مفید می باشد که بایستی مسئولین به نیازمندیهای بسیج و همچنین تقویت آن هم توجه کنند.

مرجع تقلید شیعیان در پایان عنوان نمود: کشورهای منطقه نیز با الگو برداری از بسیج توانستند پیروز شوند و همچنین همگان از امام و پیشوا امت الگو گرفتند.

گفتنی می باشد، در آن دیدار، مسئول نمایندگی ولی فقیه در نهاد بسیج مستضعفین، فرمانده سپاه استان قم، معاونین تعلیم و همچنین تربیت، مساجد و همچنین محلات، فرهنگی، روابط عمومی، سردار غیب پرور رییس نهاد بسیج را همراهی نمودند.

حضرت آیت الله سبحانی: کشورهای منطقه با الگوبرداری از بسیج پیروز شدند در تاریخ ۲۰۱۷-۱۱-۲۳ ۱۸:۴۳:۴۰ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان