حضرت آیت الله جوادی آملی: در صورتی که امت اسلامی متحد بشوند از ترامپ و همچنین امثال ترامپ کاری برنمی‌آید

جوادی آملی حضرت آیت الله جوادی آملی: در صورتی که امت اسلامی متحد بشوند از ترامپ و همچنین امثال ترامپ کاری برنمی‌آید

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی تاکید کرد: در صورتی که ملت مسلمان واحد باشد، هرگز دشمنان نمی توانند محور دین را مرکز شرارت صهیونیست قرار دهند.

به نقل از شفقنا، آن مرجع تقلید در درس خارج فقه امروز خود با اشاره به لزوم حفظ وحدت در جامعه اسلامی گفتن داشت: حضرت امیر فرمود در بین امت پیامبرصلی الله علیه و همچنین آله و همچنین سلم، هیچ کسی به مقدار و اندازه من شهروندان و مردم شهر را به وحدت دعوت نمی‌کند؛ «لَیسَ رَجُلٌ فَاعْلَمْ أَحْرَصَ عَلَی أُمَّهِ مُحَمَّدٍ(ص) و همچنینَ أُلْفَتِهَا مِنِّی» جهت آنکه من حتی از آن هم حقّ غدیر جهت حفظ وحدت گذشتم. بعد فرمود آن جهت آن هم می باشد که من حرف الی یوم القیامه را می‌زنم که مرتبط به سنّت الهی می باشد و همچنین آن هم حرف آن می باشد که چه در قبل، چه در بعدی، الی یوم القیامه، هیچ امّتی با اختلاف خیر نمی‌بیند.

او با اشاره به اقدام ترامپ در اعلام قدس شریف به عنوان پایتخت اسرائیل، ضمن محکوم نمودن آن اقدام، تاکید کرد: الآن در صورتی که امت اسلامی واقعاً متحد بشوند از ترامپ و همچنین امثال ترامپ کاری برنمی‌آید که قدس شریف را محل محور بیگانه قرار بدهند! هر چند هم اکنون، افرادی که ریشه دار نیستند، خردمند و همچنین عاقل نیستند، در جنگ های جهانی اول و همچنین دوم حداقل هفتاد میلیون فرد یا شخص را کشته اند، در حال حاظر نیز اسلحه دستشان می باشد و همچنین دارند محور دین را مرکز شرارت صهیونیست قرار می دهند، ولی باید توجه داشت در صورتی که ملت مسلمان واحد باشد، هرگز دشمنان نمی توانند آن گونه از کارها را انجام دهند. آن می باشد که خداوند نیز می فرماید با اختلاف به هیچ ملتی خیر نرسید، نه در قبل و همچنین نه در بعدی.

حضرت آیت الله جوادی آملی: در صورتی که امت اسلامی متحد بشوند از ترامپ و همچنین امثال ترامپ کاری برنمی‌آید در تاریخ ۲۰۱۷-۱۲-۰۹ ۱۲:۴۲:۲۰ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان